reklama
CNN Prima News předávkování

předávkování

Výpis příspěvků ke štítku „předávkování“

Na Valentýna ubodal partnerku, sám si vzal smrtící koktejl drog. Případ policie odložila

9. listopadu 2021 19:02

Pražská mordparta odložila vyšetřování vraždy mladé ženy z letošního února. Policisté ji našli na Valentýna bez známek života v rodinném domě. Spolu s ní byl v domě i muž v bezvědomí, který později zemřel na předávkování drogami. Ženu podle vyšetřovatelů brutálně ubodal, a protože je po smrti, kriminálka nemá koho za vraždu stíhat.

Pracoval do roztrhání těla. Zdravotník měl 259 hodin přesčas, na WC se předávkoval léky

12. září 2021 12:54

Coby zdravotní bratr dal své práci všechno, ve Velké Británii byl během pandemie v první linii. Nakonec se už ale pětatřicetiletý Philip Pengson za svou manželkou a dětmi nevrátí – kvůli mimořádnému pracovnímu nasazení začal spoléhat na léky proti bolesti, kterými se předávkoval. Že za úmrtím stojí silná anestetika, nyní potvrdila i soudní pitva, informoval britský deník Metro.

Neplačte pro mě. Známý herec sdílel mrazivý vzkaz, za šest dní ho našli mrtvého

8. září 2021 19:34

Když poslední srpnový den herec Michael K. Williams sdílel příspěvek na svých sociálních sítích, nikdo netušil, že bude jeho poslední. Jen o šest dní později byl herec ze seriálu The Wire – Špína Baltimoru, nalezen mrtvý ve svém bytě ve Williamsburgu. Příčina smrti není jasná, existuje však podezření na předávkování heroinem. V příspěvku na Instagramu publikoval klip svého kolegy Tracyho Morgana „Neplačte pro mě“.

Matka předávkovala novorozence kodeinem a nechala ho zemřít. Soud jí potvrdil vysoký trest

14. července 2021 10:13

Případ smrti dítěte, kterému matka dala dvě tablety kodeinu, definitivně končí desetiletým trestem vězení. Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost ženy ze Zlínského kraje. Dítě prý neplánovala zabít a ani nevěděla, že takový následek může nastat. Devítidenního novorozence chtěla údajně jen utišit a uspat. Anonymizované usnesení je dostupné v databázi ÚS.

Rána pro český hokej. Ve 32 letech zemřel bývalý reprezentant Marek Trončinský

23. května 2021 06:01

Smutná zpráva zasáhla český hokej. Ve věku 32 let zemřel ze soboty na neděli obránce a bývalý reprezentant Marek Trončinský, který byl v průběhu své kariéry oporou několika extraligových klubů a zahrál si i v ruské KHL. Informaci potvrdilo redakci CNN Prima NEWS několik zdrojů. Příčina smrti bouřliváka není oficiálně známá, spekuluje se ale, že v ní sehrály roli drogy.

Populární rapper bojuje o život. Bouřlivák s drogovou minulostí dostal infarkt

5. dubna 2021 09:51

Padesátiletý populární rapper DMX skončil v nemocnici na umělé plicní ventilaci poté, co ho našli v jeho newyorském domě. Muzikant prodělal infarkt, jak potvrdil CNN jeho dlouholetý právník a rodinný přítel Murray Richman. Podle toho je DMX ve vážném stavu. Bulvární web TMZ uvádí, že se měl předávkovat drogami, na kterých byl několik let závislý.

reklama