Hlavní zprávy v 18.55: Další změny v povinném nošením roušek. Kde nebudou potřeba?

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

Ve školách od 1. září roušky povinné nebudou, zavedou se jen tehdy, když se zhorší situace. Opatření se bude vázat na takzvaný semafor. Uvedl to po schůzce s premiérem Andrejem Babišem (ANO) ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Navíc nebudou povinné ani v obchodech a službách pro zákazníky.

Policie prověřuje bývalého šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu a náměstka celní správy Roberta Šlachtu. Důvodem je možný únik informací v jeho knize Třicet let pod přísahou, kterou napsal společně s publicistou Josefem Klímou.

Řidiči nákladních vozidel zaviní téměř polovinu všech tragických dopravních nehod. I proto nemají na silnicích úplně nejlepší pověst. Jak ale vypadá jízda po dálnici D1 jejich očima? Co jim dělají řidiči osobáků? A proč se neustále předjíždějí?

Další program na CNN Prima NEWS:

Cestovní byznys Richarda Questa ve 20:05

Novinář CNN Richard Quest radí, jak si co nejvíc zpříjemnit a usnadnit časté pracovní cesty. Provede nás po hotelích a letištních saloncích, porovná letecké společnosti a představí věrnostní programy a benefity pro ty, kteří často cestují.

Svět vědy ve 20:35

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:10

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my také.

Byznys podle Richarda Questa ve 21:50

Moderátor Richard Quest poskytuje s pomocí expertů ve studiu odbornou analýzu a komentáře k nejzásadnějším událostem i nejnovějšímu vývoji v oblasti byznysu.

Tagy: