reklama
CNN Prima News kocour

kocour

Výpis příspěvků ke štítku „kocour“

Kocoura strčil do pytle a dal na silnici na Českolipsku. Minimálně jednou ho přejelo auto

28. září 2021 11:07

Krutý způsob, jak sprovodit se ze světa kočku, zvolil zatím neznámý člověk na Českolipsku. Zhruba tříletého kocoura zavázal do pytle a položil na silnici. Pak už jen čekal, až nějaké auto pytel přejede, protože jej umístil hned za zatáčku. Zřejmě proto, aby řidič nestačil reagovat. Přestože minimálně jedno auto pytel přejelo, kocour měl neuvěřitelné štěstí a přežil.

Kocour Larry sloužil už třem britským premiérům, zastavil Trumpa a Obamovi dal výjimku

21. února 2021 20:21

Britští premiéři odcházejí, kocour Larry alias hlavní „myšilov úřadu vlády“ zůstává. Má skvělý vztah s médii a dvorního fotografa, který jeho snímky sdílí na Instagramu. Během úřadu funkce tří tamních předsedů vlády už zažil řadu oficiálních návštěv a jednou doslova zastavil amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Tom a Jerry míří do kin. Film počítá s obvyklou dávkou kresleného násilí a naschválů

19. listopadu 2020 07:54

Známá animovaná dvojice se na obrazovkách snaží vzájemně zabít už osmdesát let. Nyní se příběh netradičního přátelství kocoura Toma a myšáka Jerryho přesune na plátna kin. Nový stejnojmenný film od hollywoodského studia Warner Bros. Pictures by měl mít v USA premiéru na jaře 2021, pokud to dovolí epidemická situace, píše web CNN.

reklama