reklama
CNN Prima News poradce

poradce

Výpis příspěvků ke štítku „poradce“

Babišovi radí s maturitou 18letý student tíhnoucí k ODS. Premiér mě poslouchá, tvrdí

Podobu letošních maturit ovlivňuje i skupina studentů, která se sešikovala za teprve 18letým Jiřím Danielem Trávníčkem. Ten se téměř ze dne na den stal jakýmsi premiérovým vzdáleným poradcem. Andrej Babiš (ANO) mu odpovídá na SMS, aktivně s ním komunikuje a několikrát už se spojili přes videohovor. Trávníček premiérovi tlumočí přání maturantů a Babiš, zdá se, často jeho slova vyslyší.

Prymula: Drastická opatření musí být cílená. Fotbal pro všechny bude nejdříve v září

Lidé bojovali více se mnou než s virem, proto jsem se stáhl, řekl Roman Prymula v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Reagoval tak na dobu v polovině února, kdy byl kritizován za to, že vyrazil na fotbalový zápas Slavia versus Leicester. A to hned poté, kdy všechny vybízel, aby zůstali doma. Podle Prymuly se objevily i útoky na jeho rodinu. Dnes je poradcem prezidenta Miloše Zemana a usiluje o brzký nákup Sputniku. Rozhodnout by se podle něj mělo nejpozději do dvou týdnů.

Dostane Prymula další šanci? Epidemiologa chce vzít Zeman na Hrad

Aktualizováno

Nedávno epidemiologa Romana Prymulu vyhodil premiér Andrej Babiš z pozice svého poradce, tentokrát by si ho ale pod křídla mohl vzít prezident. Jeho mluvčí Jiří Ovčáček CNN Prima NEWS potvrdil, že s Prymulou o spolupráci uvažuje Miloš Zeman. Co konkrétně by ale bývalý ministr zdravotnictví na Hradě mohl dělat, Ovčáček neřekl. Na informaci jako první upozornil web Blesk.cz.

Polský disident utonul, když zachraňoval svého psa. Prolomila se pod ním kra

Jan Lityński, někdejší poradce bývalého polského prezidenta Bronislawa Komorowského, se utopil v řece poté, co se snažil zachránit svého psa, pod kterým se prolomila kra, píší polská média. Smrt 75letého politika oznámil v neděli jeho přítel a další bývalý protikomunistický aktivista Eugeniusz Smolar, posléze o ní informovala také prezidentská kancelář na svém twitterovém účtu.

Prymula se stane Babišovým poradcem. Vydělat by si měl až 800 tisíc korun

Exministr zdravotnictví Roman Prymula nemusel na novou pracovní příležitost čekat příliš dlouho. Stane se poradcem premiéra Andreje Babiše (ANO) a vydělat by si měl celkově 800 tisíc korun. Prymula skončil ve funkci ministra poté, co byl vyfotografován bez roušky po schůzce s předsedou poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslavem Faltýnkem, která proběhla v restauraci, která měla být v té době kvůli vládním nařízením uzavřená.

reklama