reklama

Tříletého Tonyho nechala matka před Vánoci u hřbitova. Příběh má šťastný konec

Tříletého Tonyho matka nechala u hřbitova a odjela.
Zdroj: facebook.com

Dva dny před Štědrým večerem nechala matka v americkém Ohiu svého tříletého syna Tonyho na hřbitově. Policii to ohlásil svědek, který viděl z areálu odjíždět modré auto, za nímž chlapec i se svým psem utíkal. Příběh má ale šťastný konec, o Tonyho se teď stará jeho otec.

reklama

Podle deníku Daily Mail nechala matka Tonyho u hřbitova v Hinckley, když ho měla ve své péči. Chlapcův otec s tím neměl nic společného a s policií spolupracuje. „Mluvil jsem s jeho otcem, který vyjádřil všem uznání za jejich velkorysost a řekl, že Tony je na tom velmi dobře,“ napsal na Facebook policejní šéf v Hinckley David Centner.

„Naše vyšetřování se zaměřuje na matku, která je v současné době v péči místního zdravotnického zařízení. Neuvedeme její jméno, dokud nebude formálně obviněna,“ dodal Centner.

Když policisté chlapce dva dny před Vánocemi našli, řekl jim, že se jmenuje Tony. Prozradil také křestní jména svých rodičů, příjmení si ale nepamatoval. Policie začala po Tonyho matce a otci pátrat, zatímco byl chlapec umístěn k pěstounům.

Jakmile se Tonyho smutný příběh zveřejnil, stovky lidí pro něj koupily dárky a nechaly je na místní policejní stanici. „My všichni z HDP (Hinckley Police Department, policejní odbor v Hinckey) chceme poděkovat za vaši laskavost, modlitby a ohromnou lásku,“ komentoval Centner.

Vánoční dárky pro Tonyho.
Vánoční dárky pro Tonyho.

Chlapce na fotce v médiích poznal jeden z příbuzných, který následně kontaktoval jeho otce. Tony se poté z pěstounské rodiny dostal k tatínkovi, který se stará i o jeho psa. Centner vyzval další lidi, kteří by chtěli Tonymu něco darovat, aby přispěli na jinou dobrou věc.

K tématu

Tagy: policie matka chlapec Vánoce otec Spojené státy propuštění hřbitov Ohio USA dárky
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Vláda

Chybky tam byly, ale vše jsme opravili, řekl vládní IT zmocněnec o rezervačním systému

Chybky tam byly, ale vše jsme opravili, řekl vládní IT zmocněnec o rezervačním systému

Chyby v rezervačním systému pro očkování proti covidu jsme měli, přiznal v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS vládní zmocněnec pro digitalizaci a IT Vladimír Dzurilla. Podle něj se ale vše rychle opravilo a program nakonec fungoval bez problémů. Systém však během dopoledne dokázal prolomit čtyřiadvacetiletý student, problémy nastaly také při zasílání potvrzovacích PIN kódů.

Prodělání covidu neznamená výhru. Už desítky Čechů se nakazily virem opakovaně
Zdravotní sestra vyhrála přes dvacet milionů. Odměna za boj s covidem, říká
Naučili jsme se, že co stát spustí, nefunguje. Gazdík kritizuje očkovací registr
Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje
Podezřelého, který zbil seniorku v metru, poslal soud do vazby. Hrozí mu 2 roky vězení
reklama
reklama
Babiš opět otáčí: Očkování pro všechny od začátku února je zbytečné

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Pandemie ustupuje. Mírnější opatření v příštím týdnu nečekejte, prozradil Blatný
Kvůli machinacím s očkováním padají hlavy. Další případy hlásí Český Krumlov a Motol
Další články
reklama
reklama