Zpravodajství TV Prima bude tuto sobotu živě vysílat z Masarykova náměstí ve Znojmě

Televizní zpravodajství bude stanice přenášet v sobotu 18. června živě přímo z Masarykova náměstí ve Znojmě.

Jedná se již o předposlední, devátou letošní zastávku roadshow Prima jede… za vámi. Kromě živého vysílání zpráv se mohou diváci pobavit na odpoledním doprovodném programu, který začíná od 15 hodin.

Zábavným odpolednem bude provázet moderátor lifestylového pořadu TOP STAR na Primě – Petr Vágner.

Ve Znojmě vystoupí v rámci bohatého programu Abba Stars, QUEENIE nebo například Janek Ledecký s kapelou.

Pro děti jsou přichystány různé soutěže, skákací hrad či malování na obličej.

V 18.55 hod. budou moci diváci sledovat živé vysílání Zpráv FTV Prima, které budou moderovat Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvoge.

Krimi zprávy bude moderovat Michal Janotka a TOP STARem provede živě Petr Vágner. Po skončení živého vysílání se mohou diváci těšit na autogramiádu Terezie Kašparovské, Tomáše Hauptvogela, Michala Janotky a Petra Vágnera. „Moc se těším na živé vysílání ze Znojma, i tento rok vládne na náměstích skvělá atmosféra,“ říká Michal Janotka, moderátor Krimi zpráv na Primě.

„Rád bych pozval naše diváky ze Znojma a okolí na Masarykovo náměstí, moc se na vás všechny těšíme,“ zve na akci moderátor TOP STARu Petr Vágner.

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Poslední zastávkou bude 25. června město Havířov. Na každé zastávce se chystá soutěž o zajímavé ceny. „Lidé budou moci soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ zve na akci mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na akci nebude chybět ani stánek regionálního Deníku, kde si budete moct zakoupit své oblíbené noviny.

Tímto jste všichni na devátou zastávku primácké roadshow ve Znojmě zváni.

Na akci nebude chybět ani stánek regionálního Deníku, kde si budete moct zakoupit své oblíbené noviny. Tímto jste všichni na šestou zastávku primácké roadshow zváni.

Staňte se přímými aktéry Zpráv FTV Prima a nahlédněte do zákulisí vysílání.

Zavřený návěs je dlouhý 13,5 m, vysoký 4 m a široký 2,5 m tak, aby přesně odpovídal daným normám. Když se rozloží, jeho rozměry se zvětší zhruba na 13,5 m (včetně tahače) krát 5,5 m. Součástí kamionu je také redakční zázemí, musí se do něj tedy vejít dva počítače pro moderátory, počítač pro produkci a koutek, kde bude maskérna.