reklama
CNN Prima News Ondřej Veselý

Ondřej Veselý

Výpis příspěvků ke štítku „Ondřej Veselý“

Šéfka EU rozhazuje naše peníze. Chválí se, protože to nikdo jiný neudělal, míní Kobza

15. září 2021 19:53

Předsedkyně Evropské unie Ursula von der Leyenová rozhazuje naše miliony, zkritizoval její středeční vystoupení poslanec Jiří Kobza (SPD). Ta například slíbila, že Sedmadvacítka v návaznosti na koronavirovou pandemii spustí nový program pro posílení odolnosti EU v oblasti zdravotnictví. Ve Zprávách plus určité kroky unie nekvitoval ani poslanec Ondřej Veselý (ČSSD).

VOLBY 2021: ČSSD sází na „staré známé“ Špidlu a Škromacha, vytahuje i Stropnického

6. září 2021 07:59

ČSSD byla donedávna jednou z nejsilnějších stran v Česku, dnes bojuje o přežití. Do říjnových voleb tak vytahuje známé osobnosti, které stranu táhly v její lepší éře. Za ČSSD kandidují například expremiér Vladimír Špidla či bývalí ministři Zdeněk Škromach nebo Milan Urban. Z nových jmen zaujme kandidatura bývalého šéfa Zelených Matěje Stropnického nebo známého režiséra a herce Tomáše Magnuska.

ČSSD vrací úder Fialovi: Politiků si vážíme. Nekopeme do někoho, kdo je na tom špatně

22. srpna 2021 21:33

Určitě bychom neměli tendenci kopat do někoho, kdo je na tom špatně, vzkazuje ČSSD Petru Fialovi. Předseda ODS ve vysílání CNN Prima NEWS prohlásil, že by mu sociální demokracie ve Sněmovně nechyběla. Zástupci ČSSD si od svého politického konkurenta žádají více respektu a úcty. Naopak členové ODS se od výroku svého šéfa rozhodně nedistancují.

Veselý: Bojím se obrovské migrační vlny z Afghánistánu. Je to otázka dnů nebo týdnů

18. srpna 2021 07:05

Z Afghánistánu čekám obrovskou migrační vlnu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl poslanec a šéf sněmovního zahraničního výboru Ondřej Veselý (ČSSD). Evropská unie a USA by podle Veselého měly podniknout preventivní opatření, aby se obrovská uprchlická vlna nezvedla. Podle Veselého hrozí, že by se do Evropy mohli dostat i bojovníci Tálibánu.

Zahradníková: Tečka je jedna velká lež. Odmítám diskriminaci, všichni jsme přenašeči

15. srpna 2021 16:57

Celý program Tečka je jedna velká lež a všichni jsou přenašeči. V Partii na CNN Prima NEWS to prohlásila předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková. Kritizovala i samotnou účinnost očkování. „Nejproočkovanější země Izrael nyní začíná čtvrtou vlnu. Budou podávat i třetí dávku vakcinace, což dokazuje, že ani dvě dávky očkování nevytváří protilátky,“ uvedla.

Šándor: Nemontujme se do zemí s jiným způsobem života. Stažení z Afghánistánu? Správné

14. srpna 2021 16:33

Situace v Afghánistánu eskaluje a Česko se rozhodlo stáhnout ze země své diplomaty. Podle bezpečnostního experta Andora Šándora musí Západ dbát na to, aby se nemontoval do jiných zemí, které jsou oproti nám v mnoha ohledech velmi odlišné. S poslancem Ondřejem Veselým (ČSSD) se neshodli, zda stažení vojáků USA z Afghánistánu bylo chybou.

Sledujte ZÁZNAM Partie s Majerovou i Veselým: Kdo se koho bojí a s kým chce vládnout?

13. srpna 2021 13:15

Kdo se koho bojí a kdo chce s kým vládnout? Hosty Partie Terezie Tománkové budou vicepremiér a dvojnásobný ministr za Hnutí ANO Karel Havlíček a předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. Ve druhé hodině velká diskuse – předsedkyně hnutí Trikolora Svobodní Soukromníci Zuzana Majerová Zahradníková, místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek, místopředsedkyně hnutí STAN Věra Kovářová a sociální demokrat Ondřej Veselý. Začínáme v neděli v 11 hodin na CNN Prima NEWS a Primě.

Sledujte ŽIVĚ tiskovou konferenci ČSSD. Očekáváme zásadní vyjádření ke kauze Vrbětice

5. května 2021 07:46

Na české politické scéně to opět vře. Sociální demokracie svolala na středeční ráno tiskovou konferenci, kde se hodlá vyjádřit k aktuální politické situaci. Část opozice žádá demisi ministra vnitra Jana Hamáčka kvůli jeho údajné snaze vyměnit zjištění českých tajných služeb v kauze Vrbětice za vakcíny Sputnik V a konání rusko-amerického summitu v Praze. Předseda ČSSD Hamáček to ostře odmítá.

reklama