reklama
CNN Prima News influencer

influencer

Výpis příspěvků ke štítku „influencer“

Byl jsem tlouštík, přiznal Adenubi. Spolužáci ho šikanovali i kvůli barvě pleti

13. prosince 2021 18:16

Známý influencer a moderátor Showtimu Immanuel Adenubi se netají tím, že v dětství zažil šikanu. „Jako dítě jsem byl tlouštík. Kvůli své váze jsem musel poslouchat různé posměšky i jedovaté poznámky,“ svěřil se v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Jeho spolužáci se mu posmívali také kvůli jeho barvě pleti. Slavný moderátor má totiž exotické kořeny.

Sociální sítě nejsou toxické, pokud víme jak na ně, říká Kristýna Dolejšová

14. listopadu 2021 07:10

Před pěti lety založila projekt "Za normální holky" na Instagramu, který měl za cíl pomáhat ženám k lepší sebedůvěře. Z toho se během pár měsíců stal doslova fenomén. Stovky žen, které měly nějaký problém, začaly Kristýně psát o pomoc. Díky tomu tak dokázala Kristýna pomoci tisícům ženám. Nyní se věnuje problematice na sociálních sítích, otázce bezpečnosti, poruchám přijmu potravy a rozhodla se problematiku studovat v Coloradu.

Kristýna Dolejšová: „Ženy mají tendenci samy sebe shazovat, proto jim chci pomáhat,“

10. listopadu 2021 07:10

Kristýna Dolejšová měla odmalička problémy s emočním jezením. V dospělosti se s tím ale rozhodla něco udělat. Uvědomovala si, že ji k negativním myšlenkám přiváděly i sociální sítě, kde viděla jen krásně ženy. Založila proto projekt Za normální holky a sdílela život takový jaký je - s celulitidou, kily navíc a odvahou o tom veřejně promluvit.

reklama