reklama
CNN Prima News levice

levice

Výpis příspěvků ke štítku „levice“

Jak zabít levičáka. Kvůli kontroverznímu videu vyšetřuje populárního youtubera soud

Francouzského krajně pravicového youtubera s přezdívkou Papacito vyšetřuje pařížská prokuratura kvůli možnému navádění k vraždě. Papacito, vlastním jménem Ugo Gil Jimenez, zveřejnil video, ve kterém spolu s kolegou ukazuje, jak zabít „levičáka“. Záběry na sociální síti vidělo přes 100 000 lidí. Důrazně se proti nim ohradil vůdce radikální levice Jean-Luc Mélenchon, který na Papacita podal také stížnost. Po středečním oznámení prokuratury o případu informovala agentura AFP.

Chtějí němečtí Zelení zakázat stavbu rodinných domů? V části Hamburku už to dokázali

Stále více politiků z německé strany Zelených chce v určitých oblastech zakázat, nebo to alespoň naznačují, výstavbu nových rodinných domů a naopak podporují bytové domy. Po stranickém pionýrovi zeleného bydlení Chrisi Kühnovi se ozval i šéf Zelených Anton Hofreiter. Představitel vládní CDU Christian Hirte reagoval, že Zelení ukazují svůj narušený vztah k majetku a že politická levice nikdy nemyslela na soukromé vlastnictví.

Facebook odstranil Trumpův volební příspěvek. Obsahoval symbol používaný nacisty

Aktualizováno

Facebook ve čtvrtek stáhl reklamu volebního týmu Donalda Trumpa kvůli porušení pravidel společnosti. Součástí příspěvku totiž byl obrácený červený trojúhelník podobný tomu, který používali nacisté v koncentračních táborech. Trump v kampani vyzýval své příznivce, aby se společně s ním postavili krajně levicové organizaci Antifa. Na sociální sítí vidělo touto reklamu nejméně milion uživatelů.

reklama