reklama

Je to prů*er a je mi to líto. Liška se omluvil za natočené reklamy pro Bohemia Energy

Herec Pavel Liška se vyjádřil ke krachu společnosti Bohemia Energy, pro kterou natočil několik reklam. Uvedl, že mnoho lidí vůči němu cítí zklamání a zlobu. „Je mi to moc líto a všem, kdo cítí takové příkoří, se tímto omlouvám,“ napsal na svých sociálních sítích.

reklama

Podle čtvrtečního příspěvku na Facebooku byl Liška o konci Bohemia Energy informován pár minut předtím, než se to dozvěděl z médií. „Už to je přes týden, co mi došel mail z Bohemia Energy, že končí s podnikáním. Vůbec jsem tomu nerozuměl, až po nějaké chvíli jsem pochopil, že je to opravdu realita,“ napsal herec v příspěvku.

Už to je přes týden co mi došel mail z Bohemia Energy, že končí s podnikáním (pár minut, než jsem se to dozvěděl z...

Posted by Pavel Liška on Thursday, October 21, 2021

Liška byl společně s hercem Markem Danielem tváří Bohemia Energy několik let. „Před čtyřmi lety jsem byl oslovený agenturou s nabídkou natočit pro Bohemia Energy reklamní spoty. Já se snažil vždycky s reklamou zacházet opatrně, střídmě,“ pokračoval herec s tím, že podle zjištěných informací nabyli dojmu, že se jedná o poctivou a smysluplnou firmu.

Reklama: Východisko pro herce

Herec uvedl, že důležitý byl i scénář. „Tady to bylo fajn. S Markem se známe od JAMU, máme podobné cítění humoru a agentura i klient nám dali prostor do toho mluvit. Každý se bojí, aby neudělal chybu. Tady to byla docela radost práce,“ zavzpomínal Liška.

„Já se s reklamou snažím zacházet opatrně, protože je to i velká újma pro herce. Je to něco za něco. Na jedné straně dává herci obrovskou svobodu, jelikož za ni má mnohem vyšší výdělek za krátkou dobu, než kdyby se například upsal blbému seriálu, na kterém by strávil měsíce života. A ještě by z takové práce neměl radost,“ pokračoval Liška.

Díky reklamě si podle něj může herec mnohem víc dovolit odmítat podobné podprůměrné a hloupé nabídky na práci. „Dneska už víme, že se to celé hodně nepovedlo. Ovlivní to spoustě lidem život. Sám patřím k tomu milionu zákazníků Bohemia Energy, kteří jim důvěřovali a využívali jejich služeb. Já ale ještě s tím cejchem navíc, že jsem v oněch spotech účinkoval,“ upřesnil herec.

„Přestože stojím mimo Bohemia Energy, vím že pro spoustu lidí s nimi jednoduše zůstávám spojený a souvisím s jejich prů*erem. A tak to zklamání, zlobu, naštvanost, nemilost, cítí i vůči nám s Markem,“ dodal Liška s tím, že už nic nezmůžou, je jim to moc líto a omlouvají se.

Co mají děla klienti Bohemia Energy po jejím krachu? Podívejte se na reportáž:

Tagy:
reklama energie firma omluva herec krach energetika Pavel Liška Bohemia Energy

Hlavní zprávy

Rodička s mrtvým plodem či trombózy, covid postihuje těhotné. Cítíme bezmoc, říká lékařka
Koronavirus

Rodička s mrtvým plodem či trombózy, covid postihuje těhotné. Cítíme bezmoc, říká lékařka

Pandemie koronaviru ovlivnila péči také na gynekologických a porodnických odděleních. „Zdravotnický personál už je opravdu unavený. Vidíme mnohem víc neštěstí a cítíme bezmoc častěji než před rokem,“ vylíčila situaci lékařka Lucie Kavanová, která slouží v porodnicích ve Svitavách a Mostě a pracuje i na ambulanci v Litomyšli. Trombózy či zápaly plic nejsou u covid pozitivních pacientů žádnou výjimkou, informuje Deník.cz.

Na třetí dávku po pěti měsících. Přeočkování se nově vztahuje i na lidi nad 50 let
Koronavirus

Na třetí dávku po pěti měsících. Přeočkování se nově vztahuje i na lidi nad 50 let

Lidé nad 55 a 50 let budou moci od 13., respektive 20. prosince dostat už po pěti měsících třetí dávku očkování proti nemoci COVID-19. Novinářům to řekl premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Stane se tak podle něj po dohodě s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem (za ANO) a centrálním integrovaným řídícím týmem. V současné době mohou dostat třetí dávku po pěti měsících lidé starší 60 let.

Omikronem se nakazili dva lékaři a žák základní školy z Brna. Do karantény šla celá třída
Koronavirus

Omikronem se nakazili dva lékaři a žák základní školy z Brna. Do karantény šla celá třída

U dvou zaměstnanců fakultní nemocnice v Brně se potvrdila mutace omikron. Podle náměstka ředitele Ondřeje Ludky jde o lékaře, kteří jsou teď v izolaci a nepotřebují lékařskou péči. Podle našich informací jsou nakažení i jejich rodinní příslušníci. Nemocnice prověřuje, jestli touto variantou neonemocněli také další zaměstnanci nebo pacienti. Varianta covidu omikron se potvrdila i u jednoho dítěte v ZŠ Arménská v Brně. Celá třída šla podle ředitele školy Holánka do karantény.

Jak postavit dům: Můj sen o bydlení aneb Pořád je ještě správná doba, neprováhejte ji

Stojíte před rozhodnutím, zda si postavit vlastní dům? Pak vězte, že podle odborníků je pořád ještě správná doba. Ale možnosti se zužují. Bude méně pozemků, jejich ceny porostou, úroky a inflace se zvýší. Teď má ještě smysl vystartovat, říká v novém podcastovém pořadu CNN Prima NEWS s názvem Jak postavit dům Jiří Devát, nyní partner IdeaSense, specializující se na inovace nejen v oblasti byznysu, dříve manažer společnosti Microsoft v Česku a na Slovensku.

Harry uštědřil Charlesovi další ránu. Jeho výbuchy ničí princovu autoritu, říkají přátelé

Princ Charles se svým mladším synem vévodou ze Sussexu v posledních měsících sotva promluvil. K nápravě jejich vztahu nepomáhají ani četné útoky, které mladý vévoda své rodině rád uštědřuje. Přátelé z Charlesova okolí se navíc obávají toho, že tahle roztržka může být stejně škodlivá jako princova dřívější válka s princeznou Dianou.

Neočkované nevyšetříme, píší lékaři v ordinacích. Mají právo myslet si své, hájí je Kubek

Neočkované pacienty nevyšetřujeme. Neočkovaní rodiče, nevstupujte do čekárny pediatrické ordinace. I s takovými nápisy se mohou setkat nemocní lidé, když zamíří v těchto dnech k lékaři. Šéf České lékařské komory Milan Kubek však zdůrazňuje, že v nemocnicích leží zejména neočkovaní, o které se zdravotníci starají. Mají však lékaři právo vyvěšovat podobné vzkazy?

reklama

Domácí zpravodajství

Mluvčí nespokojených lékařů: Kubek komoru zpolitizoval a odmítá jakékoli diskuse

Mluvčí Paralelní lékařské komory Miroslav Havrda se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS ostře pustil do šéfa České lékařské komory Milana Kubka. „Pan Kubek zpolitizoval Českou lékařskou komoru. Budovu, kterou jsme si zaplatili z našich peněz, nám zamkl,“ řekl s tím, že Kubek šíří hoaxy o koronaviru a zbytečně straší občany. Podle šéfa komory říká Havrda bludy.

Žádné výjimky pro těhotné a kojící. Očkování je pro ně doporučené, maminky přesto váhají

Na těhotné a kojící ženy se žádné výjimky v souvislosti s očkováním nevztahují a ani vztahovat nebudou. Pokud se nebudou chtít očkovat, bude se na ně pohlížet jako na neočkované a nečekají je ani žádné úlevy v souvislosti s PCR testy. Spekulace o tom, zda je pro ně očkování bezpečné, v těchto dnech definitivně ukončil současný i budoucí ministr zdravotnictví. Právě u těhotných a kojících se ale podmínky očkování často měnily, ženy tápou a řada z nich vakcínám stále nevěří.

Prymula: Přitvrdíme, když bude omikron závažnější než delta. Uvidíme za dva týdny

Nová varianta omikron dělá vrásky odborníkům, ale i veřejnosti. Podle epidemiologa Romana Prymuly se však zdá, že není klinicky závažnější než delta. „Pokud bude způsobovat mírné onemocnění, situace vypadá příznivě. V opačném případě bychom museli přitvrzovat,“ podotkl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Dále zmínil, že se mu nelíbí rozdílná doba platnosti covid pasů po prodělání nemoci a očkování.

reklama