CNN Prima News fotbalisté

fotbalisté

Výpis příspěvků ke štítku „fotbalisté“

Fotbalová revoluce: Skauty nahrazuje umělá inteligence, mistrovi Evropské ligy hledá hráče

Řada oborů začíná naskakovat na trend umělé inteligence. Nově si tato technologie hledá cestu do profesionálního fotbalu. Začnou ji využívat skauti španělského týmu FC Sevilla. Účastník prestižní La Ligy ve spolupráci se softwarovou společností IBM představil nástroj, který analyzuje data o jednotlivých hráčích a poradí, koho by měl klub angažovat.

Argentinci měli jít do karantény, místo toho hráli o MS. Z trávníku je odvedla policie

V chaos se proměnilo utkání kvalifikace mistrovství světa mezi fotbalisty Brazílie a Argentiny. Zápas v Sao Paulu byl po necelých deseti minutách přerušen po zásahu pracovníků zdravotního úřadu, kteří přišli na hřiště v doprovodu policistů. Podle úřadu čtyři argentinští hráči z anglické ligy porušili karanténu, do které měli zamířit v souladu s opatřeními proti šíření koronaviru.

Slavia zůstává neporazitelná. Přejela Rangers 2:0 a jde do čtvrtfinále Evropské ligy

Aktualizováno

Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v odvetě osmifinále Evropské ligy na půdě Glasgow Rangers 2:0 a podruhé za poslední tři sezony postoupili do čtvrtfinále. V souboji lídrů svých domácích soutěží otevřel ve 14. minutě skóre Peter Olayinka a v 74. minutě přidal pojistku Nicolae Stanciu. V této době už domácí hráli bez dvou vyloučených –⁠ střídajícího Kemara Roofeho a Leona Baloguna. Úvodní zápas před týdnem v Edenu skončil 1:1.