CNN Prima News odpůrci roušek

odpůrci roušek

Výpis příspěvků ke štítku „odpůrci roušek“

Policista pomáhající v nemocnici: Zdravotníci si sahají na dno, přesto je urážejí

6. března 2021 19:37

Lékaři, zdravotní sestry a další zdravotnický personál si při práci o pacienty sáhnou často na fyzické a psychické dno. Zanedbávají kvůli nynější krizi i své rodiny. Tak to popisuje policista a krizový intervent pro zdravotnický personál z Karlovarské krajské nemocnice Tomáš Eisenkolb. Toho nejvíc zaráží, že jsou ve společnosti lidé, kteří dodnes covid zlehčují a práci zdravotníků dehonestují.

Pojďme žít bez vlády a volně dýchat. Proti opatřením protestovaly stovky lidí

6. prosince 2020 15:16
Aktualizováno

Na Václavském a Palackého náměstí v Praze se v neděli odpoledne sešlo několik stovek lidí, aby zde protestovali proti vládním protiepidemickým opatřením. Na demonstraci dorazili v převážné většině bez roušek, rozestupy mezi sebou nedodržují. Účastníci obou protestů se na Můstku spojili a společně vyrazili k Úřadu vlády, kam došli za hodinu. Prošli kolem budovy, kde skandovali a odtud se začali rozcházet pryč.

Čeští odmítači koronaviru. Opatřením nevěří celebrity, lékaři ani tisíce občanů

30. října 2020 06:02

Kvůli pandemii koronaviru je na obzoru kolaps nemocnic a obřím denním nárůstům počtu nakažených neulevila ani tvrdá vládní opatření, která však podle odborníků přišla pozdě. V jiné perspektivě se ale zřejmě pohybuje skupina lidí, která koronavirus popírá či zlehčuje. Jedná se o některé české celebrity, ale také o řadu renomovaných lékařů. Proti vládním nařízením navíc brojí tisíce lidí, přičemž někteří i demonstrují.