Celebrity tráví začátek roku v exotice. Beckhamovi vyrazili na loď, modelky šly do plavek

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Přesně tak by si to asi přály některé zahraniční celebrity, které tráví první letošní dny na slunných plážích v Mexiku a Brazílii. Svými fotografiemi v plavkách se pochlubily na sociálních sítích.

Herec Mark Wahlberg, kterého si mnozí pamatují z filmů Méďa či Válka gangů, tráví začátek roku s manželkou a čtyřmi dětmi na Barbadosu. Hrají společně golf nebo se projíždějí na koních po pláži. Snímky z dovolené sdílela na Instagramu jeho manželka Rhea Wahlbergová.

Za sluncem vyrazili také Victoria a David Beckhamovi, kteří rodinnou dovolenou tráví na lodi. Victoria si oblékla elegantní černé minišaty, zatímco David vsadil na mladistvý ležérní outfit.

Modelka Alessandra Ambrosiová se letos sluní na jihu Brazílie. Andílek Victoria’s Secret předvádí postavu v plavkách v mentolovém odstínu a ve společnosti přítele Richarda Leeho.

Na Barbados vyrazila začátkem ledna také Andrea Corrová, irská zpěvačka a členka skupiny The Corrs. Bývalá přítelkyně zpěváka Micka Jaggera, moderátorka a modelka Luciana Gimenezová, si s novou známostí naopak užívá začátek nového roku na pláži v Brazílii.

To hvězda filmů Rychle a zběsile řádí ve vlnách s kamarádkou. Herečka Michelle Rodriguezová si užívá na plážích v Mexiku.

Postavu v černých bikinách předvedla také supermodelka Kaia Gerberová. Opalování si užívá také v Mexiku, kam odjela se svou mámou, bývalou modelkou Cindy Crawfordovou, a celou rodinou.

Tagy: