reklama

omyl

Výpis příspěvků ke štítku „omyl“

Krutý omyl policistů: 80letého umělce si spletli s mladým černochem, použili na něj taser

5. ledna 2022 22:51

Bývalý anglický umělecký tanečník Roy Morton prožil hodně nepěkné ráno. V sedm hodin mu do domu vtrhla ozbrojená policie, osmdesátiletého muže pomocí taseru přikovala k zemi, nasadila mu pouta a odvezla na stanici. Tam se však údajně ukázalo, že si ho příslušníci zákona spletli s 30letým podezřelým černochem. Morton je prý dodnes ze zásahu v šoku a nerozumí, jak mohlo k takové záměně dojít.

Další problém pro hokejové juniory. Vyhodili je z letadla kvůli chování opilých Rusů

1. ledna 2022 11:41

Další velká nepříjemnost potkala českou reprezentaci hokejových juniorů vracející se po pozitivním testu na koronavirus jednoho z hráčů a předčasném zrušení mistrovství světa z Kanady. Při zpáteční cestě evropské části týmu spolu s doprovodem byli vykázáni z letadla. Na vině bylo podle manažera týmu Otakara Černého chování ruské výpravy, která se měla vracet stejným spojem. Finové naopak odletět mohli. Místo pátku by se měla česká výprava vracet až v sobotu.

Spletla si pistoli s paralyzérem. Expolicistka je vinna ze zastřelení mladého černocha

24. prosince 2021 00:15

Porota v americkém státě Minnesota ve čtvrtek shledala bývalou policistku Kimberly Potterovou, která v dubnu při silniční kontrole zastřelila mladého černocha Daunteho Wrighta, vinnou ze zabití v obou bodech obžaloby. Potterová při zákroku omylem použila pistoli místo elektrického paralyzéru. Výše trestu by měla být oznámena 18. února, informovaly zahraniční agentury.

reklama