CNN Prima News kocour

kocour

Výpis příspěvků ke štítku „kocour“

Na léčbu, pomůcky a lepší život. Zakladatelé sbírek jsou dojatí. Komu vaše štědrost pomohla?

V těžkých chvílích požádali o pomoc veřejnost a jejich prosby byly vyslyšeny. Ať už zakladatelé sbírek na platformě Znesnáze21 mysleli na nemocné děti, strádající zvířata, či důstojnou vzpomínku na zesnulé, lidé pomohli. Cílové částky se podařilo vybrat i díky čtenářům CNN Prima NEWS, kteří svou štědrostí dojali nejen neštěstím postižené rodiny, ale i samu organizaci. Proto nejen jim adresují nejnovější informace o osudu těch, kterým finančně přispěli.

Manžel Vondroušové málem nestihl její úspěch. Musel sehnat hlídání pro kocoura

Na adresu tenisové senzace Markéty Vondroušové stále chodí obrovské množství gratulací z mnoha stran. Fantastickému úspěchu vítězky ženské dvouhry Wimbledonu byl na stadionu přítomen i její manžel Štěpán. Ten dosud za sokolovskou rodačku hlídal doma jejich společného kocoura bez srsti Frankieho, který je plemene exoticky pojmenovaného po egyptských dominantách –sphynx. Právě pro finálový zápas si ale naštěstí zařídil pro milovaného domácího mazlíčka hlídání.

V žalostném stavu našel novou rodinu, vyhráno ale nemá. Kocoura Miloše čeká náročná léčba

Hledal pomoc, našel však mnohem více. Když se nálezci ujali kocoura, kterého pojmenovali Miloš, věděli, že jeho život nebyl a ani nebude jednoduchý. Přesto se nevzdávají a doufají, že s řádnou veterinární péčí se zuboženému zvířeti uleví. Miloše však čeká dlouhá cesta, která může být finančně velmi náročná. Noví majitelé se proto obrací s žádostí o pomoc na veřejnost.

Krutá zima v USA dohání i zvířata. Žena našla přimrzlého kocoura k zemi, teď bojuje o život

S extrémním počasím ve Spojených státech nebojovali v posledních dnech jen lidé, ale také zvířata. V pondělí Kelly Vanderlaanová zahlédla na ulici města Muskegon schouleného kocoura přimrzlého k zemi. Žena neváhala a čtyřnohého přítele vysvobodila a odvezla na veterinární kliniku. Podle doktorů tak učinila v poslední možné chvíli. Zvíře ale ještě nemá vyhráno.

Kam se poděl Tito? Kocour zmizel z letadla a způsobil poprask, hledá ho i bolivijská vláda

Bolivijská vláda spustila rozsáhlou pátrací akci, kvůli níž tento týden uspořádala i tiskovou konferenci živě přenášenou státní televizí. Zapojily se do ní čtyři vládní úřady a trvá už několik dní. Hledá se kocour, který se ztratil 8. prosince na vnitrostátní lince. Státní letecké společnosti kvůli tomu hrozí pokuta v přepočtu 10 000 dolarů (asi 230 000 korun). Informoval o tom deník El País.