CNN Prima News Freddie Mercury

Freddie Mercury

Výpis příspěvků ke štítku „Freddie Mercury“

Alžbětu II. obdivoval i Freddie Mercury. Na mejdany ale chodil s princeznou Dianou

15. září 2022 07:12

Dvanáct let byl Peter Freestone, který se narodil ve Velké Británii a nyní žije v ČR, součástí života legendárního zpěváka skupiny Queen Freddieho Mercuryho. Pracoval pro něj čtyřiadvacet hodin denně jako jeho osobní asistent a byl s ním až do poslední chvíle. Ještě předtím byl zaměstnán jako garderobiér u londýnského Královského baletu a měl tu čest setkat se osobně i s královnou Alžbětou II. O své vzpomínky se podělil pro CNN Prima NEWS.

Herec Lambert pro CNN Prima NEWS: Druhý Connery se už nenarodí, při Highlanderovi pláču

22. května 2022 07:06

Herec Christopher Lambert se nejvíce proslavil legendárním filmem Highlander, díky roli nesmrtelného skotského horala byl pozván i na letošní Comic-Con do Prahy. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS se rozpovídal jak o nedávno zesnulém příteli Seanu Connerym, tak třeba o novém zpracování legendárního Highlandera, který se bude natáčet letos.

Mercury zemřel před 30 lety: Smrt pro něj byla vysvobozením, vzpomíná jeho asistent

24. listopadu 2021 07:15

Od smrti legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho uplynulo už 30 let. Než zemřel, byl dlouhé roky součástí jeho života Peter Freestone, který u něj pracoval jako osobní asistent. Byl s ním ve dne v noci až do chvíle, kdy hvězda skupiny Queen vydechla naposled. Jak probíhaly hudebníkovy poslední dny? Jaké měl rituály? A komu odkázal svůj majetek?

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na koncert skupiny Queenie

1. září 2021 18:44

Kdo by neznal hity jako We Will Rock You nebo Show Must Go On... Se skupinou Queenie si budete připadat, jako by na pódiu stál samotný Freddie Mercury. My pro tři z vás máme po dvou vstupenkách na koncert skupiny Queenie do vysočanské arény. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Nejlepší privatizační projekt? Před 30 lety se Škoda stala součástí koncernu Volkswagen

16. dubna 2021 18:18

Přeneste se o tři dekády zpět a připomeňte si, co se v roce 1991 odehrálo. A jak obrovský kus cesty svět od té doby urazil. V roce 1991 Nirvana vydala hymnu generace X „Smells Like Teen Spirit“, Anthony Hopkins exceloval ve filmu Mlčení jehňátek, za který získal Oscara, Michael Jackson přichází s albem Dangerous a svět opouští Freddie Mercury. A Volkswagen vstoupil do automobilky Škoda.