CNN Prima News komentátoři

komentátoři

Výpis příspěvků ke štítku „komentátoři“

Hrůzostrašné, lepší by byl i orangutan. Stanjurovi se rozpočet vymkl, míní komentátoři

Vláda ve středu představila schodek státního rozpočtu na příští rok. Místo původně avizovaných 235 miliard by měl dosáhnout 270 miliard korun. Od Evropské unie si pak stát místo 70 půjčí 135 miliard. Komentátoři Václav Dolejší a Martin Komárek se změnám už ani nediví. „Že to Zbyněk Stanjura na ten příští rok špatně spočítal, už mě příliš nepřekvapuje,“ uvedl Komárek v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Václav Dolejší podotkl, že vládě i ministrovi financí Zbyňku Stanjurovi (ODS) se situace kolem rozpočtu začíná vymykat z rukou.

Balíček je tak složitý, že se v něm málokdo vyzná. Takových tu ale už bylo, řekli komentátoři

Připomínkové řízení k 57 novelám úsporného balíčku je zkrácené na pouhých sedm dní. Komentátoři Radko Kubičko a Petr Holub se shodli, že je způsobeno i tím, že kabinet představil balíček najednou. „Je to tak složité a nepřehledné. Diskuze tak bude daleko mělčí, než by byla, kdyby se to předkládalo postupně,“ uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS Kubičko.

Babiš chce ve Sněmovně peklo. Pětikoalice si nakládá sama, řekli komentátoři k obstrukcím

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš si zřejmě řekl, že pokud by schůze ve Sněmovně skončila do pátku, nebylo by to pro přítomné poslance dostačující peklo. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to uvedl komentátor webu Info.cz Martin Schmarcz. Zdůraznil, že je z chování hnutí ANO zklamaný. Komentátor deníku Právo Thomas Kulidakis kritizoval i vládní koalici. Podle něj si v podstatě „nakládá sama“.

Schillerová a Havlíček v čele ANO? Umí jednu věc, kterou Babiš nedělá, shodují se komentátoři

Ještě větší zviditelnění Karla Havlíčka a Aleny Schillerové v čele hnutí ANO je vstřícný krok vůči voličům. Pro ně samotné to však může být dvousečnou zbraní v budoucí bitvě o předsednictví hnutí ANO, jehož šéfem zatím zůstává Andrej Babiš. Shodli se na tom komentátoři Petr Fischer a Petr Kolář ve vysílání CNN Prima NEWS.

Komentátor: Ministr bez politických náměstků je jako parašutista. Přibude ale zaměstnanců

Funkce odborných náměstků na ministerstvech od ledna podle novely služebního zákona zaniknou. V úterý to stvrdila Sněmovna, když vládní většina přehlasovala veto prezidenta Zemana. V praxi to bude podle kritiků znamenat možnost zbavit se nepohodlných kolegů na lukrativních postech. Zastánci zase poukazují na právo ministrů přivést si na resorty vlastní týmy lidí. Výhody a nevýhody komentovali ve vysílání CNN Prima NEWS novináři Miroslav Korecký a Radko Kubičko.

Průšvih komentátorů v přímém přenosu. Ta dě*ka z Kanady, říkali o mistryni světa

Svět sportovních komentátorů přinesl už řadu komických okamžiků. Nejen přeřeky, ale také chvíle, kdy si komentátoři myslí, že mají zrovna vypnutý mikrofon, jejich hlas ale míří do éteru. Britští hlasatelé Simon Reed a Nicky Slater se na nedávném mistrovství světa v krasobruslení dopustili nikoliv úsměvného, ale ostudného trapasu, když vulgárně urazili olympijskou medailistku.