CNN Prima News předávkování

předávkování

Výpis příspěvků ke štítku „předávkování“

Záhadná smrt na romantické procházce. Žena během sekundy zmizela, našli ji v hluboké jámě

18. srpna 2022 08:23

Tragickou smrt Laury Jayne Newcombeové úřady vyšetřovaly více než rok, k jasnému závěru však nedošly. 31letá žena se 29. června minulého roku procházela se svým přítelem na vrcholu útesu na Trevose Head v anglickém Cornwallu, když během chvíle nepozornosti zmizela. Jak se ukázalo, spadla do takřka 25 metrů hluboké díry ve skále. Je možné, že spáchala sebevraždu.

Nevolnost, průjem i zvonění v uších. Stále populárnější vitamín poslal muže do nemocnice

18. července 2022 00:46

Vitamínové tablety nemusí vždy lidskému zdraví prospívat. Je totiž nutné je užívat v přiměřené míře. Odstrašujícím příkladem je Brit, který kvůli předávkování vitamínem D skončil v nemocnici. Na případ upozornil odborný časopis Journal of Medical Case Report. Brit zaslechl debatu o vitamínech v rádiu a kontaktoval výživového poradce, který byl ve vysílání hostem. Dle jeho rad začal muž brát dvacet různých doplňků stravy každý den, včetně 375násobku doporučené dávky vitamínu D. Následkem byly nevolnosti, zvracení, průjem i nepříjemné zvonění v uších.

Na Valentýna ubodal partnerku, sám si vzal smrtící koktejl drog. Případ policie odložila

9. listopadu 2021 19:02

Pražská mordparta odložila vyšetřování vraždy mladé ženy z letošního února. Policisté ji našli na Valentýna bez známek života v rodinném domě. Spolu s ní byl v domě i muž v bezvědomí, který později zemřel na předávkování drogami. Ženu podle vyšetřovatelů brutálně ubodal, a protože je po smrti, kriminálka nemá koho za vraždu stíhat.

Pracoval do roztrhání těla. Zdravotník měl 259 hodin přesčas, na WC se předávkoval léky

12. září 2021 12:54

Coby zdravotní bratr dal své práci všechno, ve Velké Británii byl během pandemie v první linii. Nakonec se už ale pětatřicetiletý Philip Pengson za svou manželkou a dětmi nevrátí – kvůli mimořádnému pracovnímu nasazení začal spoléhat na léky proti bolesti, kterými se předávkoval. Že za úmrtím stojí silná anestetika, nyní potvrdila i soudní pitva, informoval britský deník Metro.

Neplačte pro mě. Známý herec sdílel mrazivý vzkaz, za šest dní ho našli mrtvého

8. září 2021 19:34

Když poslední srpnový den herec Michael K. Williams sdílel příspěvek na svých sociálních sítích, nikdo netušil, že bude jeho poslední. Jen o šest dní později byl herec ze seriálu The Wire – Špína Baltimoru, nalezen mrtvý ve svém bytě ve Williamsburgu. Příčina smrti není jasná, existuje však podezření na předávkování heroinem. V příspěvku na Instagramu publikoval klip svého kolegy Tracyho Morgana „Neplačte pro mě“.

Matka předávkovala novorozence kodeinem a nechala ho zemřít. Soud jí potvrdil vysoký trest

14. července 2021 10:13

Případ smrti dítěte, kterému matka dala dvě tablety kodeinu, definitivně končí desetiletým trestem vězení. Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost ženy ze Zlínského kraje. Dítě prý neplánovala zabít a ani nevěděla, že takový následek může nastat. Devítidenního novorozence chtěla údajně jen utišit a uspat. Anonymizované usnesení je dostupné v databázi ÚS.

Rána pro český hokej. Ve 32 letech zemřel bývalý reprezentant Marek Trončinský

23. května 2021 06:01

Smutná zpráva zasáhla český hokej. Ve věku 32 let zemřel ze soboty na neděli obránce a bývalý reprezentant Marek Trončinský, který byl v průběhu své kariéry oporou několika extraligových klubů a zahrál si i v ruské KHL. Informaci potvrdilo redakci CNN Prima NEWS několik zdrojů. Příčina smrti bouřliváka není oficiálně známá, spekuluje se ale, že v ní sehrály roli drogy.

Populární rapper bojuje o život. Bouřlivák s drogovou minulostí dostal infarkt

5. dubna 2021 09:51

Padesátiletý populární rapper DMX skončil v nemocnici na umělé plicní ventilaci poté, co ho našli v jeho newyorském domě. Muzikant prodělal infarkt, jak potvrdil CNN jeho dlouholetý právník a rodinný přítel Murray Richman. Podle toho je DMX ve vážném stavu. Bulvární web TMZ uvádí, že se měl předávkovat drogami, na kterých byl několik let závislý.