CNN Prima News policejní kontrola

policejní kontrola

Výpis příspěvků ke štítku „policejní kontrola“

S ročním dítětem bydleli ve stanu. Ostravští strážníci řeší nevídanou věc

11. října 2021 17:46

Ostravští strážníci se v neděli večer setkali s nezodpovědnými rodiči, kteří s ročním dítětem bydleli ve stanu. Při večerní kontrole osob bez přístřeší v Bělském lese narazili na stan, ze kterého se ozýval dětský pláč. Oba rodiče strážníkům sdělili, že jsou tu pouze dočasně, než si najdou nějaké bydlení. Orgán sociálně-právní ochrany dětí se bude celou situací dále zabývat.

Předjíždění cyklistů přes plnou čáru? Stále není jasno, nová vyhláška se upravuje

27. září 2021 11:01

Přestože předepsaná vzdálenost 1,5 metru při předjíždění cyklistů ještě nevstoupila v platnost, už vzbudila řadu kontroverzí. Novela zákona přesně uvádí, kolik řidič za přestupek zaplatí, jak budou ale policisté přestupky kontrolovat, zatím neobjasnila. Nyní se ministerstvo dopravy snaží v zákoně upravit i pravidla o předjíždění cyklistů přes plnou čáru.

Zdrogovaná žena bez řidičáku sedla za volant. Mám covid, řekla policejní hlídce

7. května 2021 17:51

Řidičku, která porušila snad vše, co mohla, stíhají policisté v České Lípě. Za volant sedla bez řidičáku, pod vlivem drog a v době, kdy měla být doma v izolaci kvůli pozitivnímu testu na covid. Policisté si jí navíc všimli, když projela křižovatku na červenou. Teď jí hrozí vězení a navíc už přišla o auto, které jí policisté zabavili.

Náměstek středočeské policie měl řídit služební vůz opilý namol

1. května 2021 13:38

Přes dvě promile alkoholu nadýchal při běžné silniční kontrole muž řídící služební vůz Škoda Kodiaq, který měl, jak se ukázalo, vysoké postavení u policie. Hlídce se prokázal odznakem Služby kriminální policie a vyšetřování s hodností plukovníka. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Na severní frontě klid, místy až moc velký. Křižovali jsme autem hranice okresů

2. března 2021 05:43

Neodkladná rodinná událost poslala redaktora Michala Borského v první den platnosti výrazných omezení volného pohybu osob z Prahy na sever Čech. Cestu na pohřeb a zpět nakonec absolvoval bez větších zdržení a mohl ji srovnat s předešlým výjezdem do zakázané zóny trutnovského okresu. Jaký byl jeho pohled zpoza volantu na stav kontrol v zemi sevřené koronavirem?