reklama
CNN Prima News petice

petice

Výpis příspěvků ke štítku „petice“

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Očkování dětí ne, burcují lékaři. Žádají svobodnou diskusi

2. prosince 2021 17:13

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Téměř tisícovka českých lékařů podepsala petici proti povinnému plošnému očkování a vakcinaci dětí. Doktorům vadí, že kdokoliv s odlišným názorem okamžitě obdrží nálepku dezinformátora, a přejí si svobodnou diskuzi. Jak na to reagují další odborníci? Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

Agresivní psi děsí obyvatele Hodonína. Místní se chtějí bránit peticí

29. listopadu 2021 06:09

Už dva roky chodí někteří obyvatelé Hodonína s obavami kolem zahrádkářské kolonie na okraji města. Při procházkách na okraji města na ně totiž údajně často útočí dva psi, které tam chová starší muž. I když zde musela opakovaně zasahovat policie, majitel zvířat tvrdí, že má svoje psy pod kontrolou. Obyvatelé mu však nevěří a rozhodli se sepsat petici, kterou chtějí na problém upozornit.

Hamáčkův kontroverzní krok donutil sportovce sepsat petici. Podpisy loví běžkyně Mäki

13. října 2021 13:41

Sportovci podepisují petici na podporu odvolaného ředitele Olympu Jiřího Berana. Vyzývají ministra vnitra Jana Hamáčka, aby tento krok ještě zvážil. Signatáře shání mílařka Kristiina Mäki. V úterý Berana podpořil Český olympijský výbor a lyžařský i biatlonový svaz. Ve středu se k nim připojil Český svaz bobistů a skeletonu. Zda odcházející šéf resortu vnitra zareaguje na nevoli a přehodnotí své rozhodnutí, zatím není jasné.

Ve Zlíně to vře. Radnice chce stavět byty pro schizofreniky, místní podávají žalobu

19. července 2021 22:59

Ve zlínské čtvrti Letná to vře. Části obyvatel se nelíbí, že město chce v této hustě obydlené lokalitě na podzim začít stavět byty pro lidi trpící schizofrenií. Investici za několik desítek milionů korun nezastavila ani petice, a tak místní jako poslední krok zvolili žalobu, kterou chtějí zvrátit vydání stavebního povolení.

Demolice nádraží rozhořčila obyvatele Holešova. Historickou budovu nedávno opravili

28. dubna 2021 21:01

Správa železnic chce v Holešově na Kroměřížsku zbourat část budovy tamního vlakového nádraží. Stavba z konce 19. století byla přitom teprve před deseti lety nákladně zrekonstruována. Majitel objektu tvrdí, že prostory jsou nevyužívané a náklady na jejich udržování příliš vysoké. Obyvatelé ale s rozhodnutím nesouhlasí a sepsali petici.

reklama