CNN Prima News předávkování

předávkování

Výpis příspěvků ke štítku „předávkování“

Záhadná smrt na romantické procházce. Žena během sekundy zmizela, našli ji v hluboké jámě

Tragickou smrt Laury Jayne Newcombeové úřady vyšetřovaly více než rok, k jasnému závěru však nedošly. 31letá žena se 29. června minulého roku procházela se svým přítelem na vrcholu útesu na Trevose Head v anglickém Cornwallu, když během chvíle nepozornosti zmizela. Jak se ukázalo, spadla do takřka 25 metrů hluboké díry ve skále. Je možné, že spáchala sebevraždu.

Nevolnost, průjem i zvonění v uších. Stále populárnější vitamín poslal muže do nemocnice

Vitamínové tablety nemusí vždy lidskému zdraví prospívat. Je totiž nutné je užívat v přiměřené míře. Odstrašujícím příkladem je Brit, který kvůli předávkování vitamínem D skončil v nemocnici. Na případ upozornil odborný časopis Journal of Medical Case Report. Brit zaslechl debatu o vitamínech v rádiu a kontaktoval výživového poradce, který byl ve vysílání hostem. Dle jeho rad začal muž brát dvacet různých doplňků stravy každý den, včetně 375násobku doporučené dávky vitamínu D. Následkem byly nevolnosti, zvracení, průjem i nepříjemné zvonění v uších.

Pracoval do roztrhání těla. Zdravotník měl 259 hodin přesčas, na WC se předávkoval léky

Coby zdravotní bratr dal své práci všechno, ve Velké Británii byl během pandemie v první linii. Nakonec se už ale pětatřicetiletý Philip Pengson za svou manželkou a dětmi nevrátí – kvůli mimořádnému pracovnímu nasazení začal spoléhat na léky proti bolesti, kterými se předávkoval. Že za úmrtím stojí silná anestetika, nyní potvrdila i soudní pitva, informoval britský deník Metro.

Neplačte pro mě. Známý herec sdílel mrazivý vzkaz, za šest dní ho našli mrtvého

Když poslední srpnový den herec Michael K. Williams sdílel příspěvek na svých sociálních sítích, nikdo netušil, že bude jeho poslední. Jen o šest dní později byl herec ze seriálu The Wire – Špína Baltimoru, nalezen mrtvý ve svém bytě ve Williamsburgu. Příčina smrti není jasná, existuje však podezření na předávkování heroinem. V příspěvku na Instagramu publikoval klip svého kolegy Tracyho Morgana „Neplačte pro mě“.

Matka předávkovala novorozence kodeinem a nechala ho zemřít. Soud jí potvrdil vysoký trest

Případ smrti dítěte, kterému matka dala dvě tablety kodeinu, definitivně končí desetiletým trestem vězení. Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost ženy ze Zlínského kraje. Dítě prý neplánovala zabít a ani nevěděla, že takový následek může nastat. Devítidenního novorozence chtěla údajně jen utišit a uspat. Anonymizované usnesení je dostupné v databázi ÚS.

Rána pro český hokej. Ve 32 letech zemřel bývalý reprezentant Marek Trončinský

Smutná zpráva zasáhla český hokej. Ve věku 32 let zemřel ze soboty na neděli obránce a bývalý reprezentant Marek Trončinský, který byl v průběhu své kariéry oporou několika extraligových klubů a zahrál si i v ruské KHL. Informaci potvrdilo redakci CNN Prima NEWS několik zdrojů. Příčina smrti bouřliváka není oficiálně známá, spekuluje se ale, že v ní sehrály roli drogy.