CNN Prima News nespokojenost

nespokojenost

Výpis příspěvků ke štítku „nespokojenost“

CNN: Biden vede USA špatně, myslí si 60 procent Američanů. Popularita mu klesá i u menšin

19. července 2022 05:34

Čím dál méně Američanů si myslí, že si Joe Biden vede v Bílém domě dobře. Jeho počínání v úřadu schvalovalo v červenci 38 % Američanů, což je nejméně od března loňského roku, uvedl průzkum agentury SSRS pro stanici CNN. Opačného názoru pak bylo 62 % respondentů, což je nejvyšší údaj od zahájení tohoto šetření. Američané prezidentovi vyčítají, jak se staví k ekonomickým problémům a inflaci.

Gazdík odvolal šéfku Cermatu. Jsem dlouhodobě nespokojený s jejím řízením, prohlásil

24. května 2022 10:33

Ministr školství Petr Gazdík (STAN) odvolal z funkce ředitelku Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (Cermat) Michaelu Kleňhovou. Rozhodl se tak kvůli nespokojenosti s fungováním organizace, její pomalosti a neefektivitě hospodaření. Kontrola ministerstva financí podle něj zjistila v Cermatu závažné nedostatky. Ministr to v úterý řekl novinářům. Podle Kleňhové nejsou některé publikované informace o fungování Cermatu pravdivé.

USA drtí inflace, naštvaní lidé si ukazují na Bidena. Prezidenta kárají dvě třetiny země

5. května 2022 15:08

Spojené státy sužuje stejně jako Evropu vysoká inflace. Zatímco se lidé přehrabují ve zdraženém zboží, hledají viníka svých náhlých finančních problémů. A většina Američanů už ho našla – je jím podle nich prezident Joe Biden. Z nejnovějšího průzkumu vyplynulo, že Bidenovu ekonomickou politiku odsuzují dvě třetiny obyvatel USA.