reklama
CNN Prima News Jan Schiller

Jan Schiller

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Schiller“

Recepty SPD Ústecku nepomůžou, říká Lipavský. Vždyť ani neumí zeměpis, rýpe Okamura

12. srpna 2021 07:24

Výrok předsedy Pirátů a hlavního lídra koalice Pirátů a STAN Ivana Bartoše, ve kterém srovnával Ústecký kraj s Rumunskem, vyvolal emotivní přestřelku mezi lidmi i mezi politiky. Šéf SPD Tomio Okamura ho označil za „dehonestující“. Naopak Pirátský poslanec Jan Lipavský svého předsedu hájí a doplňuje k němu statistku Eurostatu, ze které Piráti vycházejí.

Hlavní manažer hnutí ANO neoprávněně pobíral plat navíc. Všechno vrátím, slibuje

28. května 2021 22:46

Hlavní manažer hnutí ANO Jan Richter loni pobíral plný plat člena zastupitelstva Ústeckého kraje, ačkoliv měl jako poslanec dostávat jen 40 procent. Podle webů Deník N a HlídacíPes.org to vyplývá z výsledku kontroly, kterou iniciovali ústečtí krajští zastupitelé. Richter potvrdil, že plat v plné výši skutečně dostával. Byl to podle něj omyl a peníze hodlá vrátit.

Sledujte ZÁZNAM nedělní Partie: Hejtmani nejzasaženějších krajů zhodnotí situaci nejen v nemocnicích

7. března 2021 11:45

Budou stačit dosavadní – už tak dost tvrdá – opatření v boji proti koronaviru? A unese to česká ekonomika? Nejen o těchto tématech hovořila v nedělní Partii na CNN Prima NEWS ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) a předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. V další části pořadu debatovali hejtmani mimo jiné o českém zdravotnictví.

Nákaza zrychlila mezi seniory. V Česku je od října nejvíce nemocných koronavirem

5. ledna 2021 07:09
Aktualizováno

V Česku je nyní 121 500 lidí s prokázaným koronavirem, což je nejvíc od 29. října. Testy v pondělí potvrdily 12 860 nových případů covidu, o téměř 2 tisíce víc než před týdnem. Od začátku epidemie se nakazilo skoro 760 tisíc lidí. Přibližně čtyři pětiny z nich se uzdravily. Rizikový index protiepidemického systému PES k úterku stoupl na 89 bodů, sedmý den zůstává v nejpřísnějším, pátém stupni pohotovosti. Důvodem zhoršení celostátního skóre o čtyři body je rychlejší šíření nákazy mezi seniory. Česko je podle počtu případů nakažených covidem za týden na milion obyvatel nejhorší na světě.

reklama