reklama
CNN Prima News ohlasy

ohlasy

Výpis příspěvků ke štítku „ohlasy“

Penalty beru na sebe, kaje se trenér Anglie. Italové si splnili sen, výhra je magická

„Pokud jde o pokutové kopy, jde to za mnou,“ řekl trenér Anglie Gareth Southgate po finále Eura 2020. Italové v něm v londýnském Wembley porazili domácí 3:2 na penalty. Podle kapitána Angličanů Harryho Kanea to byl ten nejhorší pocit na světě. Italové si svou druhou výhrou v historii na mistrovství Evropy splnili sen. Považují ji za magickou a svůj výkon označují za velkolepý.

Ty pi**, jaká parta, dojal se Krmenčík po konci na Euru. Co vzkázali Schick a Souček?

I když jim někteří odborníci a fanoušci nevěřili ani na postup ze skupiny, čeští fotbalisté to na Euru dotáhli přes silné Nizozemce až do čtvrtfinále. Sami hráči nešetří po sobotní prohře s Dánskem chválou na účet svých kolegů z kabiny. Objevují se slova jeho pýcha, hrdost či parta. Největší emoce možná překvapivě ukázal útočník Michael Krmenčík.

Ministr zavřel hospody. A šel do hospody. O Prymulově „problému“ už píší v celé Evropě

Bez roušky v restauraci: Český ministr zdravotnictví musí odstoupit. V noci do restaurace, k tomu bez roušky. Babiš žádá, aby Prymula odstoupil. Ministr zdravotnictví porušil vlastní protivirová pravidla. Tak popisují současnou situaci v Česku evropská média na svých internetových stránkách. Mezitím ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) na tiskové konferenci prohlásil, že nehodlá sám rezignovat na svůj post, protože nic neporušil. Schůzka, které se zúčastnili šéf poslanců ANO Jaroslav Faltýnek a ředitel Fakultní nemocnice Ostrava Jiří Havrlant, se podle něj uskutečnila v soukromých prostorách vyšehradské kapituly a nikoli v restauraci.

reklama