reklama
CNN Prima News obytný vůz

obytný vůz

Výpis příspěvků ke štítku „obytný vůz“

Nejluxusnější obytný vůz ze 70. let je na prodej. Ukrývá i garáž se sněžnými skútry

27. srpna 2021 08:58

Obliba obytných automobilů v posledních letech výrazně vzrostla. Velkou zásluhu na tom má pochopitelně také pandemie koronaviru, která značně omezila možnosti cestovaní. Domy na kolech tak byly nejjednodušším a mnohdy i jediným způsobem, jak vyrazit na dovolenou. Ostatní ubytovací zařízení totiž byla převážně zavřená. Obytné vozy se však brzy staly nedostatkovým zbožím, což platí dodnes. Přesto je možné na internetu někdy najít zajímavé inzeráty.

Češi mění letecké dovolené za karavaning. Láká je větší dobrodružství i ekologie

27. června 2021 12:07

Karavaning, který představuje dobrodružnější a ekologičtější alternativu k tradičním leteckým dovoleným, je v poslední době mezi Čechy stále oblíbenější. Vynalézavější tuzemští cestovatelé si „zobytňují“ například svůj osobní automobil či dodávku, jiní si raději koupí nový karavan, anebo si jej pronajmou v jedné z půjčoven. Většinu českých zákazníků v půjčovnách tvoří úplní nováčci, kteří s těmito vozy rádi objevují krásy vlastní domoviny.

Toyota Proace Verso Nomad Wanderer. Hodí se městu i světu

12. února 2021 23:30

Letecká doprava dostala v roce 2020 direkt, který asi nikdo na světě nečekal. Možná jsme kvůli pandemii koronaviru na startu revoluce v cestování, do kterého mohou výrazně promluvit i automobilky. Obytné modely, vhodné na cestování i každodenní provoz, jsou totiž čím dál víc v módě, což pochopila i Toyota. Nám předvedla model Proace Verso Nomad Wanderer.

reklama