CNN Prima News porušování

porušování

Výpis příspěvků ke štítku „porušování“

Agrese a vulgarity na koupališti. Děčín najme bezpečnostní službu, zvažuje i další rázné kroky

Zaměstnanci aquaparku v Děčíně čelí v poslední době čím dál častěji agresivnímu a vulgárnímu chování ze strany některých návštěvníků. Zřizovatel rekreačního zařízení, město Děčín, se rozhodl zaujmout razantní postoj. Hodlá si najmout bezpečnostní agenturu, která bude dohlížet na chování návštěvníků. V případě porušení návštěvního řádu hrozí město až desetitisícovou pokutou a zákazem vstupu do areálu až na jeden rok.

Hledá se „party špion“. Policie na Ibize nezvládá kontrolovat zakázané večírky

Policie na španělském ostrově Ibiza shání cizince mezi 30 a 40 lety věku do nového týmu, jehož úkolem bude tajně pronikat na soukromé večírky. Na těch návštěvníci porušují koronavirové restrikce a policisté je odmítají déle tolerovat. Důvodem je fakt, že od července na ostrově strmě stoupá denní počet nakažených a nyní dosáhl dokonce druhé nejvyšší úrovně od začátku pandemie.

Nedodržujete karanténu, půjdete do cely. Německo postavilo první detenční zařízení

Německo v pondělí zprovoznilo první detenční zařízení ve spolkové zemi pro ty, kteří odmítají dodržovat nařízenou karanténu. Nachází se na severu země ve Šlesvicku-Holštýnsku a je součástí nevyužívaného vězeňského ústavu pro mladistvé Moltsfelde v Neumünsteru. Zadržování osob, které na karanténu nedbají, umožňuje německý zákon o potírání infekčních chorob. Rozhodující slovo má ale soud.

Škoda nebude sponzorovat hokejové MS v Bělorusku. Zastává se lidských práv

Aktualizováno

Automobilka Škoda Auto nebude sponzorovat mistrovství světa v hokeji, pokud se turnaj bude konat v Bělorusku. Pro automobilku je důležité dodržovat, chránit a prosazovat všechny předpisy, které ochraňují lidská práva. V sobotu to řekl vedoucí komunikace podniku Škoda Auto Tomáš Kotera. O podobném kroku již v pátek informovala například společnosti Nivea.