reklama
CNN Prima News Manchester City

Manchester City

Výpis příspěvků ke štítku „Manchester City“

Polehávání a zdržování zabere půl hodiny zápasu. Kdo v Anglii nabízí nejvíc fotbalu?

23. listopadu 2021 07:32

Fotbaloví statistici vystupující pod názvem Opta se zaměřili na zajímavou oblast. Spočítali, kolik času je balon ve hře v nejlepší soutěži na světě – anglické Premier League. Výsledek? Více než třetinu zápasu se vůbec nehraje. „Nejakčnější“ jsou duely Manchesteru City, naopak za největší „zdržovače“ lze označit hráče Aston Villy.

Křetínský je v Premier League velkým hráčem. Má větší jmění než majitel Liverpoolu

14. listopadu 2021 08:12

Daniel Křetínský se pustil do něčeho, co zatím žádný Čech neudělal. Investoval své peníze do fotbalového klubu z pravděpodobně nejlepší ligy na světě. West Ham United je zcela jiná dimenze než Sparta Praha, byť i ta ho za poslední roky stála víc než dost. Je možná trochu překvapující, že 46letý podnikatel na tom z hlediska majetku není ani v luxusním světě Premier League mezi vlastníky týmů vůbec špatně.

Fotbal v Anglii po 30 letech opět ve stoje? Čtveřice klubů bude mít sektory „na zkoušku“

10. listopadu 2021 09:31

Od 90. let ušla fotbalová Premier League několik mílových kroků směrem k vyšší bezpečnosti fanoušků. Impulzem k tomu byla tragédie na stadionu Hillsborough, při které bylo ušlapáno 97 fandů Liverpoolu. Kvůli maximální redukci rizika nemohou příznivci na tribunách v Anglii už takřka 30 let podporovat své kluby ve stoje. To se má teď ale změnit. Čtyři kluby se od nového roku zapojí do programu takzvaného „bezpečného stání“.

Někdejší hvězda Arsenalu se změnila k nepoznání. Fanoušci se nestačili divit

15. října 2021 00:12

Profesionální sportovci fungují v režimu, který jim prakticky nedovoluje přibrat. Mají neustálou zátěž, permanentně jsou váženi, i desetina procenta tuku v těle navíc je problém. Proto když po mnoha letech vyskočí z náročného kolotoče, někteří si užívají, že se nemusí nijak hlídat. Třeba jako někdejší opora Arsenalu Londýn Samir Nasri. Když vyběhl poprvé od konce kariéry na trávník, leckteří fanoušci se nestačili divit.

VP není VIP. Hvězdný fotbalista obviněný ze znásilnění ve vězení tvrdě narazil

3. září 2021 06:22

Kdysi nejdražší obránce světa z Manchesteru City Benjamin Mendy čelí obvinění z několika znásilnění. Soudce žádost o propuštění na kauci smetl ze stolu a francouzský fotbalista dále tráví čas ve vazbě. Myslel si, že ze své pozice „celebrity“ zamíří do nějakého sympatičtějšího vězení. Podle britských médií pořádně procitnul ve chvíli, kdy se dozvěděl, že míří do běžné cely mezi standardní kriminálníky.

Liga mistrů: PSG narazí na Manchester City, Chelsea se střetne s Juventusem

26. srpna 2021 19:31

Úřadující vítěz fotbalové Ligy mistrů Chelsea se ve skupině nového ročníku utká s Juventusem Turín, Petrohradem a Malmö. Poražený finalista Manchester City v souboji dvou největších favoritů celé soutěže narazí na posílený Paris St. Germain s útočníkem Lionelem Messim, dále na Lipsko a Bruggy. Rozhodl o tom čtvrteční los v Istanbulu.

reklama