reklama
CNN Prima News Petr Nečas

Petr Nečas

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Nečas“

Kauza zneužívání Vojenského zpravodajství pokračuje. Nečasová podala ústavní stížnost

22. listopadu 2021 09:44

Čtveřice odsouzená v kauze zneužití Vojenského zpravodajství podala ústavní stížnosti. Mimořádný opravný prostředek využila bývalá šéfka kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS) a jeho nynější manželka Jana Nečasová, stejně jako někdejší zpravodajci Milan Kovanda, Ondrej Páleník a Jan Pohůnek. Zatím o podnětech není rozhodnuto.

Nečas: ANO bez Babiše je kulatý čtverec. Vláda ODS s Piráty by byla manželstvím z rozumu

7. října 2021 18:09

Expremiér Petr Nečas (ODS) se v pořadu k věci na CNN Prima NEWS rozpovídal o povolební spolupráci. Účast ODS s Piráty ve vládě by si dokázal představit i přesto, že se mu program Pirátů nelíbí. Zároveň je přesvědčen, že kabinet sestavený z občanských demokratů a členů hnutí ANO by byl pro ODS neakceptovatelný i v případě, že by členem vlády nebyl současný premiér Andrej Babiš (ANO).

Expremiér Nečas hlasoval u voleb vždy pro sebe. Těším se, že zakroužkuji Bendu, prozradil

4. října 2021 11:08

Kroužkoval jsem vždycky, a to sám sebe, prozradil v pořadu Partie na CNN Prima NEWS bývalý premiér ODS Petr Nečas. Zároveň řekl, že se těší, že při letošních volbách do Poslanecké sněmovny zakroužkuje dlouholetého poslance Marka Bendu. Ten je letos na pražské kandidátce koalice Spolu na třetím místě. Pravidelně ale sbírá mnoho preferenčních hlasů.

Kroužkovací válka vypukla, zvýší to účast ve volbách, shodli se Nečas a Svoboda

3. října 2021 12:04

Spojení stran do koalice rozpoutalo kroužkovací válku. Shodli se na tom bývalí vrcholoví politici, exministr zahraničí Cyril Svoboda (KDU-ČSL) a expremiér Petr Nečas (ODS). Uvedli to v nedělní Partii na CNN Prima NEWS. Voliči mohou na každé kandidátce zvolit až čtyři preferenční hlasy a tím vybrat mezi jednotlivými stranami a upřednostnit některé kandidáty.

Sledujte ZÁZNAM Partie: Velká politická debata s aktuálním předvolebním průzkumem

2. října 2021 00:10

Probíhají poslední dny kampaně. Co nakonec rozhodne volby a kdo přesvědčí nerozhodnuté? V pořadu Partie Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS bude diskutovat bývalý premiér Petr Nečas (ODS) a někdejší ministři zahraničí Cyril Svoboda (KDU-ČSL) a Jan Kavan (ČSSD). Ve druhé části vás čeká velká politická debata s aktuálním předvolebním průzkumem. Diskutovat budou Zuzana Majerová Zahradníková za Trikoloru Svobodné Soukromníky, Robert Šlachta z Přísahy, Jiří Dolejš z KSČM a sociální demokrat Roman Onderka. Sledujte je v neděli 3. října od 11 hodin na televizi CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku.

Babiš sliboval stovky kilometrů dálnic. Otevřel jich ale méně než kritizovaný Nečas

15. září 2021 05:28

Dálnice, dálnice, dálnice, znělo heslo hnutí ANO premiéra Andreje Babiše před sněmovními volbami v roce 2017. V tuhle dobu mělo být otevřeno již 280 nových kilometrů dálnic, ale výsledek je nakonec více než čtyřikrát nižší. O něco lepší bilanci měla i vláda premiéra Petra Nečase (ODS), která je přitom za nízkou výstavbu dálnic často kritizována v souvislosti s diskutovaným ministrem dopravy Vítem Bártou (Věci veřejné).

Hamáček má osobní problém se mnou a já s ním. Babišovi bych béčko nedělal, říká Šlachta

29. července 2021 21:52

Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) si nedovede představit, že by se mnou seděl ve vládě. Já si nedovedu představit, že bych s ním někde seděl jako s osobou, řekl šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta. Předseda sociálních demokratů s ním prý má osobní problém, to samé podle Šlachty platí i naopak. Odmítl, že by někomu dělal „béčko“, jmenovitě vládě Andreje Babiše a hnutí ANO, zopakoval ve speciálním vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

reklama