reklama
CNN Prima News Petr Nečas

Petr Nečas

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Nečas“

Hamáček má osobní problém se mnou a já s ním. Babišovi bych béčko nedělal, říká Šlachta

Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) si nedovede představit, že by se mnou seděl ve vládě. Já si nedovedu představit, že bych s ním někde seděl jako s osobou, řekl šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta. Předseda sociálních demokratů s ním prý má osobní problém, to samé podle Šlachty platí i naopak. Odmítl, že by někomu dělal „béčko“, jmenovitě vládě Andreje Babiše a hnutí ANO, zopakoval ve speciálním vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Nečasova slova jsou skandální. Je to zoufalý člověk, reagoval na kritiku Šlachta

Slova expremiéra Petra Nečase jsou skandální. Je to zoufalý člověk, který dělá zoufalé věci, řekl CNN Prima NEWS šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta. Reagoval tím na pondělní rozhovor v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Nečas v něm nešetřil kritikou na bývalého detektiva, který stojí za překvapivým zásahem na Úřadu vlády v roce 2013 a také následným pádem jeho kabinetu. Přísahu přirovnal k „fízlovské partaji“.

ODS opouští jedna z bývalých tváří. Vedení strany nebrání svobodu v covidové době, říká

Po pětadvaceti letech opouští ODS jedna z jejích největších postav posledních dekád. Bývalý předseda poslaneckého klubu Petr Tluchoř se tak rozhodl, protože se „už delší čas neumí pod politiku ODS a jejího aktuálního vedení podepsat“. Třiapadesátiletý exposlanec o všem informoval na Facebooku s tím, že předsedovi strany Petru Fialovi už své rozhodnutí oznámil.

Dienstbier: O střetu zájmů Babiše nelze pochybovat, Faltýnek patří mezi nejhorší šíbry

O střetu zájmů u premiéra Andreje Babiše (ANO) nemůže pochybovat žádný soudný člověk. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové to prohlásil bývalý ministr pro lidská práva a exsenátor Jiří Dienstbier (ČSSD), který nynějšího předsedu vlády považuje za ztělesnění klientelismu. Korupce podle něj za Babiše prorostla do státních institucí. Šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka pak Dienstbier řadí mezi „nejhorší šíbry“.

Expolicista Šlachta, který způsobil pád Nečasova kabinetu, zakládá politické hnutí

Bývalý ředitel policejního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta zakládá hnutí Přísaha, se kterým se chce zúčastnit voleb do Sněmovny. Kandidátky plánuje Šlachta sestavit ve všech krajích. Ještě minulý týden Šlachta informace o svém vstupu do politiky označoval za spekulace a tvrdil, že své plány do budoucna oznámí médiím ve středu.

reklama