CNN Prima News kempování

kempování

Výpis příspěvků ke štítku „kempování“

Kempování bez kempů? Vracíme lidem klid a pohodu, říká Lukáš Tesař

29. srpna 2022 06:38

Tři kamarádi měli kromě podnikání v e-commerce ještě jedno společné a to kempování. Bratři Petr a Pavel Nohejlovi a Michal Strnad jednoho dne vyrazili do kempu a neměli kde zaparkovat. Kempy byly přeplněné k prasknutí a všichni se mačkali doslova jako sardinky. To je přivedlo k nápadu založit platformu, díky které by se dalo cestovat jinak. Cestovat v klidu, pohodlí a bez davů lidí. A tak založili projekt s názvem Bezkempu.

Čtyřletou holčičku, která zmizela z australského kempu, po dlouhém pátrání našli. Šlo o únos?

3. listopadu 2021 05:24

V Austrálii se podařilo najít čtyřletou holčičku, která před dvěma týdny i se spacím pytlem zmizela ze stanu v kempu na západě země. Podle policie je „naživu a v pořádku“. Cleo Smithovou hledali bezpečnostní složky i místní lidé. V souvislosti s jejím zmizením je ve vazbě 36letý muž, napsala australská média.

Bouřka poslala desítky dětí z tábora na hasičárnu. Na Vysočině se musely evakuovat

27. července 2021 09:46

Hasiči na Vysočině kvůli hrozícím povodním po bouřce evakuovali v noci na úterý dětský tábor v Bácovicích. O 25 dětí se tam starali dva dospělí. Do bezpečí převezli také 18 lidí v Olešnici, kteří kempovali v místě, kde se rozvodnil potok. V souvislosti s počasím zasahovali hasiči v tomto kraji od pondělního večera skoro u 40 událostí.