CNN Prima News General Motors

General Motors

Výpis příspěvků ke štítku „General Motors“

Sankce nesankce, velké automobilky zastavují export aut do Ruska. Škoda má krizový tým

27. února 2022 01:36

Invaze ruských vojsk na Ukrajinu bude mít řadu ekonomických a hospodářských konsekvencí bez ohledu na vůli světových politiků. Zastavení dovozu nových aut bez ohledu na mezinárodní sankce hlásí koncern Volkswagen, skupina Jaguar Land Rover a americký General Motors. Problémy se týkají i ruských závodů tuzemské automobilky Škoda. Na vině je padající kurz rublu.

Na McDonald's míří žaloba. Černošský podnikatel ho viní z rasové diskriminace

22. května 2021 19:33

Na americký fastfoodový řetězec McDonald’s se valí vlna kritiky. Mediální podnikatel Byron Allen ve čtvrtek korporaci zažaloval kvůli rasové diskriminaci. McDonald’s podle Allena nedostatečně inzeruje v médiích vlastněných lidmi tmavé pleti. Po společnosti žádá odškodné ve výši deseti miliard dolarů (zhruba 209 miliard korun), píše agentura Reuters.

Bestie na kolech: Podívejte se na detaily Cadillacu, kterým bude jezdit Joe Biden

21. ledna 2021 05:39

Bezpečnost amerického prezidenta má naprostou prioritu. Pokusů o atentát bylo mnoho a čtyřem jedincům se dokonce podařilo prezidenty usmrtit. I proto připomíná vůz, ve kterém hlava USA cestuje, pojízdnou pevnost a trefně se mu přezdívá „The Beast“, což se dá přeložit jako zvíře nebo i bestie. Čím vším je prezidentský Cadillac vybaven a co najdete uvnitř? Máme pro vás detailní představení.