Časopis Naše příroda přináší spoustu aktivit

Časopis Naše příroda přináší spoustu aktivit

Můžete se zapojit do tradičních aktivit časopisu Naše příroda, který vám je i letos přináší:

  • Podělte se o vaše foto úlovky a zasoutěžte si v dalším ročníku oblíbené FOTOSOUTĚŽE ČASOPISU NAŠE PŘÍRODA 2022. Soutěžit o pěkné ceny můžete v 6 kategoriích, ale pospěšte si, uzávěrka je 16. října 2022! Své snímky můžete pohodlně nahrát přes www.nasepriroda.cz, kde naleznete také pravidla soutěže.
  • Zajímá vás téma nelesní zeleň? Pak se neváhejte přihlásit na 8. KONFERENCI NAŠE PŘÍRODA, kterou jsme nazvali „STROMY SI ZASLOUŽÍ NAŠI PÉČI“, uskuteční se 22. listopadu 2022 v Olomouci. Více informací naleznete na www.konferencepriroda.cz.

TIP! Nebo zavítejte do Olomouce už nyní na 32. ročník největšího environmentálního festivalu v ČR. Pestrý program naplněný besedami, výlety, výstavami, aktivitami pro rodiny, workshopy a Edojarmarkem probíhá od 16.9. do 9.10. Bližší informace na www.ekologickednyolomouc.cz

  • Ani jsme se nenadáli a blíží se doba, kdy bude třeba vyměnit letošní kalendář za nový, aktuální. Celý KALENDÁŘ NAŠE PŘÍRODA 2022 si můžete prohlédnout ZDE. Formát kalendáře je A3 na šířku (42 x 29,7 cm) a jeho cena 279 Kč + poštovné a balné.

Objednávky a distribuci zajišťuje SEND Předplatné – Dana Bendlová, tel.: 225 985 225, dana@send.cz nebo jednoduše přes e-shop, kde si spolu s kalendářem můžete objednat třeba i dárkový poukaz na předplatné a získat pro někoho pěkný dárek. Lze si také nechat vyrobit kalendář i s vaším logem – více informací zde nebo na e-mailové adrese dostalova@nasepriroda.cz.

  • Časopis Naše příroda je nadále k sehnání pouze v předplatném – pořídit si jej můžete přes dodavatele SEND.cz a těšit se nový časopis přímo do vaší schránky každý druhý měsíc.

Další informace naleznete na www.nasepriroda.cz, kde si můžete stále prolistovat i některá starší vydání časopisu zdarma.