reklama
CNN Prima News komentář

komentář

Výpis příspěvků ke štítku „komentář“

Zeman měl v nemocnici buchty a klobásu? Nedělejte si z nás pr*el, vzkazují lidé Ovčáčkovi

13. října 2021 12:17

Nedělejte si z nás pr*el, děláte z nás blbce, vzkazují prostřednictvím sociálních sítí lidé hradnímu mluvčímu Jiřímu Ovčáčkovi. Ten totiž v úterý uvedl, že prezident Miloš Zeman měl k obědu meruňkové buchty a na středu si objednal vinnou klobásu s kaší. Někteří lidé se pozastavují nad tím, že má prezident hospitalizovaný na klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny standardní jídelníček. Podle některých jsou na takovém oddělení pouze takoví pacienti, kteří sami jíst nedokážou a jsou odkázáni na náhradní umělou výživu.

KOMENTÁŘ: Příliš krutá demokracie aneb jak Piráti zaplatili za to, že neumí mlčet

12. října 2021 07:59

Měla to být oslava pirátské ideologie a jeden z vrcholů fungování strany, který přepíše anály české porevoluční politiky. Místo toho se Piráti celý víkend probírali z šoku a jen stěží skrývali slzy, zklamání a vztek. Demokracie k nim byla krutější, než by si ale možná zasloužili. Ať už jsou vám více nebo méně sympatičtí, pravdou je, že za čtyři roky ve Sněmovně odmakali kus práce a do kampaně šli s opravdu velkým elánem. O to tvrdší pád to pro mladé a ambiciózní hvězdičky musí být. Proč ale nemohou svalovat vinu jen na Babišovu kampaň a na kroužkování?

KOMENTÁŘ: Vítejte v rozdělené zemi, kde se všichni nenávidí. Až do roztrhání těla

8. října 2021 13:49

Voliči Andreje Babiše jsou idioti. Ivana Bartoše volí jen feťáci. Lidé, kteří hodí svůj hlas Petru Fialovi, jsou pseudointelektuálové a nerozumí běžnému životu. A Tomia Okamuru volí xenofobové a rasisti, samozřejmě. Aktuální volby už klasicky označujeme za ty nejdůležitější v novodobé české historii. Doufat však v zázračnou a okamžitou změnu k lepšímu by bylo zoufale naivní. Minimálně proto, že velká část společnosti žádnou změnu nechce. Peklo jsou ti druzí, říká se. Ale kdo to vlastně je?

KOMENTÁŘ: Král je stejně jako Babiš nahý. Pokud to spolu s Jágrem nevidíme, máme problém

23. září 2021 20:24

Způsob, jakým se šéf českého hokeje Tomáš Král postavil k důkazům o své údajné estébácké minulosti, lze označit za slabošský. Následná reakce Jaromíra Jágra pak svědčí o tom, že se stále nedokážeme důstojně vypořádat s jizvami po nedávné minulosti. Přiznat si: I takové věci se v mém světě děly. A někdy též: Ano, pochybil jsem. Mrzí mě to.

KOMENTÁŘ: Zbytečná válka mezi cyklisty a řidiči. V Kodani si dokáží všichni vyjít vstříc

22. září 2021 14:45

Zákon o 1,5metrovém rozestupu při předjíždění cyklistů znovu rozvířil nekonečnou zákopovou válku, která v Praze probíhá mezi zastánci cyklistické a automobilové dopravy. Dopravní prostředek však v tomto souboji působí často pouze jako symbol stále vyhrocenějšího sváru mezi takzvanými progresivity a konzervativci, kteří nechtějí ustoupit ani o píď. Kodaň přitom ukazuje, že si všichni účastníci dopravního provozu mohou vyjít vstříc.

reklama