CNN Prima News Letiště Václava Havla Praha

Letiště Václava Havla Praha

Výpis příspěvků ke štítku „Letiště Václava Havla Praha“

Oheň byl vidět z pláže, hotel asi shořel. Ušli jsme kilometry pěšky, líčí evakuovaní Češi

Nulová komunikace s delegáty, úprk v plavkách a kilometrové pochody na evakuační místa. První Češi, kteří unikli ohnivým plamenům na ostrově Rhodos, popsali chaos během evakuace oblíbeného řeckého letoviska. Mnozí z nich museli nechat na místě své osobní věci, v některých případech si turisté nestihli sbalit ani cestovní doklady. Krušné chvíle zažívali také příbuzní evakuovaných Čechů. „Strašné nervy to byly. Volali jsme cestovní kanceláře, zkoušeli jsme se spojit s dcerou. Když se nám ozvala, ulevilo se nám, na letiště se dostala na vlastní pěst,“ vylíčila se slzami v očích jedna z Češek reportérovi CNN Prima NEWS.

Pašoval v břiše 1,5 kilogramu kokainu. Zadrželi ho celníci na Ruzyni

Více než 120 kapslí s kokainem pašoval ve svých útrobách cizinec, kterého minulý týden v úterý zadrželi celníci na letišti v Praze-Ruzyni. Pětatřicetiletý muž do Česka přiletěl z Madridu. Zda byla droga určena pro český trh, nebo k distribuci v jiné zemi, je předmětem dalšího šetření, uvedla ve středu mluvčí ruzyňských celníků Šárka Miškovská.

Žena pašovala v kufru téměř čtyři kila kokainu. Použila dvojité dno zavazadla

Celníci na pražském letišti zadrželi šestatřicetiletou Češku s téměř čtyřmi kilogramy kokainu v kufru. Jestli byl určen pro tuzemský trh, nebo měl pokračovat dál do zahraničí, se vyšetřuje, uvedla ve středu na webu celníků mluvčí Šárka Miškovská. Ženu, která přicestovala do Prahy z Limy přes Amsterdam, si převzali kriminalisté z Národní protidrogové centrály. Podezřelá je z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.