Ovocný Světozor – vynikající pražská cukrárenská klasika

Ovocný Světozor – vynikající pražská cukrárenská klasika

Ovocný Světozor má recept na spokojené zákazníky

Kdo z Pražanů by neznal Ovocný Světozor ve Vodičkově ulici? Stal se nedílnou součástí našich narozeninových oslav, kafíček s kamarádkami a oblíbenou letní zastávkou na točenou zmrzku. Za posledních 28 let se tato stálice mezi pražskými cukrárnami rozrostla už na čtrnáct provozoven a spustila také e-shop s vlastním rozvozem.

Za dlouhodobou popularitou Ovocného Světozoru stojí zejména pečlivě vybrané ingredience od ověřených dodavatelů. A přestože má každá z provozoven svou vlastní moderně vybavenou cukrárnu s výrobnou chlebíčků, dodržují se zde tradiční a léty osvědčené postupy přípravy.

Ovocný Světozor má dokonce i svou vlastní pekárnu, kde kromě vynikajících dortových korpusů pečou také koláče, šušenky nebo müsli. Připravují si sami i veškeré zmrzliny, polevy a džemy, nebo majonézy a pomazánky. Důvod to má prostý – jedině tak dokáží svým zákazníkům zaručit, že vše, co nabízejí, je dokonale čerstvé a vysoce kvalitní.

To však neznamená, že by ve Světozoru usínali na vavřínech, nebo by se snad báli zkoušet nové věci. Kromě klasické nabídky, na kterou jste zvyklí, můžete ochutnat hned několik osvěžujících novinek. Vyzkoušeli jste už některý z téměř dvaceti druhů dezertů ve skleničce? Většina z nich vychází z dortů, které jsou ve Světozoru nejpopulárnější a jsou tak skvělým způsobem, jak si dát svůj oblíbený dort v menším a zároveň snadno přenosném formátu.

Dezert si můžete vzít s sebou kamkoli chcete a vaši oblíbenou kávu vám k němu samozřejmě také připraví. A když v hlavním městě udeří vlna veder, všichni zamíří do Světozoru na vyhlášenou točenou zmrzlinu. Bez ní by to snad ani nebylo to pravé léto v Praze.

Veškerý sortiment si můžete objednat i online a nechat si dobroty doručit domů nebo vyzvednout v cukrárně. Ovocnému Světozoru přejeme i nadále spoustu spokojených zákazníků, kteří se budou rádi vracet a vám čtenářům přejeme dobrou chuť.