CNN Prima News obytný vůz

obytný vůz

Výpis příspěvků ke štítku „obytný vůz“

Lituji, že jsem šel do politiky. Budu ale znovu kandidovat do čela hnutí ANO, potvrdil Babiš

V únoru roku 2024 budu opět kandidovat na pozici předsedy hnutí ANO. V nedělním vysílání pořadu Partie Terezie Tománkové to řekl dosavadní šéf opozičního uskupení Andrej Babiš. Rovněž potvrdil, že se chystá opět vyjet se svým předvolebním obytným vozem. „Akorát mi ho teď blbě polepili, takže to budu dnes řešit. Musíme změnit barvy a pak vyjedu mezi lidi,“ poznamenal Babiš. Politické hnutí ANO 2011 založil v květnu 2012. V srpnu téhož roku se stal jeho předsedou a je jím dosud.

Zničili jste mi karavan, jdu do mercedesu. Babiš kvůli závadě nešetřil ostrými slovy

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš znovu objíždí Českou republiku ve svém obytném vozu. Jeho kontaktní prezidentská kampaň se však neobejde bez komplikací. Během cesty po Olomouckém kraji se Babišovo vozidlo porouchalo. U bizarního incidentu byl přítomen štáb CNN Prima NEWS. Expremiér a prezidentský kandidát několikrát zkritizoval lidi, kteří byli za fungování obytňáku odpovědní. Nakonec Babiš přesedl do svého mercedesu.

Setkání s Babišem? Nutil mě šéf, řekl zaměstnanec. Expremiér tento přístup odsoudil

Už za pět týdnů si Češi zvolí nového prezidenta. Štáb CNN Prima NEWS se tentokrát podíval pod pokličku kampaně šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Ten projel republiku ve svém obytném vozu křížem krážem už před komunálními volbami. Nyní jako prezidentský kandidát absolvuje „druhé kolo“. Tentokrát expremiér procestoval Olomoucký kraj. Kde všude se zastavil a jak na něj lidé reagují? Někteří pracovníci firem na jeho akce nepřichází zrovna dobrovolně.

TEST: Volkswagen Caddy California nabídne poctivý pohon a spaní za každého počasí

Obytné modely California stavěné na základech užitkových Volkswagenů mohou mít různou podobu. Minivan Caddy se spací úpravou patří k nejlevnějším obytným modelům na trhu, zato se s ním dá žít jako s úplně normálním autem bez praktických omezení typických pro dodávky. Člověk ale musí vědět, na co takové auto chce, jinak nemá obytná vestavba smysl.

Babiš změnil polepy na obytňáku a opět vyrazil. Ať se mu sníží rozpočet, apeluje Pekarová

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš zahájil, nyní už oficiálně, prezidentskou kampaň. Regiony České republiky opět objíždí v obytném vozu. Ve středu dorazil do Ústeckého kraje. Vozidlo má nyní pokryté novými slogany, jeden z nich například hlásá: „Pomáhá lidem, proto Babiš“. Členové pětikoalice expremiéra viní z toho, že prezidentskou kampaň odstartoval již v prosinci roku 2021 právě nákupem obytňáku, což by se mu mělo započítávat do 40milionového finančního limitu.

Obytným vozem napříč Českem: Chebský hrad a Špalíček

Že je podzim a musíme se smířit s tím, že až do jara pořádně nevytáhneme paty z domova? To je jedna možnost, jak si zvykat na konec léta. Ta druhá nabízí šanci poznat Česko bez nutnosti přizpůsobovat se pravidlům jiných, případně se nenechat omezovat, například rozmary počasí. A vyrazit, kam vás srdce táhne. V obytňáku. Naše rodina se v něm vydala do Chebu. Prohlédli jsme si zdejší hrad i Špalíček, dva bloky historických kupeckých domů.

Obytným vozem napříč Českem: Seznámení a první cesta

Plánování letošní dovolené pro nás nebylo úplně easy. Naše rodina se nedokázala shodnout, jak má vypadat. Manžel dobrodruh tělem i duší, já, jednoduše řečeno, pracující máma. On by projel všechny kempy se stanem na zádech, já bych uvítala alespoň trochu pohodlí. Už to vypadalo, že zůstaneme doma. A pak přišla možnost vyrazit na cesty v obytňáku. Danovi radostně zasvítily oči a já byla ráda, že každý večer nebudu pobíhat někde kolem lesa, jedním okem hlídat děti a druhým vlastní prsty při zarážení stanových kolíků do země.

Pětikoalice cupuje Dostálovou: Auto pro manžela ze státní kasy? Za Babiše bylo líp jen vládě

Hnutí ANO musí vysvětlovat další kauzu. Tentokrát jde o poslankyni Kláru Dostálovou (za ANO). Bývalá ministryně pro místní rozvoj měla údajně financovat nákup dodávky pro svého manžela z peněz Sněmovny. Ty byly určené pro její asistentku. Dostálová, která pro CNN Prima NEWS uvedla, že se prý jedná o nesmysl, čelí ostré kritice z řad vládní pětikoalice i veřejnosti.

Obec, kam Babišovi zakázali vstup: Za ANO tu nikdo nekandiduje, tak proč by měl přijet?

Za ANO tu v komunálních volbách nikdo nekandiduje, tak proč by sem měl Andrej Babiš jezdit? Starostka jihočeské obce Lásenice Eva Jelínková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětlila, proč expremiérovi místní do vesnice „vstup zakázali“. Babiš se tam původně měl zastavit v úterý v rámci své kampaně, kdy s karavanem objíždí Česko. Nakonec ale musel Lásenici ze svého programu smazat. Nahradil ji zastávkou v Třeboni, odkud jej místní „vyhnali“.

Bizarní incident. Matka politika za ANO sebrala demonstrantce píšťalku, ta ji pokousala

Politická „nekampaň“ expremiéra Andreje Babiše (ANO) se dočkala bizarního incidentu. Během setkání v Domažlicích, kam přijel se svým obytným vozem, došlo ke střetu mezi jeho příznivci a odpůrci. Jedna z fanynek hnutí ANO zakročila proti protestující ženě a násilím jí sebrala píšťalku, na oplátku se dočkala kousance do ruky. Celý incident, který byl zachycen na videu, způsobil pozdvižení i kvůli tomu, že pokousanou ženou je matka místostarosty za hnutí ANO v Domažlicích. Navíc je i pracovnicí na městském úřadě.