Google čelí masivním výpadkům. Problémy se službami hlásí uživatelé po celém světě


Google čelí rozsáhlému výpadku. Tisíce uživatelů napříč celým světem mají s některými službami společnosti problémy. Začaly okolo jedenácté dopoledne. Týkají se zejména vyhledávání, webových stránek a služby Disk Google. O komplikacích informuje Daily Mail. V Česku jsou hlášeny jednotky případů.

Problémy hlásí zejména uživatelé ve Spojených státech, Velké Británii a v Austrálii. Nevyhnuly se ale ani některým částem Evropy a Asie. Podle Daily Mail není jasné, kolik přesně uživatelů výpadek zasáhl a co bylo jeho příčinou.

ČTĚTE TAKÉ: Hry za problémy teenagerů nemůžou, říká matka zesnulé esportové hvězdy. Pro rodiče má radu

Mapa výpadků služby DownDetector pro USA ukazuje, že uživatelé hlásí obtíže v New Yorku, San Franciscu a v některých částech Středozápadu. Američané hlásili, že při pokusu o připojení k prohlížeči Chrome se jim zobrazuje chyba serveru. Ve Velké Británii jsou v červených číslech také Glasgow a Cambridge.

Výpadky začali podle údajů služby DownDetector hlásit i Češi. Šlo však o jednotky případů. Nejvíce hlášení přišlo mezi čtvrtou a pátou hodinou odpoledne.

MOHLI JSTE PŘEHLÉDNOUT: Bitva o Kolumbijskou univerzitu. Policie zatkla desítky propalestinských demonstrantů