reklama
CNN Prima News mobily

mobily

Výpis příspěvků ke štítku „mobily“

Samsung vsází na ohebné mobily. Ukázal nové modely z řady Galaxy Z i chytré hodinky

Téma: Komerční sdělení
15. srpna 2021 20:15

Společnost Samsung Electronics představila třetí generaci skládacích telefonů v čele s modely Galaxy Z Fold3 5G a Galaxy Z Flip3 5G. Mají větší výdrž a nabízejí šikovnější využití skládací funkce. Poslouží tak ještě lépe při práci, multimediální zábavě i hraní. K telefonům přibyla i nová sluchátka Galaxy Buds2 a dva modely chytrých hodinek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic se zbrusu novým operačním systémem a funkcemi.

Ivana nemůže nikdo vydírat, říká o Bartošovi žena. Štve ji ťukání do mobilu

21. července 2021 21:38

„S Ivanem je každý den krásný,“ řekla ve speciálním letním vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS manželka šéfa Pirátů Bartoše Lydie. Jediné, co ji trochu štve, je, že jeden z kandidátů na českého premiéra kouká u večeře do mobilu a pak tvrdí, že celou dobu vnímal. Naopak Bartoš o své partnerce řekl, že je jeho nejlepším kamarádem a může si s ní promluvit o tom, co ho zrovna tíží.

Závislost na technologiích je jako ta na cukru, během covidu je největší hrozbou

26. ledna 2021 11:28

V současné době distanční výuky tráví děti a dospívající většinu času doma a nemalou část dne zírají do obrazovek počítačů, tabletů nebo mobilů. Podle studie americké organizace Parents Together narostlo užívání technologií u dětí během pandemie o 500 procent. S tím roste i riziko závislosti na moderních přístrojích, stejně tak i kyberhrozeb, kterým děti čelí. Tématu se dlouhodobě věnuje Lidija Zavoralová. Ta je autorkou série edukativních komiksových knih pro nejmenší Swich z říše za monitorem.

Řidiči za volantem telefonují i hrají hry. Nepozornost stojí za až pětinou nehod

2. září 2020 23:18

Každý dvanáctý řidič hraje za volantem hry – vyplývá to z dat nizozemského institutu pro bezpečnost na silnicích. Ještě před třemi lety byli řidiči mnohem ukázněnější. Tímto způsobem se proti pravidlům prohřešil každý třicátý čtvrtý. Kromě her odpoutává pozornost řidičů i čtení SMS zpráv. A právě nepozornost je i v Česku jednou z nejčastějších příčin dopravních nehod.

reklama