reklama
CNN Prima News květiny

květiny

Výpis příspěvků ke štítku „květiny“

Poděkování za nejlepší noc v historii. Lotyši nosí květiny před kanadskou ambasádu

22. května 2021 18:41

Hokejová velmoc, kterou chce každý porazit. Kanada budí každoročně na světových šampionátech respekt a je vždy favoritem na jednu z medailí. Hokejistům Lotyšska se ale na domácím mistrovství světa podařil historický skalp. Národ, který hru na ledě opravdu miluje, tak triumf svých miláčků patřičně oslavil. Došlo i na poděkování před kanadskou ambasádou.

Sledujte davy před Buckinghamským palácem. Britové se loučí s princem Philipem

9. dubna 2021 15:41

Smrt prince Philipa zarmoutila miliony Britů. Někteří z nich přišli uctít jeho památku před Buckinghamský palác, jehož pracovníci už na bránu vyvěsili oznámení o Philipově úmrtí. Vlajka Spojeného království byla také na počest královnina manžela stažena na půl žerdi. Shromáždění před sídlem britské královské rodiny můžete sledovat v přímém přenosu v tomto článku.

Muzikant Petr spáchal sebevraždu kvůli opatřením, tvrdí kamarádka. Měl dvě děti

27. března 2021 17:24

Uctít památku jedné z obětí pandemie covidu přišla ve čtvrtek na Staroměstské náměstí 19letá Valentina. Její kamarád Petr nemoci nepodlehl, ale spáchal sebevraždu – prý kvůli protikoronarovým restrikcím. „Vládní opatření pro něj představovala poslední kapku,“ svěřila se studentka. Pražské náměstí plní od pondělí svíčky a květiny. Lidé ke křížkům, symbolizujícím oběti covidu, připisují konkrétní jména.

David Stypka i babička Dáša. Lidé přiřadili křížkům jména, truchlí za oběti covidu

23. března 2021 23:54

Svíčky, květiny a jména blízkých, kteří zemřeli kvůli covidu. Staroměstské náměstí v Praze se proměnilo v obří pietní místo, kam lidé přicházejí uctít památku více než 25 tisíc obětí koronaviru. Tisíce křížků, které na náměstí namaloval spolek Milion chvilek, měly zmizet v pondělí odpoledne. Nakonec se vedení Prahy rozhodlo, že je tam nechá, dokud je nesmyje déšť.

Naučíme vás, jak si můžete vybudovat zahradu ve sklenici

10. března 2021 10:28

Chybí vám zahrada, protože bydlíte v malém bytě, navíc bez balkonu, nebo dokonce ve sdíleném bytě? Máme pro vás řešení v podobě minizahrádky ve sklenici nebo v akváriu. Vybudování je rychlé a snadné a péče o takovou netradiční zahradu také. Jediné omezení jsou velikosti rostlin v závislosti na velikosti vybrané nádoby.

reklama