reklama

KRIMI ZPRÁVY - Zločiny očima profesionálů, zkušených reportérů i diváků

KRIMI ZPRÁVY

Zločiny očima profesionálů, zkušených reportérů i diváků. Od pondělí do pátku na CNN Prima NEWS premiérově od 16.30, souhrn týdne od 16.20. Moderují Václav Janata, Michal Janotka a Ondřej Pořízek.

reklama
Jsme skvělá země plná hodných a poctivých lidí, kterým to ale kazí lotři, vrazi, kriminálnici a podvodníci. A proto i nepěkné zprávy patří k našemu každodennímu životu. Dozvíte se je v nových Krimi zprávách.

Moderátoři o pořadu

KRIMI ZPRÁVY

Krimi zprávy – to obvykle nebývá nic veselého. Ale i nepěkné zprávy patří k našemu každodennímu životu. Protože bouračka na cestě do práce, vyloupený obchod za rohem nebo podvodník, který vám klepe na dveře, se nás týkají víc, než si myslíme. Situace, ve kterých bychom se nechtěli ocitnout, ale o kterých bychom měli vědět. To jsou KRIMI ZPRÁVY.

Václav Janata

Vystudoval sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha. Pro televizi Prima pracuje dvanáctým rokem. Už během studií v roce 2008 získal v redakci zpravodajství TV Prima pozici asistenta editora. Ve stejné době pracoval také v rádiu Hey jako sportovní moderátor. Později se stal reportérem domácí redakce TV Prima, jeho srdci byl ale o něco bližší adrenalin v podobě práce reportéra Krimi zpráv.

Podívejte se na rozhovor s Václavem Janatou:

Aktuálně je jednou z tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí právě novou verzi pořadu KRIMI ZPRÁVY.

KRIMI ZPRÁVY, Václav Janata
KRIMI ZPRÁVY, Václav Janata

Michal Janotka

Vystudoval gymnázium v Brně. Ve třetím ročníku přerušil vysokou školu, protože šel na konkurz do brněnské regionální televize, který následně vyhrál, a začal tak pracovat v televizi jako sportovní reportér. Následně měl i svůj pořad, Za lajnou, kam si zval významné sportovce a trenéry.

Podívejte se na rozhovor s Michalem Janotkou:

Po pěti letech v regionální televizi kývl na nabídku Primy. Začal tak dělat reportáže do celostátního vysílání, převážně z jižní Moravy. Na Primě pracuje již dvanáctým rokem. Za tu dobu vytvořil už tisíce reportáží a má za sebou stovky živých vstupů. Byl třeba u případu střelby v Uherském Brodě, u tragického výbuchu domu ve Frenštátě pod Radhoštěm, který nechal vyhodit do povětří jeden z nájemníků, zmapoval kauzu Kuřim, ve které šlo o brutální týrání dětí, nebo řešil případ čtyřnásobné vraždy v Brně, kterou měl na svědomí Američan Kevin Dahlgren.

V zahraničí pak třeba na maďarsko-srbských hranicích natáčel uprchlickou krizi, ale i rozsáhlé požáry v Chorvatsku. Šest let navíc moderoval Krimi zprávy. Právě krimi témata se mu postupně natolik zaryla pod kůži, že se stala stěžejními v jeho práci. Aktuálně je jednou z tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí pořad KRIMI ZPRÁVY.

KRIMI ZPRÁVY, Michal Janotka
KRIMI ZPRÁVY, Michal Janotka

Ondřej Pořízek

Je spojený s televizí Prima téměř po celou svou kariéru. Podílel se na vzniku nového pořadu Krimi Live, který byl vysílán v roce 2007. Přes krátké zastávky ve zpravodajské televizi Z1 a časopisu Týden se na začátku roku 2010 vrátil zpět a nastoupil do domácí redakce zpravodajství. Tam působí už přes deset let.

Podívejte se na rozhovor s Ondřejem Pořízkem:

Věnuje se hlavně aktuálním kriminálním případům, na starost má ale také armádu. Během své kariéry natáčel hned v několika válečných oblastech (Gruzie, Kosovo, Irák, Afghánistán, Mali). Aktuálně je jednou z tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí pořad KRIMI ZPRÁVY.

KRIMI ZPRÁVY, Ondřej Pořízek
KRIMI ZPRÁVY, Ondřej Pořízek

Tagy: Krimi zprávy TV pořad pořady CNN Prima NEWS michal janotka václav janata ondřej pořízek
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Gaming

Český herní průmysl válcuje filmy i hudbu. Vydělal miliardy, pandemii navzdory

Český herní průmysl válcuje filmy i hudbu. Vydělal miliardy, pandemii navzdory

Český herní průmysl hlásí za loňský rok rekordní obrat 5,32 miliardy korun. Násobně tím překonává výnosy filmové, hudební nebo televizní produkce v ČR. Jako jednomu z mála sektorů se hrám dařilo navzdory koronavirové krizi. Většina tuzemských herních firem nepocítila žádné výraznější dopady pandemie, vyplývá z výzkumu Asociace českých herních vývojářů (GDA).

Spisovatelem navzdory. Autor Rozmarného léta Vančura se narodil před 130 lety
Řidič ujížděl v Praze policistům, naboural několik aut. Na místě je šest zraněných
Postřehy po Anglii: Vymazaný český fantom Schick. Proč si nešel zahrát Kadeřábek?
Bém: Dostavba Pražského okruhu je v nedohlednu. Chybí odvaha a politická tvrdost
Vějíř a česko-japonský lidový kroj. V čem nastoupí sportovci na olympiádě v Tokiu?
Primář: Zapomeňme na covid. Máme více pacientů se zanedbanými nemocemi
reklama
reklama
Kvůli zásahu v Teplicích se chystají protesty. Za „českého Floyda“ lidé zapalují svíčky

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Piráti a STAN mají 43 kandidátů na ministry. Na dopravu Půtu, na spravedlnost Michálka
Pád letadla u Písku: Zemřel uznávaný pilot. Fotograf rockových hvězd bojuje o život
Další články
reklama
reklama