CNN Prima News květiny

květiny

Výpis příspěvků ke štítku „květiny“

Na hrob Moniky Potokárové nosí lidé květiny i cigarety. Oblíbená herečka spáchala sebevraždu

8. listopadu 2022 16:18

Od smrti Moniky Potokárové uběhly skoro tři roky. Svého času nejobsazovanější slovenská herečka si sáhla na život 25. listopadu roku 2019. I když si její rodina nepřeje, aby správce hřbitova poskytoval informace o místě, kde Potokárová našla věčný odpočinek, její hrob po Dušičkách zdobilo nejen několik květin, ale také malé věnečky a další předměty.

Na Dušičky si připlatíme. Květináři se bojí, že přijdou o zákazníky kvůli vyšším cenám

26. října 2022 10:09

Tradiční vzpomínka na všechny zesnulé vyjde letos draho. Důvodem jsou vysoké ceny energií a nejrůznějších produktů pro pěstování květin nebo výrobu svíček. Zástupce Svazu květinářů a floristů pro CNN Prima NEWS řekl, že ceny květin stále rostou a spolu s energetickou náročností je právě podzim a zima kritickým obdobím. Někteří majitelé květinářství už nyní ani tolik nezdražují, protože se bojí nedostatku zákazníků.

Duha nad Buckinghamem i poslední sbohem královně. Před palácem propukají davy lidí v pláč

8. září 2022 22:44

Po zveřejnění informace o smrti britské královny Alžběty II., která ve čtvrtek zemřela na zámku Balmoral ve Skotsku, začali lidé shromáždění před Buckinghamským palácem v Londýně zpívat národní hymnu. Zatímco byla vlajka spouštěna na půl žerdi, mnozí propukli v pláč, uvedla televize Sky News. Symbolicky se naproti budově poté, co královna zemřela, objevila dvojitá duha. Mnozí věří, že na počest ženy, která vedla Británii déle než 70 let.

Rozloučit se se Zagorovou jeli lidé i stovky kilometrů. Slzela i ochranka

31. srpna 2022 05:49
Aktualizováno

Poslední rozloučení se zesnulou Hanou Zagorovou se neslo ve smuteční atmosféře, do Divadla Kalich zamířily tisíce lidí. Událost se v prostorách pražského divadla uskutečnila na přání zpěvaččina manžela Štefana Margity. Údajně to tak chtěla i sama umělkyně. Aktuální dění z místa jsme pro vás shrnuli minutu po minutě v on-line reportáži.

Putin vzteky šílel, když v Charkově ruské vojáky nevítali květinami, říká bývalý oligarcha

5. dubna 2022 17:01

Ruský prezident Vladimir Putin počítal na začátku invaze s rychlou výměnou vlády v Kyjevě za podpory některých Ukrajinců. „Skutečnost, že obyvatelé Charkova nevítali Rusy s květinami, Putina pořádně naštvala,“ řekl ve vysílání CNN bývalý ruský oligarcha Michail Chodorkovskij. Podle něj má Putin nyní jen tři možnosti, jak válku ukončit.