CNN Prima News fotbalisté

fotbalisté

Výpis příspěvků ke štítku „fotbalisté“

Argentinci měli jít do karantény, místo toho hráli o MS. Z trávníku je odvedla policie

V chaos se proměnilo utkání kvalifikace mistrovství světa mezi fotbalisty Brazílie a Argentiny. Zápas v Sao Paulu byl po necelých deseti minutách přerušen po zásahu pracovníků zdravotního úřadu, kteří přišli na hřiště v doprovodu policistů. Podle úřadu čtyři argentinští hráči z anglické ligy porušili karanténu, do které měli zamířit v souladu s opatřeními proti šíření koronaviru.

Slavia zůstává neporazitelná. Přejela Rangers 2:0 a jde do čtvrtfinále Evropské ligy

Aktualizováno

Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v odvetě osmifinále Evropské ligy na půdě Glasgow Rangers 2:0 a podruhé za poslední tři sezony postoupili do čtvrtfinále. V souboji lídrů svých domácích soutěží otevřel ve 14. minutě skóre Peter Olayinka a v 74. minutě přidal pojistku Nicolae Stanciu. V této době už domácí hráli bez dvou vyloučených –⁠ střídajícího Kemara Roofeho a Leona Baloguna. Úvodní zápas před týdnem v Edenu skončil 1:1.

Slávisté vedou ligu už jen o dva body. Remizovali s Brnem 1:1

Fotbalisté Slavie v devátém ligovém kole nečekaně doma jen remizovali s Brnem 1:1. Pražany poslal v 68. minutě do vedení Abdallah Sima, ale v 88. minutě srovnal další střídající hráč Jakub Šural. Úřadující mistři teprve podruhé v ligové sezoně ztratili body a stejně jako s Pardubicemi to bylo opět s nováčkem soutěže. Zápas se kvůli opatřením proti koronaviru hrál bez diváků.

Čeští fotbalisté porazili Slovensko 2:0. Výhra jim zajistila prvenství ve skupině

Čeští fotbalisté porazili v závěrečném šestém zápase Ligy národů a v posledním letošním utkání Slovensko 2:0. Reprezentanti v druhém ročníku soutěže vyhráli skupinu B2 o dva body před Skotskem a zajistili si postup do elitní Ligy A. V Plzni dnes otevřel skóre v 17. minutě Tomáš Souček a v 55. minutě přidal pojistku Zdeněk Ondrášek. Kvůli koronavirovým opatřením v zemi nesměli do hlediště diváci.

Slavia porazila oslabený Leverkusen a poprvé v EL vyhrála. Liberec i Sparta podlehly

Fotbalisté Slavie ve 2. kole základní skupiny Evropské ligy zdolali oslabený Leverkusen 1:0. Fotbalisté Liberce naopak utrpěli ve 2. kole základní skupiny Evropské ligy na půdě Crvené zvezdy Bělehrad debakl 1:5 a nenavázali na úvodní domácí vítězství 1:0 nad Gentem. Sparta prohrála 0:3 s AC Milán a ani ve druhém kole základní skupiny Evropské ligy nebodovala.