reklama
CNN Prima News poradce

poradce

Výpis příspěvků ke štítku „poradce“

Rasputin měl přežít otravu, střelbu i hození do řeky. Jaké mýty o léčiteli kolují?

30. prosince 2021 12:18

Život a smrt Grigorije Jefimoviče Rasputina jsou opředeny mýty, které z něj činí téměř mystickou postavu ruských dějin. Tajemný Rasputin – sexuální deviant, léčitel a politický sabotér – byl za svého života uctíván i zavrhován. Přitom bychom ho mohli nazvat člověkem, který se ve správné chvíli objevil na správném místě.

Fauci prý lhal o výzkumu koronaviru ve Wu-chanu. Kritice čelí i kvůli krutým pokusům na psech

26. října 2021 13:47
Aktualizováno

Anthony Fauci vědomě zamlčoval fakta o výzkumu ve Wu-chanu. Nový dokument usvědčuje hlavního poradce Bílého domu a odhodlaného bojovníka proti covidu z toho, že lhal, tvrdí kritici. Doktor Fauci totiž dlouho popíral, že by se Američané podíleli na výzkumu zvířecích koronavirů ve Wu-chanu. Navíc se potvrzuje, že se výzkum zabýval i cílenými mutacemi vedoucími ke zvýšení nakažlivosti viru. Což je ve Spojených státech zakázané.

Babišovi radí s maturitou 18letý student tíhnoucí k ODS. Premiér mě poslouchá, tvrdí

27. března 2021 05:35

Podobu letošních maturit ovlivňuje i skupina studentů, která se sešikovala za teprve 18letým Jiřím Danielem Trávníčkem. Ten se téměř ze dne na den stal jakýmsi premiérovým vzdáleným poradcem. Andrej Babiš (ANO) mu odpovídá na SMS, aktivně s ním komunikuje a několikrát už se spojili přes videohovor. Trávníček premiérovi tlumočí přání maturantů a Babiš, zdá se, často jeho slova vyslyší.

Prymula: Drastická opatření musí být cílená. Fotbal pro všechny bude nejdříve v září

18. března 2021 05:16

Lidé bojovali více se mnou než s virem, proto jsem se stáhl, řekl Roman Prymula v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Reagoval tak na dobu v polovině února, kdy byl kritizován za to, že vyrazil na fotbalový zápas Slavia versus Leicester. A to hned poté, kdy všechny vybízel, aby zůstali doma. Podle Prymuly se objevily i útoky na jeho rodinu. Dnes je poradcem prezidenta Miloše Zemana a usiluje o brzký nákup Sputniku. Rozhodnout by se podle něj mělo nejpozději do dvou týdnů.

reklama