reklama
CNN Prima News komentátoři

komentátoři

Výpis příspěvků ke štítku „komentátoři“

Sledujte speciál 10 let bez Václava Havla. Jak na bývalého prezidenta vzpomínají blízcí?

17. prosince 2021 10:30

Před 10 lety, 18. prosince 2011, zemřel prezident Václav Havel. Připomeňte si životní příběh dramatika, disidenta a politika, který svou otevřeností a vstřícností zaujal celý svět. Zavzpomínají Havlovi blízcí, ale i komentátoři a vrcholní politici. Sledujte v sobotu od 10:30 přímý přenos speciálního vysílání, ať už na stanici CNN Prima NEWS, nebo přímo v tomto článku.

Zlámalová: Fiala i Bartoš tvrdí, že s Babišem spolupracovat nebudou. Nedovolí si lhát

9. září 2021 15:12

Volby do Poslanecké sněmovny se budou konat přesně za měsíc, už nyní se však diskutuje o tom, kdo by s kým mohl spolupracovat. „Petr Fiala (ODS) říká, že s Andrejem Babišem vládnout nebude. To samé řekl Ivan Bartoš (Piráti). Pokud nemají úplně lhát, tak to udělají. Musí hrát o důvěru svých voličů,“ podotkla komentátorka Echo 24 Lenka Zlámalová ve vysílání CNN Prima NEWS.

Hnízdil: Flegr ani Hořejší nemají lékařské vzdělání. Kvůli výrokům o mrazácích umírají lidé

2. září 2021 22:03

Na celé pandemii koronaviru lékaře Jana Hnízdila překvapil mediální doprovod. V pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS konstatoval, že žádná jiná nemoc v historii nedostala takový mediální náboj jako onemocnění COVID-19. „A největší prostor dostávali Flegr, Hořejší a Konvalinka. Vláda se na ně odvolávala, žádný ale nemá medicínské vzdělání,“ připomněl. Jejich výroky podle něj měly zničující dopad na psychiku lidí.

Sledujte 50 dní do voleb: Topolánek i Kalousek hodnotí velkou politickou diskusi

19. srpna 2021 15:49

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS pokračuje ve svém předvolebním vysílání další speciální diskusí. Ve čtvrtek 19. srpna od 20:00 se pořadu „50 dní do voleb“ zúčastní osm zástupců vybraných politických subjektů, kteří se utkají o přízeň voličů v letošních říjnových sněmovních volbách. Tříhodinový pořad bude rozdělen do tří částí, debatu se současnými politiky povede Michal Půr a v závěrečné hodině, ve které vystoupí v roli komentátorů například i bývalí předsedové vlád, bude moderátorkou Markéta Fialová.

Komentátoři: Voliči ANO utíkají ke STAN. Piráti v kampani ochutnají vlastní medicínu

21. června 2021 06:32

Voliči hnutí ANO podle komentátorů Lenky Zlámalové (Echo) a Petra Holce (Info.cz) neutíkají k Pirátům ani ke koalici Spolu, ale k hnutí STAN. Proto Andrej Babiš právě do koalice Pirátů a STAN nejvíce střílí a snaží se ji pošpinit. Podle Holce tak Piráti také poprvé ochutnají i vlastní medicínu a k antibabišismu se přidá v těchto volbách i antipirátismus. Zlámalová dodává, že hlavním tématem voleb nebude migrace, o což se často snaží právě Babiš, ale bydlení a zdražování.

Neobjektivní novinář: Komentování fotbalu v Česku? Jako dabing německého porna

18. června 2021 16:44

Fotbalové mistrovství Evropy je v plném proudu. Sledují ho miliony fanoušků po celém světě a výjimkou není ani Česko. „Proč sebereflexe nefunguje i při komentování fotbalu? Byl bych nerad, kdyby tenhle můj komentář vyzněl jako nějaký laciný hejt, ale nechápu, jak je možný, že při hokeji se na ČT objevují komentátoři a experti, kteří mají co říct a jejich glosy působí odborně, a při fotbale tam napochoduje frajer (mimochodem dlouholetý expert), který bez přehánění nedá dohromady souvislou větu,“ píše ve svém komentáři Neobjektivní novinář.

Že Netolický donáší na Hamáčka? Důkaz, že ČSSD je v rozkladu, tvrdí komentátoři

6. května 2021 12:58

Kauza kolem údajného plánu vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) na výměnu informací o výbuchu ve Vrběticích za milion vakcín Sputnik V jen dokazuje, v jakém rozkladu ČSSD je. Shodli se na tom komentátoři Petr Honzejk a Miroslav Korecký ve vysílání CNN Prima NEWS. Přispívá k tomu podle nich i svědectví pardubického hejtmana Martina Netolického (ČSSD), který média informoval o tom, co se mělo stát na schůzce Jana Hamáčka se zástupci bezpečnostních složek státu.

Komentátoři: Floydova vražda zemi nerozdělila. Lidi šokovalo, že soudy fungují

21. dubna 2021 16:28

Smrt Afroameričana George Floyda vzedmula v minulém roce násilnou vlnu protestů, které ještě více polarizovaly americkou politickou scénu. Závěr procesu s policistou Derekem Chauvinem proto mnozí Američané sledovali s obavami. Konečný verdikt nakonec přinesl mnohým z nich pocit zadostiučinění. Liší se ale názory na fungování amerického soudního systému i přínos masivních protestů.

Komentátorka Zlámalová: Nouzový stav ani náhodou. Babiš se jen vymlouvá na Brusel

22. března 2021 11:49

Vláda požádá Poslaneckou sněmovnu o prodloužení nouzového stavu. Ten aktuální totiž skončí v neděli 28. března. Podle komentátorky týdeníku Echo Lenky Zlámalové by vláda měla začít boj s koronavirem řídit podle pandemického zákona, a nikoli skrze nouzový stav. „Máme nejvíce mrtvých, nejvíce nakažených a největší omezení pohybu. Tahle rovnice nefunguje,“ řekla na CNN Prima NEWS, kde diskutovala s šéfredaktorem Mladé fronty DNES Jaroslavem Pleslem.

Začíná Vodafone MČR v PUBG. Komentátoři favorizují tým Entropiq

26. listopadu 2020 15:00

Už v pátek se uskuteční třídenní turnaj Vodafone MČR v PUBG. Program je opravdu našlapaný, na diváky čeká rovných 24 her, během kterých budou soutěžní čtveřice bojovat o zlatou medaili a titul mistra pro rok 2020. Komentátoři se podělili o své tipy na vítěze a vesměs se shodli na nejlepší šestici týmů.

reklama