CNN Prima News Jakub Nakládal

Jakub Nakládal

Výpis příspěvků ke štítku „Jakub Nakládal“

První útok super a pak propast. Hertl s Vránou hledají chemii, míní po Švédech Nakládal

Až do neděle vypadalo působení finského trenéra Kariho Jalonena u české hokejové reprezentace idylicky. Porážka „nároďáku“ na mistrovství světa se Švédskem (3:5) ale přinesla hned několik důvodů k zamyšlení. Poznámky nejen k duelu s „Tre Kronor“ poskytl CNN Prima NEWS obránce Jakub Nakládal, trojnásobný účastník světového šampionátu.

Prokazování bezinfekčnosti? Hosté jsou vstřícní, je jich ale méně, říká provozní kavárny

Od pondělí se Češi sžívají s novými protiepidemickými opatřeními. Nově se musí lidé při vstupu do stravovacích zařízení prokázat dokladem o bezinfekčnosti – očkováním, negativním testem nebo potvrzením o prodělání nemoci. Podle provozního pražské kavárny jsou lidé vstřícní a s kontrolou nemají problém. Připustil však, že do podniku dorazilo méně lidí než před týdnem. Ve vybraných okresech se pak ve školách testují žáci. I zde rodiče opatření přijali převážně bez problémů.

Bývalý kapitán reprezentace Jakub Nakládal: Čtvrtých míst bylo na můj vkus už dost

Devět vyhraných přípravných zápasů v řadě, ale zároveň strašák devíti po sobě jdoucích šampionátů bez medaile. Před těžkou výzvou stojí na mistrovství světa v lotyšské Rize česká hokejová reprezentace. Nejen o jejích šancích na zisk cenného kovu se v podcastu speciál na CNN Prima NEWS s Jakubem Burianem a Martinem Tomaidesem rozpovídal bývalý kapitán národního tymu Jakub Nakládal, který byl u toho, když si Češi pověsili medaile na krk naposledy.