reklama
CNN Prima News Mladoboleslavsko

Mladoboleslavsko

Výpis příspěvků ke štítku „Mladoboleslavsko“

Řidič Ferrari zaměnil okresku za závodní okruh. Policisté mu naměřili 199 km/h

11. července 2021 19:46

„Nepřizpůsobení rychlosti patří mezi nejtragičtější příčiny dopravních nehod.“ Věta, kterou policisté a média omílají dennodenně neustále dokola. Přesto základní pravidlo silničního provozu i nadále porušuje až devadesát procent českých řidičů. Řada z nich má však štěstí a rukám zákona se zdárně vyhýbá. Jednoho dne ale může nečekaně spadnout klec. Své o tom ví sedmatřicetiletý řidič luxusně-sportovního Ferrari.

Myslel jsem na naši kulturu, jsem vlastenec, vzpomíná na svůj čin český terorista

6. července 2021 17:43

V červnu a červenci roku 2017 způsobil na Mladoboleslavsku Jaromír Balda dvě vlakové nehody. Tehdy téměř 70letý penzista byl následně jako první Čech obviněn z teroristického útoku. Ve vězení strávil dva roky a osm měsíců, v prosinci minulého roku byl podmínečně propuštěn. Svého činu však nelituje. „Necítím se jako terorista, jsem vlastenec,“ uvedl v prvním rozhovoru po svém propuštění.

Nová Škoda Fabia se na Slovensku prodává o 30 tisíc levněji než u nás. Víme proč

25. června 2021 13:04

Nová Škoda Fabia, oblíbený mladoboleslavský hatchback, který byl oficiálně představen počátkem května, už zná i slovenské ceny. Ty však nepotěší českého zákazníka, jelikož startují na nižší částce než u nás. Zatímco u východních sousedů začínají na 11 760 eurech, což je v přepočtu zhruba 299 136 Kč, v Česku za ni zaplatíme o 30 tisíc víc. CNN Prima NEWS podrobně zkoumala proč a našla hned několik důvodů.

Dálnici D10 u Tuřic na Mladoboleslavsku uzavřela nehoda. Směr na Prahu byl neprůjezdný

3. června 2021 08:47
Aktualizováno

Dálnici D10 u Tuřic na Mladoboleslavsku ve čtvrtek ráno uzavřela dopravní nehoda dvou osobních aut, jeden z řidičů se zranil. Směr na Prahu byl více než hodinu neprůjezdný, řekla mluvčí mladoboleslavské policie Lucie Nováková. Záchranáři podle mluvčí středočeské záchranné služby Petry Homolové ošetřili jednoho člověka se středně těžkým zraněním. Vrtulník ho přepravil do nemocnice.

Loveckým nožem zabil expřítelkyni, pokusil se pobodat i jejího přítele. Dostal 15 let

20. ledna 2021 21:25

Za vraždu bývalé partnerky a pokus zavraždit jejího současného přítele půjde Polák Jaroslaw Zaremba na 15 let do vězení. Poté bude na dobu neurčitou vyhoštěn z České republiky. Trest mu ve středu potvrdil pražský vrchní soud, který zamítl odvolání žalobce i obžalovaného. Padesátiletý muž ženu zabil loveckým nožem na ubytovně v Dobrovici na Mladoboleslavsku, následně se na nádraží pokusil ubodat i jejího druha.

reklama