reklama
CNN Prima News pozitivní test

pozitivní test

Výpis příspěvků ke štítku „pozitivní test“

První cesta mimo rodnou zemi skončila tragicky. Seniorka se na lodi nakazila a zemřela

Nevídaný skandál řeší společnost Carnival Cruise Line, která pořádá výletní platby. Na její lodi Carnival Vista se cestou do Karibiku na konci července nakazilo 27 cestujících: 26 členů posádky a jedna pasažérka. Tou byla 77letá Marilyn Tackettová, která měla pozitivní test i přes očkování, stejně jako zaměstnanci. Jednalo se o její první cestu mimo USA, skončila však tragicky. Po náročné plavbě zpět do Spojených států žena zemřela.

Další pokles počtu nakažených oproti minulému týdnu. Do klubů se vrací tanec

V sobotu v Česku laboratoře odhalily 117 nových případů covidu, o deset méně než před týdnem. Reprodukční číslo udávající rychlost šíření nákazy zůstalo na 0,90. Vláda tak od neděle rozvolňuje. Lidé mohou v klubech opět tancovat, musí však prokázat bezinfekčnost. Zároveň se mohou srocovat ve větším počtu. Stejně tak nebude již platit omezení kapacit u bazénů.

Perušič je stále pozitivní, ale nastoupí. Plážoví volejbalisté trénovali i na schodech

Po karanténě vynucené pozitivním testem na koronavirus se plážový volejbalista Ondřej Perušič těší na premiérový zápas na olympiádě v Tokiu. Společně s Davidem Schweinerem vstoupí do turnaje už ve čtvrtek. Fanouškům vzkazují, že klání s Mexičany bude spíše souboj s jejich dýchací soustavou a míčem. Pohybem na kurtu budou sice šetřit, ale vidina postupu ze základní skupiny je silnější.

Pláč Nausch Slukové. Když Tokio nevyjde, chci o to víc na další olympiádu, říkala loni

Jen těžko si lze představit, co v těchto dnech doopravdy prožívá beachvolejbalistka Barbora Hermannová a zejména její parťačka Markéta Nausch Sluková. Na poslední chvíli přišly o olympijské hry, které vlastně byly jediným důvodem, proč spolu ještě hrály. Ne že by si lezly na nervy, ovšem plán byl jasný. Tokio a pak v případě Nausch Slukové založení rodiny.

reklama