reklama
CNN Prima News Jürgen Klopp

Jürgen Klopp

Výpis příspěvků ke štítku „Jürgen Klopp“

Na trávníku trpěl, v nemocnici pak rozdával radost. Elliott obdaroval zraněného chlapce

Sotva se mladík Harvey Elliott zapracoval do základní sestavy Liverpoolu, ocitl se na marodce. 18letého fotbalového šikulu vyřadil zřejmě až do Vánoc ze hry na první pohled nevinný zákrok hráče Leedsu Pascala Struijka ve víkendovém kole Premier League. Zatímco v táboře Reds panovalo značné zklamání, vymknutý kotník, se kterým bude muset Elliott na operaci, nepřímo zařídil radost 14letého fanouška Jacoba.

Zájem o Hložka nabírá na síle, chce ho ulovit slavný Liverpool. Kdo další na něj cílí?

Pokud Adam Hložek v úterním zápase české reprezentace na Euru proti Anglii vyběhne na trávník londýnského Wembley, bude mít speciální motivaci. Na supertalent Sparty Praha si totiž brousí zuby slavný Liverpool. Informace o tom, že Reds stojí o 18letého hráče, se objevily už dříve. Nyní měla podle webu Football Insider snaha o získání fotbalového klenotu zintenzivnět.

Klopp k Superlize: Hráčům ani mně nikdo nic neřekl. Hodlá kouč Liverpoolu odstoupit?

Úřadující anglický mistr Liverpool je jedním z prozatímních 12 členů kontroverzního fotbalového projektu Superliga. A loajální příznivci klubu z města u zátoky Mersey pro příslušnost k této společnosti jen těžko hledají odpuštění. Hráči i trenérský tým jsou v tom celém nevinně, jak sám potvrdil hlavní kouč Jürgen Klopp. Nikdo s ním ani jeho svěřenci vstup do nové evropské soutěže nekonzultoval. Být na něm, do ničeho takového by se nevrhl.

Liverpool ve velké krizi. Jsem ale lepší trenér než kdykoliv předtím, říká Klopp

Soupiska fotbalového Liverpoolu je momentálně jeden velký lazaret. A tým, který sužují zranění, se nedokáže s prekérní situací vyrovnat. Ve čtvrtek prohrál s Chelsea, celkově šlo o pátou domácí porážku úřadujícího mistra v řadě. Trenér Jürgen Klopp zažívá nejhorší období u anglického celku a je možné, že by se mohlo pouto, které trvá od roku 2015, rozpadnout.

I z lavičky se lze radovat. Český brankář si s Liverpoolem splnil proti Ajaxu sen

Být součástí týmu úřadujícího mistra Premier League? To se nepovede jen tak někomu. Jedním ze šťastlivců je český gólman Vítězslav Jaroš. V duelu Ligy mistrů Liverpoolu proti Ajaxu Amsterdam ho trenér Jürgen Klopp povolal na lavičku. A přestože na ní podle očekávání vydržel celý zápas, obrovský zážitek byl na světě. „Myslím si, že každý by dal cokoliv, aby mohl trénovat s takovými hvězdami, které vyhrály Ligu mistrů a anglickou ligu,“ říká 19letý talent.

reklama