reklama
Jakub Kvasnička

Jakub Kvasnička

obsahový konzultant zpravodajství CNN Prima NEWS

Před příchodem na Primu (leden 2021) působil v MF Dnes či časopisu Téma. Předtím strávil dvanáct let v časopisu Týden, kde vedl publicistiku a byl pět let zástupcem šéfredaktora. Působí také jako scénárista a mediální poradce. Má rád svou dceru Emu, Slavii, poker, rovné lidi. Nesnáší stylistické nesmysly, texty přibližně devadesáti procent českých popových písní a také skutečnost, že se novináři berou až moc vážně.

Nejnovější příspěvky autora

Partie

Terezie Tománková: Odchod z rozhovoru s prezidentem? To mě ani nenapadlo

Terezie Tománková: Odchod z rozhovoru s prezidentem? To mě ani nenapadlo

Má za sebou asi nejtěžší víkend ve své moderátorské kariéře. Na výkon Terezie Tománkové v Partii s Milošem Zemanem má názor prakticky každý Čech. Prezident moderátorce v sobotu mimo jiné řekl, že si „sedí na uších“ a že „není ve formě“. „Nechtěla jsem tu situaci ani vyhrotit, ani eskalovat,“ vysvětluje moderátorka Terezie Tománková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Názory

KOMENTÁŘ: Kúdela a rasismus: společenská poptávka idiotské ideologie

KOMENTÁŘ: Kúdela a rasismus: společenská poptávka idiotské ideologie

Tady bylo dávno rozhodnuto. Dávno. Společenská poptávka idiotské ideologie, která se tváří, že žádnou ideologií není. Ale je. Ondřej Kúdela dostal deset zápasů za rasismus. Bez jasných důkazů. Prostě to tak má být. Hlavním důkazem byl uřvaný Glen Kamara (ten dostal tři zápasy za to, jak se choval). Kdyby takhle fungovaly soudy, republika hoří… Jenže v případě rasismu platí striktní presumpce viny. Když někdo s tmavou pletí mluví o rasismu, je to vážné a mělo by se mu věřit.

reklama
KOMENTÁŘ: Krev, emoce, rasismus, odporná Slavia… Už toho nechte, ubrečení Skotové
KOMENTÁŘ: Jak si s námi jeden policajt vytřel zadek
reklama
reklama