CNN Prima News Přerov

Přerov

Výpis příspěvků ke štítku „Přerov“

Muž z Přerova nemohl zdědit dům, tak zavraždil otce. S matkou pak měli schovávat důkazy

Zprvu to byl poměrně obvyklý rodinný spor. Otec se nepohodl se synem z předešlého manželství a ten dostal strach, že by mohl být vyděděn. Místo urovnání konfliktu se ale Pavel Nárožný rozhodl pro mnohem brutálnější řešení. Vše, co by mohlo stát mezi ním a vysněným dědictvím, se rozhodl zlikvidovat. Otce, jeho přítelkyni i svou tetu. Na případu je navíc šokující fakt, že o hrůzných činech podle vyšetřovatelů věděla i vrahova matka. Redakce CNN Prima NEWS přináší děsivý příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Od tragédie je dělí vteřiny. Přesně ví, co dělají, kritizuje hazardující řidiče z videa expert

Do redakce Krimi zpráv diváci poslali hned několik ukázek řidičů, kteří za volantem zbytečně riskovali, čímž ohrozili všechny kolem sebe. Stačilo málo a staly se zbytečné nehody, které by znovu odnesli i nevinní. „Záznamy zachycují skutečně extrémně nebezpečné kousky. Jsou to lidé, kteří přesně vědí, že dělají přestupek,“ zhodnotil dopravní expert Roman Budský pro CNN Prima NEWS záběry, na které se můžete podívat ve videu přiloženém níže.

Zázrak v olomoucké nemocnici: Lékaři zachránili Vanesku, po porodu vážila jen 395 gramů

Lékaři Fakultní nemocnice Olomouc zachránili život novorozené holčičce, která po předčasném porodu vážila pouhých 395 gramů, což je desetkrát méně, než činí průměrná porodní váha novorozence v Česku. Holčička Vaneska se tak stala nejmenším miminem, o které personál novorozeneckého oddělení FN Olomouc pečoval. Podle lékařů má velkou naději na kvalitní a zdravý život. Zprávu v úterý sdělil olomoucký lékař Martin Wita.

Další detaily masakru na Přerovsku. Napadená doběhla do hospody pro pomoc, je těžce raněná

Přežila sobotní masakr v rodinném domě na Přerovsku. Zhruba 50leté ženě se i přes těžká zranění povedlo doběhnout pro pomoc do nedaleké hospody. Její druh zřejmě předtím uvnitř domu zavraždil tři lidi – nezletilého chlapce a jeho babičku i s přítelem. Podle policie z místa činu utekl a později spáchal sebevraždu. Vražedný motiv je zatím nejasný. Žena skončila v nemocnici.