reklama
CNN Prima News letenky

letenky

Výpis příspěvků ke štítku „letenky“

Připlatíme si za letní dovolenou? Zdražovat se nebude, uklidňuje Papež

27. dubna 2021 23:34

Ceny letních dovolených se v letošním roce příliš nezmění. Podobné obavy uklidnil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS místopředseda Asociace cestovních kanceláří Jan Papež. Češi byli letos prvními jachtaři na Jadranu, podle Papeže je ale největší zájem o dovolenou v Řecku, Bulharsku, Egyptě nebo právě Chorvatsku.

Britové vykupují zájezdy u moře. Vláda představila plán rozvolnění, Evropa může závidět

24. února 2021 09:44

Po pondělním představení plánu britské vlády na postupné uvolnění koronavirových restrikcí ve Spojeném království prudce stoupnul počet rezervací mezinárodních dovolených a letenek. S odvoláním na letecké společnosti a cestovní kanceláře o tom informoval zpravodajský web BBC. Hranice by Británie mohla otevřít v půlce května, není však jasné, zda to epidemická situace dovolí ani zda s přílivem britských turistů budou souhlasit ostatní státy.

Covid pas je omyl, země budou chtít negativní test, předpokládají cestovky

8. ledna 2021 22:31

Řada cestovních kanceláří pozastavila, nebo zcela zrušila svoji činnost, a to v důsledku pandemie koronaviru. Podle Jana Papeže z Asociace cestovních kanceláří je pro ně slibovaný příspěvek od státu nedostačující a představuje pouze kapku v moři. Na to, za jakých podmínek by si představoval cestování, odpověděl v pořadu CNN Prima NEWS 360° Pavlíny Wolfové.

Expert: Ceny letenek jsou velmi nízko. Mezikontinentální lety až o polovinu zdraží

6. ledna 2021 07:34

Ceny všech letenek jsou v současné době paradoxně nízko, uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS zakladatel a výkonný ředitel vyhledávače letenek Kiwi.com Oliver Dlouhý. Podle něj mezikontinentální lety zdraží, a to až o padesát procent. Zároveň upozornil, že krátké lety budou ve stavu před pandemií ještě letos, ale u mezikontinentálních to potrvá roky.

reklama