reklama
CNN Prima News Matouš Sova

Matouš Sova

redaktor CNN Prima NEWS

Nejnovější příspěvky autora

Milenku jsem uškrtil při sexu a zakopal u Karviné, přiznal se muž. Nechtěl jí dát peníze
Krimi

Milenku jsem uškrtil při sexu a zakopal u Karviné, přiznal se muž. Nechtěl jí dát peníze

V pondělí začal Krajský soud v Ostravě opět projednávat případ uškrcené ženy, která byla minulý rok nalezena zakopaná v lese nedaleko Karviné. Obžalovaný Lubomír Gavenda usedl na lavici a k činu se přiznal. Dle jeho slov uškrtil ženu v autě během intimního styku kvůli tomu, aby jí nemusel vracet peníze. Do dluhů se dostal kvůli své závislosti na sportovním sázení.

S ročním dítětem bydleli ve stanu. Ostravští strážníci řeší nevídanou věc
Moravskoslezský kraj

S ročním dítětem bydleli ve stanu. Ostravští strážníci řeší nevídanou věc

Ostravští strážníci se v neděli večer setkali s nezodpovědnými rodiči, kteří s ročním dítětem bydleli ve stanu. Při večerní kontrole osob bez přístřeší v Bělském lese narazili na stan, ze kterého se ozýval dětský pláč. Oba rodiče strážníkům sdělili, že jsou tu pouze dočasně, než si najdou nějaké bydlení. Orgán sociálně-právní ochrany dětí se bude celou situací dále zabývat.

Další příspěvky autora

Senior údajně napadl těhotnou ženu, a tak ho její muž zkopal. Opilci úřadovali v Plzni

Policisté dostali ve čtvrtek v Plzni několik oznámení o ženě, která se pohybuje po čtyřech, a o starším muži, který leží na zemi a krvácí v obličeji. Hlídky pak zjistily, že případy spolu souvisejí. Na místě našly manželský pár a zraněného muže. Všichni byli opilí a jejich verze toho, co se na ulici odehrálo, se lišily. Zraněný muž tvrdil, že ženu jen požádal o cigaretu a její partner ho hned napadl. Protože byli všichni aktéři pod vlivem alkoholu, nebylo možné hned zjistit pravdu.

Zpěvačka Adele zhubla půl metráku. Prozradila, čemu vděčí za svou zázračnou proměnu

Během posledních tří let se zpěvačce Adele obrátil život vzhůru nohama. Podařilo se jí zhubnout téměř 50 kilogramů. Za její zázračnou proměnu prý může pravidelné cvičení a krabičková dieta na míru. V listopadovém vydání časopisu Vogue oznámila, že se zamilovala do známého sportovního agenta Riche Paula. Prozradila navíc, co bude obsahovat její nové album.

Demolovala interiér trolejbusu. Známá narkomanka z Plzně opět úřadovala

Ve čtvrtek odpoledne vyjížděli plzeňští policisté na oznámení řidiče trolejbusu. Ve voze se nacházela agresivní žena, která vulgárně napadala spolucestující a pokoušela se demolovat interiér trolejbusu. Řidič byl donucen odstavit dopravní prostředek a počkat na zásah strážníků. Policisté na místě nalezli jim velmi známou ženu, její eskapády řeší každou chvíli.

reklama