reklama
CNN Prima News Jürgen Klopp

Jürgen Klopp

Výpis příspěvků ke štítku „Jürgen Klopp“

Kostýmy šejků i billboard popraveného novináře. Jak Newcastle započal saúdskoarabskou éru

19. října 2021 07:38

Premiéra fotbalového Newcastlu United pod novými exotickými majiteli nevyšla podle představ. Saúdskoarabský investiční fond neumí dělat zázraky, aby mávnutím kouzelného proutku „straky“ nedopustily porážku od Tottenhamu Hotspur. Každopádně fanoušci na gigantickou změnu v milovaném klubu reagovali obratem – do St. James Parku vyrazili oblečení na „šejkovský“ způsob.

Na trávníku trpěl, v nemocnici pak rozdával radost. Elliott obdaroval zraněného chlapce

14. září 2021 11:03

Sotva se mladík Harvey Elliott zapracoval do základní sestavy Liverpoolu, ocitl se na marodce. 18letého fotbalového šikulu vyřadil zřejmě až do Vánoc ze hry na první pohled nevinný zákrok hráče Leedsu Pascala Struijka ve víkendovém kole Premier League. Zatímco v táboře Reds panovalo značné zklamání, vymknutý kotník, se kterým bude muset Elliott na operaci, nepřímo zařídil radost 14letého fanouška Jacoba.

Zájem o Hložka nabírá na síle, chce ho ulovit slavný Liverpool. Kdo další na něj cílí?

21. června 2021 19:00

Pokud Adam Hložek v úterním zápase české reprezentace na Euru proti Anglii vyběhne na trávník londýnského Wembley, bude mít speciální motivaci. Na supertalent Sparty Praha si totiž brousí zuby slavný Liverpool. Informace o tom, že Reds stojí o 18letého hráče, se objevily už dříve. Nyní měla podle webu Football Insider snaha o získání fotbalového klenotu zintenzivnět.

Klopp k Superlize: Hráčům ani mně nikdo nic neřekl. Hodlá kouč Liverpoolu odstoupit?

20. dubna 2021 12:21

Úřadující anglický mistr Liverpool je jedním z prozatímních 12 členů kontroverzního fotbalového projektu Superliga. A loajální příznivci klubu z města u zátoky Mersey pro příslušnost k této společnosti jen těžko hledají odpuštění. Hráči i trenérský tým jsou v tom celém nevinně, jak sám potvrdil hlavní kouč Jürgen Klopp. Nikdo s ním ani jeho svěřenci vstup do nové evropské soutěže nekonzultoval. Být na něm, do ničeho takového by se nevrhl.

Hvězda NBA může fušovat do chodu Liverpoolu. Jak se LeBron James stal šéfem Kloppa?

4. dubna 2021 15:57

Nedávno se jedna z nejznámějších tváří basketbalové NBA LeBron James stala partnerem ve společnosti Fenway Sports Group. Ta vlastní baseballovou organizaci Boston Red Sox, ale také fotbalový Liverpool. I proto by v budoucnu mohla mít opora úřadujících šampionů Los Angeles Lakers výrazné slovo v chodu klubu, který v minulé sezoně ovládl anglickou Premier League.

Liverpool ve velké krizi. Jsem ale lepší trenér než kdykoliv předtím, říká Klopp

5. března 2021 18:52

Soupiska fotbalového Liverpoolu je momentálně jeden velký lazaret. A tým, který sužují zranění, se nedokáže s prekérní situací vyrovnat. Ve čtvrtek prohrál s Chelsea, celkově šlo o pátou domácí porážku úřadujícího mistra v řadě. Trenér Jürgen Klopp zažívá nejhorší období u anglického celku a je možné, že by se mohlo pouto, které trvá od roku 2015, rozpadnout.

Kloppa nejde ošálit ani česnekem, vzpomíná na trenéra fotbalista roku Lewandowski

14. ledna 2021 13:46

Nikdy se nepokoušejte Jürgena Kloppa ošálit. Je příliš chytrý. Tak vzpomínal na svého někdejšího trenéra polský útočník německého Bayernu Mnichov Robert Lewndowski v rozhovoru nedlouho poté, co byl zvolen nejlepším fotbalistou světa za rok 2020. V Borussii Dortmund spolu prožili úspěšné čtyři roky a odrazili se k špičkovým angažmá a kariérám.

reklama