reklama
CNN Prima News pozitivní test

pozitivní test

Výpis příspěvků ke štítku „pozitivní test“

Šlamastyka před OH v Pekingu. Polovina hráčů hokejové reprezentace měla pozitivní test

21. ledna 2022 13:02

Česká hokejová reprezentace zahájila soustředění na zimní olympijské hry v Pekingu. V pražské O2 areně se zatím pod dohledem hlavního trenéra Filipa Pešána mělo připravovat 12 hráčů. Z tuctu je však nyní mimo hru šestice hokejistů, která měla pozitivní test na koronavirus. I s ohledem na všechny okolnosti oznámí vedení reprezentace patrně již v sobotu jméno 25. hráče, který zaplní místo, jež zůstalo v předběžném výběru volné. Konečná nominace se uzavře v pondělí.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Nová pravidla. Co dělat v případě pozitivního testu?

17. ledna 2022 18:26

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. A co byste měli dělat, pokud vám v práci vyjde pozitivní test? Nově už na ověřovací PCR test musíte jen pokud máte příznaky koronaviru. Ostatní mohou jít dobrovolně. Pokud vám to připadá složité a nepřehledné, připravili jsme pro vás návod. Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

Významný nárůst počtu pozitivních školáků. Testy jich odhalily opět přes tři tisíce

17. ledna 2022 13:07

Testování na koronavirus v základních a středních školách minulý týden ve čtvrtek ukázalo další významný nárůst virové zátěže u žáků i pedagogů. Metodou PCR se ve školách potvrdilo 3 357 případů koronaviru, z toho 3 016 mezi žáky a 341 nákaz u pedagogů a zaměstnanců škol. Nárůst v obou skupinách je významný proti oběma kolům testování o týden dříve a mírně také proti předchozímu testování v pondělí 10. ledna.

Djokovičovi v Srbsku hrozí vězení za porušení izolace. Dostane exemplární trest?

13. ledna 2022 10:32

Novak Djokovič čelí velkému problému. V prosinci absolvoval rozhovor a focení pro francouzský deník L'Équipe, přestože věděl, že je covid pozitivní. Za ignorování izolace v Srbsku může světová tenistová jednička zaplatit pokutu, ale v krajním případě by mohla skončit i ve vězení. Jakožto veřejně známá osoba by z maléru podle místních právníků Djokovič neměl vyjít jen s finanční sankcí. Nejpravděpodobnější variantou jsou veřejně prospěšné práce.

Djokovič je podlý k*etén, nebrali si moderátoři servítky. Politovali českou tenistku

12. ledna 2022 16:44

Z posledních dnů je patrné, že srbský tenista Novak Djokovič rozhodně není v Austrálii nejpopulárnější osobou. O jeho místní neoblíbenosti svědčí i debata dvou moderátorů stanice Channel 7, kteří si mysleli, že je uslyší jen kameramani a lidé v režii. Jenže nahrávka unikla na veřejnost, která si rázem mohla poslechnout, jak televizní tváře mluví třeba o „prolhaném podlém k*eténovi“.

KOMENTÁŘ: Austrálie předvedla cirkus. Djokovič teď vyhrál, ale dlouhodobě bude poraženým

10. ledna 2022 11:21

U lidí, kteří se nehrnou do očkování po hlavě, se tenista Novak Djokovič stal šampionem šampionů. „Hrdina, který chtěl zůstat svobodný a nepodlehl tlaku.“ U těch s kladným vztahem k vakcinaci pohořel. „Na kurtu skvělý hráč, ale mimo něj totální ignorant.“ Ve vyvolání obdivu, či naopak posílení nenávisti vůči hvězdnému Srbovi sehrála kardinální roli Austrálie a její totální chaos.

Věděl, že je nakažený, přesto se na akci objímal s dětmi. Djokovič řeší další skandál

10. ledna 2022 10:36

Vypadá to, že tenista Novak Djokovič přece jen bude moct po několikadenní kauze nastoupit na Australian Open a obhajovat loňský titul. Jeho právní tým před soudem předložil dokument, který ukazuje, že neočkovaná světová jednička byla na COVID-19 pozitivně testována 16. prosince 2021, a splnila tak podmínky pro udělení zdravotní výjimky pro start na grandslamu. Zároveň je ale jasné, že se Djokovič po zjištění, že ho „napadl“ vir SARS-CoV-2, rozhodně nezachoval příkladně.

reklama