CNN Prima News Mikuláš Ferjenčík

Mikuláš Ferjenčík

Výpis příspěvků ke štítku „Mikuláš Ferjenčík“

Havlíček: Panoptikum, Piráti si z nás dělají srandu. ANO má co říkat, vpálil mu Ferjenčík

28. června 2022 22:55

Piráti nesou svůj díl odpovědnosti za kauzu Dozimetr okolo hnutí STAN. Uvedl to stínový ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (ANO). Piráti se hájí tím, že v kauze není nikdo z jejich strany obviněný ani obžalovaný. „Hnutí ANO buduje korupční chobotnici, nemáte nás co poučovat,“ ohradil se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS bývalý poslanec Pirátů Mikuláš Ferjenčík.

Ferjenčík: Nejsme diktátoři jako Babiš. Koalice nás u obviněných z Dozimetru přehlasovala

24. června 2022 22:46

Jakou nese pirátská strana odpovědnost v kauze Dozimetr? Na tom se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS neshodli bývalý poslanec Mikuláš Ferjenčík (Piráti) a poslanec ANO Patrik Nacher. „Nejsme diktátoři jako Andrej Babiš. Koalice nás u dnes obviněných přehlasovala,“ vzkázal Ferjenčík. Nacher však tvrdí, že si Piráti měli bouchnout do stolu.

Nejlepší hlášky z Partie: Tolerance k Válkovi z Brna i sprosté slovo nouzový stav

14. února 2022 05:42

Nedělní Partie Terezie Tománkové byla plná emotivních výměn názorů ohledně pandemického zákona či rekordního zdražování energií. Hostem první části Partie byla bývalá ministryně financi Alena Schillerová (ANO) a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti). Ve druhé části se střetli místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS), poslanec za ANO Aleš Juchelka, bývalý pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík a poslanec SPD Jan Hrnčíř.

Hádka a překřikování v Partii: Poslanci se do sebe pustili kvůli zdražování i Rusku

13. února 2022 13:53

Osočování, přehazování viny i neshody provázely diskuzi politiků v pořadu Partie Terezie Tománkové. Poslanci Jan Skopeček (ODS), Aleš Juchelka (ANO), Jan Hrnčíř (SPD) a bývalý poslanec Mikuláš Ferjenčík (Piráti) se neshodli zejména v otázce pomoci lidem v energetické krizi. Dohady nakonec přešly ve vzájemné skákání do řeči a překřikování.

Sledujte ZÁZNAM Partie: Pomáhá stát dost? Diskutovali Skopeček, Ferjenčík, Hrnčíř i Juchelka

11. února 2022 15:50

Vláda Petra Fialy (ODS) avizovala, že návrh státního rozpočtu po vládě Andreje Babiše (ANO) přepracuje a najde místa, ve kterých by se dalo škrtat. Svá slova plní, ministerstvo financí navrhlo na letošní rok státní rozpočet se schodkem 280 miliard korun. Jedná se o více než 70miliardovou úsporu. Koho však budou škrty nejvíce bolet? O tom budou hovořit hosté pořadu Partie Terezie Tománková vicepremiér Ivan Bartoš (Piráti) a exministryně financí Alena Schillerová (ANO).

Michálek: Piráti nejsou strana spojená s komunismem. Z výroku Michailidu jsem zděšen

7. ledna 2022 21:24

Šéf poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek ostře odsoudil vyjádření své spolustranice a kandidátky na post předsedkyně strany Jany Michailidu z minulého září. Politička tehdy mimo jiné otevřeně přiznala, že je přesvědčenou komunistkou, a své kolegy vybízela ke čtení marxistických děl. Podle Michálka chování Michailidu i europoslankyně Markéty Gregorové stranu silně poškodilo.

Tolik komunistů není snad ani v KSČM. Lidé si utahují z Pirátů kvůli výrokům Michailidu

5. ledna 2022 22:28

Lidé na sociálních sítích vášnivě rozebírají výroky kandidátky na předsedkyni Pirátů Jany Michailidu. Ta v září mimo jiné otevřeně přiznala, že je přesvědčenou komunistkou, a své kolegy vybízela ke čtení marxistických děl. Její ideologické názory glosoval i europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) či expremiér Mirek Topolánek. Navzájem se do sebe pustili i členové Pirátské strany.