reklama

Celebrity tráví začátek roku v exotice. Beckhamovi vyrazili na loď, modelky šly do plavek

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Přesně tak by si to asi přály některé zahraniční celebrity, které tráví první letošní dny na slunných plážích v Mexiku a Brazílii. Svými fotografiemi v plavkách se pochlubily na sociálních sítích.

reklama

Herec Mark Wahlberg, kterého si mnozí pamatují z filmů Méďa či Válka gangů, tráví začátek roku s manželkou a čtyřmi dětmi na Barbadosu. Hrají společně golf nebo se projíždějí na koních po pláži. Snímky z dovolené sdílela na Instagramu jeho manželka Rhea Wahlbergová.

Za sluncem vyrazili také Victoria a David Beckhamovi, kteří rodinnou dovolenou tráví na lodi. Victoria si oblékla elegantní černé minišaty, zatímco David vsadil na mladistvý ležérní outfit.

Modelka Alessandra Ambrosiová se letos sluní na jihu Brazílie. Andílek Victoria’s Secret předvádí postavu v plavkách v mentolovém odstínu a ve společnosti přítele Richarda Leeho.

Na Barbados vyrazila začátkem ledna také Andrea Corrová, irská zpěvačka a členka skupiny The Corrs. Bývalá přítelkyně zpěváka Micka Jaggera, moderátorka a modelka Luciana Gimenezová, si s novou známostí naopak užívá začátek nového roku na pláži v Brazílii.

To hvězda filmů Rychle a zběsile řádí ve vlnách s kamarádkou. Herečka Michelle Rodriguezová si užívá na plážích v Mexiku.

Postavu v černých bikinách předvedla také supermodelka Kaia Gerberová. Opalování si užívá také v Mexiku, kam odjela se svou mámou, bývalou modelkou Cindy Crawfordovou, a celou rodinou.

Tagy:

Hlavní zprávy

Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal
Tenis

Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal

Ve světě sportovních sázkařů není frustrace ničím výjimečným. Často vsadí peníze na „tutovku“, která ale nakonec nevyjde. A svoji zlost si pak vybíjí na těch, kteří je zklamali. U kolektivních sportů to tak časté nebývá, ale u těch individuálních – zejména u tenisu – ano. Své o tom ví bývalá hráčka Barbora Strýcová, která si za svoji kariéru prostřednictvím sociálních sítích vyslechla nespočet vulgárních urážek. Po čase se však dočkala aspoň malého zadostiučinění.

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Poslanci by mohli začít řešit korespondenční volbu
Sněmovna

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Poslanci by mohli začít řešit korespondenční volbu

 • Aktualizováno
 • Poslanci se v úterý nakonec nebudou zabývat novelou pandemického zákona, a to kvůli vetu SPD. Vláda chtěla, aby Sněmovna schválila předlohy zrychleně ve stavu legislativní nouze, ráno se i na toto téma sešly výbory. Proti schválení zmíněné novely se přímo na Malostranském náměstí koná demonstrace, kterou organizuje iniciativa Chcípl PES. Zákonodárci by se však mohli začít zabývat korespondenční volbou. Schůze pléna pokračuje odpoledne, živě ji můžete sledovat v tomto článku.

  Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

  Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

  Novela pandemického zákona prý obchází ústavní zákon. Je to něco nehorázného, říká právník

  Sněmovna měla v úterý odpoledne projednat vládní novelu, která předpokládá, že protikoronavirová mimořádná opatření vydaná podle pandemického zákona zřejmě budou moci zahrnout širší okruh činností než teď. To se ale nelíbí některým odborníkům. Například právník Tomáš Nielsen v rozhovoru pro CNN Prima NEWS varoval před tím, že novela může výrazně ztížit soudní přezkum mimořádných opatření. Poslanci nakonec pandemický zákon v úterý řešit nebudou, příští týden se bude zřejmě konat mimořádná schůze.

  Křížová výprava proti covidovým křečkům. Hongkong se bojí mutací, utratí tisíce mazlíčků

  Hongkong je na nohou kvůli křečkům, u kterých se potvrdila nemoc COVID-19. V předvečer oslav nového lunárního roku se proto úřady rozhodly pro drastický krok – nařídily „humánní“ utracení tisíců těchto domácích mazlíčků. Město se obává, že by hlodavci mohli nejenže přenášet nemoc, ale rovněž se stát mezičlánkem pro další mutace a varianty koronaviru. Milovníci zvířat se ale postavili na odpor a k nelibosti úředníků si vytvořili neveřejnou síť na křeččí záchranu.

  reklama

  Domácí zpravodajství

  reklama