CNN Prima News ošetření

ošetření

Výpis příspěvků ke štítku „ošetření“

Pátrání s úspěšným koncem. Zmizelou seniorku našli policisté do tří hodin, ležela v ostružiní

Policisté a dobrovolní hasiči z Moravskoslezského kraje mají za sebou úspěšnou akci. Během tří hodin se jim podařilo vypátrat ztracenou seniorku, objevili ji v ostružiní. Žena vyšla v lehkém oblečení v sobotu večer vyhodit odpadky, domů se ale nevrátila. Její rodina proto okamžitě nahlásila její zmizení. Do akce byli zapojeni psovodi a také vrtulník.

Deset dnů ředitelského volna kvůli covidu schválil Senát. Rodiče dostanou ošetřovné

Ředitelé škol budou moci vyhlásit až na deset dní mimořádné volno nebo zavést distanční výuku, pokud to bude třeba kvůli absenci velkého počtu pedagogů v důsledku koronavirové karantény nebo izolace. Počítá s tím zákon, který ve čtvrtek schválil zrychleně a beze změn Senát. Normu, pro niž hlasovalo 60 ze 62 přítomných senátorů, nyní dostane k podpisu prezident.

Tenistce ruply nervy. Ve frustraci se poškrábala na krku tak, že ji museli ošetřit

Tenis patří mezi psychicky nejnáročnější sporty. A když se zápas vymyká plánu, jde často frustrace velmi viditelně ven. Samozřejmě, v „bílém sportu“ jsou i ledoví králové a královny, na kterých podle výrazu ve tváři nepoznáte, jak se utkání vyvíjí. Ale mezi ně rozhodně nepatří Ruska Darja Kasatkinová. Ve finále travnatého turnaje v Birminghamu jí ruply nervy tak, že si přivodila zranění.

Radecha Spudilová: Jak naučit psa nechat se ošetřit? Po dobrém!

Při soužití se psem se nevyhneme situaci, kdy je potřeba s chlupáčem nějakým způsobem manipulovat. Může se jednat o úplně všední záležitosti jako například utírání pacek po procházce, vyčesávání nebo jiná úprava srsti, či stříhání drápků nebo o běžné domácí ošetření, vytažení klíštěte, nakapání do uší nebo dezinfekci drobného poranění. Klid a ochotu spolupracovat ale oceníme i při návštěvě veterináře, ať už při prevenci, nebo ve chvíli, kdy psíka něco trápí.