reklama
CNN Prima News Pavel Rychetský

Pavel Rychetský

Výpis příspěvků ke štítku „Pavel Rychetský“

Rychetský: Rusko je hrozba. Zeman a Benešová svými výroky o Vrběticích poškozují Česko

23. května 2021 14:03

Výroky prezidenta Miloše Zemana nebo ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO) o více vyšetřovacích verzích výbuchů v muničním skladě ve Vrběticích poškozují zájmy České republiky v Evropské unii a v NATO. V České televizi to v neděli řekl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Zároveň uvedl, že Rusko je zemí, která se nikdy nevzdá své minulosti, kdy ovládala střední Evropu. Vždy bude podle Rychetského pro středoevropské země představovat reálnou hrozbu.

Vláda nám zanechá důkladně promořenou zemi, kritizuje ekonom. V úmrtnosti je Česko druhé

7. dubna 2021 07:28

Epidemiologická situace se v Česku v posledních týdnech lepší, přesto ČR stále patří na absolutní špičku zemí v počtu úmrtí na obyvatele v souvislosti s nemocí COVID-19. Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že se Česko ve zvládání pandemie řadí mezi některé africké státy. Doplnil jej ekonom Daniel Münich, který upozornil, že je v počtu obětí před námi pouze Gibraltar. Oba se shodují, že zodpovědnost leží na vládě.

Vyznamenání letos předám osobně, věří Zeman. Mezi navrženými je i epidemiolog Beran

6. dubna 2021 10:20

Prezident Miloš Zeman věří, že 28. října už bude moct osobně předávat státní vyznamenání. Loni byl ceremoniál vinou pandemie zrušený. Na čtyřicet osobností tak ocenění převezme s ročním zpožděním. Hlava státu by ale k loňským nominantům mohla letos přidat i další. Někteří poslanci navrhují ocenit třeba epidemiologa Jiřího Berana.

Rychetský: Jsme v situaci jako některé africké země či Mexiko. A to je opravdu smutné

5. dubna 2021 05:16

Česká republika se ve zvládání epidemické situace řadí na úroveň některých afrických států či Mexika, což je podle předsedy Ústavního soud Pavla Rychetského velice tristní výsledek, řekl to v nedělní Partii Terezie Tománkové. Popsal také, jak se za rok pandemické situace změnila nálada ve společnosti, kde se již takřka každý ve svém okolí setkal s úmrtím na nemoc COVID-19.

Sledujte ZÁZNAM Partiie s Rychetským. Proč se podle něj svoboda po covidu jen tak nevrátí?

2. dubna 2021 13:58

Hostem speciální Partie Terezie Tománkové na velikonoční neděli je předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, podle něhož vláda ztrácí důvěru neuváženými kroky v boji s covidem. Co mu nejvíc vadí a co považuje za komické? Sledujte aktuální a otevřený rozhovor o tom, proč se nebude svoboda po krizi způsobené koronavirem vracet snadno.

reklama