CNN Prima News obytný vůz

obytný vůz

Výpis příspěvků ke štítku „obytný vůz“

Babiš změnil polepy na obytňáku a opět vyrazil. Ať se mu sníží rozpočet, apeluje Pekarová

2. listopadu 2022 13:51

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš zahájil, nyní už oficiálně, prezidentskou kampaň. Regiony České republiky opět objíždí v obytném vozu. Ve středu dorazil do Ústeckého kraje. Vozidlo má nyní pokryté novými slogany, jeden z nich například hlásá: „Pomáhá lidem, proto Babiš“. Členové pětikoalice expremiéra viní z toho, že prezidentskou kampaň odstartoval již v prosinci roku 2021 právě nákupem obytňáku, což by se mu mělo započítávat do 40milionového finančního limitu.

Obytným vozem napříč Českem: Chebský hrad a Špalíček

4. října 2022 12:52

Že je podzim a musíme se smířit s tím, že až do jara pořádně nevytáhneme paty z domova? To je jedna možnost, jak si zvykat na konec léta. Ta druhá nabízí šanci poznat Česko bez nutnosti přizpůsobovat se pravidlům jiných, případně se nenechat omezovat, například rozmary počasí. A vyrazit, kam vás srdce táhne. V obytňáku. Naše rodina se v něm vydala do Chebu. Prohlédli jsme si zdejší hrad i Špalíček, dva bloky historických kupeckých domů.

Obytným vozem napříč Českem: Seznámení a první cesta

16. září 2022 19:14

Plánování letošní dovolené pro nás nebylo úplně easy. Naše rodina se nedokázala shodnout, jak má vypadat. Manžel dobrodruh tělem i duší, já, jednoduše řečeno, pracující máma. On by projel všechny kempy se stanem na zádech, já bych uvítala alespoň trochu pohodlí. Už to vypadalo, že zůstaneme doma. A pak přišla možnost vyrazit na cesty v obytňáku. Danovi radostně zasvítily oči a já byla ráda, že každý večer nebudu pobíhat někde kolem lesa, jedním okem hlídat děti a druhým vlastní prsty při zarážení stanových kolíků do země.

Pětikoalice cupuje Dostálovou: Auto pro manžela ze státní kasy? Za Babiše bylo líp jen vládě

5. srpna 2022 05:31

Hnutí ANO musí vysvětlovat další kauzu. Tentokrát jde o poslankyni Kláru Dostálovou (za ANO). Bývalá ministryně pro místní rozvoj měla údajně financovat nákup dodávky pro svého manžela z peněz Sněmovny. Ty byly určené pro její asistentku. Dostálová, která pro CNN Prima NEWS uvedla, že se prý jedná o nesmysl, čelí ostré kritice z řad vládní pětikoalice i veřejnosti.

Obec, kam Babišovi zakázali vstup: Za ANO tu nikdo nekandiduje, tak proč by měl přijet?

4. srpna 2022 10:50

Za ANO tu v komunálních volbách nikdo nekandiduje, tak proč by sem měl Andrej Babiš jezdit? Starostka jihočeské obce Lásenice Eva Jelínková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětlila, proč expremiérovi místní do vesnice „vstup zakázali“. Babiš se tam původně měl zastavit v úterý v rámci své kampaně, kdy s karavanem objíždí Česko. Nakonec ale musel Lásenici ze svého programu smazat. Nahradil ji zastávkou v Třeboni, odkud jej místní „vyhnali“.

Bizarní incident. Matka politika za ANO sebrala demonstrantce píšťalku, ta ji pokousala

11. července 2022 07:05

Politická „nekampaň“ expremiéra Andreje Babiše (ANO) se dočkala bizarního incidentu. Během setkání v Domažlicích, kam přijel se svým obytným vozem, došlo ke střetu mezi jeho příznivci a odpůrci. Jedna z fanynek hnutí ANO zakročila proti protestující ženě a násilím jí sebrala píšťalku, na oplátku se dočkala kousance do ruky. Celý incident, který byl zachycen na videu, způsobil pozdvižení i kvůli tomu, že pokousanou ženou je matka místostarosty za hnutí ANO v Domažlicích. Navíc je i pracovnicí na městském úřadě.

Generál na motorce, Babiš v obytňáku, Středula na síti. Co dělají prezidentští favorité?

13. června 2022 14:35

Nedávný volební model agentury Median označil za tři žhavé favority pro příští prezidenské volby expremiéra Andreje Babiše (ANO), armádního generála ve výslužbě Petra Pavla a odborářského předáka Josefa Středulu. Co ale dělají samotní kandidáti, oznámili už vůbec prezidentské ambice nebo dokonce rozjeli svou kampaň?

Hrozivé záběry nehody na Liberecku: Obytný vůz se po srážce s autem rozpadl. Šlo o úmysl?

6. června 2022 19:29

Hrozivě vypadající čelní střet osobního auta s obytným vozem na Liberecku zachytila palubní kamera jednoho z řidičů. Proč osobní auto přejelo do protisměru, zatím není jasné, okolnosti jsou ale velmi podivné. Podle dopravního experta navíc záběry na zcela zničené obytné auto dokazují, jak nebezpečné je trávit jízdu v obytném prostoru, který posádku nijak nechrání.

Babiš místo chození do práce projíždí české háje v káře za miliony, glosoval Klempíř

25. května 2022 22:51

V době premiérování Andrej Babiš kritizoval opozici, že nechodí do práce. Nyní, když se stal řadovým poslancem a přebral jejich roli, je to však on, kdo podle politického marketéra Oty Klempíře nesedí v lavicích. „V pracovní době objíždí veletraktorem české luhy a háje jako táborový řečník,“ prohlásil v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.