CNN Prima News Olga Malířová Špátová

Olga Malířová Špátová

Výpis příspěvků ke štítku „Olga Malířová Špátová“

Gottová odhalila další nezveřejněné záběry z filmu Karel. Mistr dojímá scénkami s vnoučaty

9. října 2021 12:08

Exkluzivní VIP premiéra dokumentárního filmu Karel, který mapuje poslední rok českého slavíka Karla Gotta, se konala v pondělí. Na slavnostní promítání však nemohli dorazit všichni Gottovi přátelé a známí, a tak se manželka Ivana rozhodla uspořádat soukromou projekci. Zbylé fanoušky Gotta potěšila zveřejněním dalších záběrů, které se nakonec do filmu nevešly. Tentokrát mapují poslední Velikonoce s vnoučaty.

Režisérka filmu Karel: Ve střižně mi chyběl. Večerní telefonáty s Gottem vadily mému muži

2. října 2021 08:41

Dlouhé telefonáty po večerech s Karlem Gottem vadily mému muži. Naštěstí ho měl velmi rád. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to prozradila režisérka již druhého dokumentu o legendárním zpěvákovi Olga Malířová Špátová. Během stříhání filmu jí Gott velmi chyběl. Považovala ho totiž za spoluautora snímku. Od zpěvákovy smrti uplynuly dva roky.

Filmový portrét Karla Gotta nic nepřináší, ale říká tím o Mistrovi vše

1. října 2020 11:50

Česká hudební ikona Karel Gott zemřel 1. října loňského roku. Skoro celý poslední rok svého života bojoval náš nejpopulárnější zpěvák s leukémií a po téměř celou dobu ho sledoval štáb dokumentaristky Olgy Malířové Špátové. Výsledkem je dvouhodinový dokument zachycující jak Gottovy největší kariérní úspěchy, tak i konec života v rodinném kruhu.

VIDEO: Ivana Gottová zveřejnila neobyčejně emotivní ukázky z filmu Karel

10. září 2020 13:00

Ivana Gottová zveřejnila druhou ukázku dlouho očekávaného filmu Karel o zesnulém Karlu Gottovi. Z ukázek je patrné, že dokument nebude překypovat jen Mistrovými úspěchy, ale odhalí i smutné momenty ze sklonku jeho života. Vystoupení v záři reflektorů střídají záběry z nemocnice. Gottovi ale nikdy nechybí humor a optimistický pohled na život.