CNN Prima News ošetření

ošetření

Výpis příspěvků ke štítku „ošetření“

Deset dnů ředitelského volna kvůli covidu schválil Senát. Rodiče dostanou ošetřovné

3. února 2022 11:40

Ředitelé škol budou moci vyhlásit až na deset dní mimořádné volno nebo zavést distanční výuku, pokud to bude třeba kvůli absenci velkého počtu pedagogů v důsledku koronavirové karantény nebo izolace. Počítá s tím zákon, který ve čtvrtek schválil zrychleně a beze změn Senát. Normu, pro niž hlasovalo 60 ze 62 přítomných senátorů, nyní dostane k podpisu prezident.

Tenistce ruply nervy. Ve frustraci se poškrábala na krku tak, že ji museli ošetřit

20. června 2021 23:13

Tenis patří mezi psychicky nejnáročnější sporty. A když se zápas vymyká plánu, jde často frustrace velmi viditelně ven. Samozřejmě, v „bílém sportu“ jsou i ledoví králové a královny, na kterých podle výrazu ve tváři nepoznáte, jak se utkání vyvíjí. Ale mezi ně rozhodně nepatří Ruska Darja Kasatkinová. Ve finále travnatého turnaje v Birminghamu jí ruply nervy tak, že si přivodila zranění.

Radecha Spudilová: Jak naučit psa nechat se ošetřit? Po dobrém!

1. května 2021 08:25

Při soužití se psem se nevyhneme situaci, kdy je potřeba s chlupáčem nějakým způsobem manipulovat. Může se jednat o úplně všední záležitosti jako například utírání pacek po procházce, vyčesávání nebo jiná úprava srsti, či stříhání drápků nebo o běžné domácí ošetření, vytažení klíštěte, nakapání do uší nebo dezinfekci drobného poranění. Klid a ochotu spolupracovat ale oceníme i při návštěvě veterináře, ať už při prevenci, nebo ve chvíli, kdy psíka něco trápí.