reklama
CNN Prima News investor

investor

Výpis příspěvků ke štítku „investor“

Z miliardářky podvodnicí. Soud uznal zakladatelku Theranosu vinnou, hrozí jí 20 let

4. ledna 2022 06:24

Zakladatelka společnosti Theranos Elizabeth Holmesová, jež slibovala novátorské krevní testy, je podle pondělního rozhodnutí kalifornského soudu vinna z podvodu a spiknutí. Porotci se shodli na její vině ve čtyřech bodech obžaloby, v dalších čtyřech bodech je podle nich nevinná a ve třech bodech nedošli porotci ke společného stanovisku. Tímto verdiktem skončil čtyři měsíce trvající a americkými médii pozorně sledovaný proces, píše AP.

Tady dop***le umírají lidé, rozčílil se ekonom na „přírodního“ neočkovaného zpěváka

3. listopadu 2021 07:18

Téma očkování vyvolalo ostrou debatu mezi bývalým generálním ředitelem Komerční banky Radovanem Vávrou a muzikálovým zpěvákem Marianem Vojtkem. Umělec totiž v pořadu Co Čech, to politik! zmínil, že ještě nepodstoupil vakcinaci, jelikož ještě nebyl zcela přesvědčen a je „přírodně založený“. Vávra v pořadu ale rozčíleně zdůraznil, že je očkování potřeba – především proto, že jde o životy lidí. „Tady už není co objevovat,“ podotkl rezolutně na CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik!: Jak vidí zdražování a pandemii Kubek, Vávra a Vojtko?

2. listopadu 2021 17:30

Česká republika se pere s problémy hned na několika frontách. Strmě rostou denní počty nakažených koronavirem i ceny na energetickém trhu, do toho se s napětím čeká na zformování nové vlády. Pandemickou, ekonomickou i politickou situaci v úterním vysílání pořadu Co Čech, to politik! zhodnotí pestrý výběr hostů – prezident České lékařské komory Milan Kubek, investor Radovan Vávra a muzikálový zpěvák Marian Vojtko. Debatu můžete sledovat od 18:00 na stanici CNN Prima NEWS i zde v článku.

Pozor na prašivé dluhopisy, varuje policie. Lidé půjčují peníze, které pak už nikdy neuvidí

12. října 2021 19:10

V Česku roste počet případů, kdy podvodníci okrádají drobné investory o veškeré úspory. Na počátku vždy stojí slib nějaké společnosti, že zhodnotí vaše peníze v řádu desítek procent ročně. Policie spolu s Českou národní bankou (ČNB) však před takovými podvodníky s takzvanými prašivými dluhopisy varuje a investorům doporučuje, aby pečlivě zvažovali, komu své peníze svěří.

Viktoria Plzeň by mohla padnout do rukou miliardáře z USA. V Evropě už vlastní tři kluby

15. září 2021 11:27

Tři sezony bez evropských pohárů, minimum odchodů, které by povzbudily klubový rozpočet. Fotbalová Viktoria Plzeň se nachází v ekonomických problémech a současný majitel a generální manažer Adolf Šádek intenzivně zjišťuje, kdo by se jeho strádajícího „dítěte“ ujal. Jedním ze zájemců by podle deníku Sport měl být americký miliardář, který už v Evropě vlastní více fotbalových značek.

Konspirátoři zneužívají tragickou smrt Petra Kellnera. Šíří o něm bizarní teorie

11. dubna 2021 05:47

Se smrtí nejbohatšího Čecha a investora Petra Kellnera se na internetu začala šířit řada konspiračních teorií. Někteří tvrdí, že Kellner svou smrt nafingoval, aby se mohl stáhnout do ústraní. Příznivci konspiračních teorií QAnon však přišli i s bizarnějším tvrzením. Podle nich nebyla smrt investora náhodná, navíc měl patřit do sekty uctívačů satana. Důkazy ale konspirátoři nemají žádné. S informací přišel web populárního časopisu Newsweek.

Zaklekl Wall Street na drobné investory? Společnost Robinhood už čelí vyšetřování

1. února 2021 08:41

Boj Davida proti Goliášovi nekončí. Akcie GameStopu a dalších „ztracených“ firem v pátek opět posílily poté, co obchodní platforma Robinhood uvolnila své restrikce. Za omezení obchodování s akciemi si Robinhood vysloužil ostrou kritiku. Podle komentátorů se společnost v panice postavila za elity Wall Streetu a jednala proti drobným investorům.

Miliardář Karel Janeček zamířil mezi bezdomovce: Byl tam strašný smrad a špína

2. prosince 2020 18:18

Matematik, podnikatel, miliardář a spoluvlastník firmy RSJ, která na světových burzovních trzích vydělává kolem miliardy korun ročně. Je i úspěšným investorem, vizionářem, bojovníkem proti korupci a jedním z největších českých mecenášů. Karel Janeček teď svůj život změní a na týden opustí svoji práci i rodinu, aby se vydal pomáhat jako dobrovolník do Plzně. Bydlet bude na ubytovně a celý týden si musí vystačit s částkou odpovídající životnímu minimu. Dívejte se na Milionář mezi námi 7. 12. ve 21:35 na Primě.

reklama