reklama
CNN Prima News Přerov

Přerov

Výpis příspěvků ke štítku „Přerov“

Výbuch auta v Přerově: Policie zadržela podezřelého, hrozí mu roky vězení

1. září 2021 20:48

Policisté zadrželi osobu podezřelou z nastražení výbušného systému na autě v Přerově, uvedla ve středu večer přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Zadrženého člověka obvinili z obecného ohrožení, hrozí mu až osm let vězení. Zaparkovaný VW transportér vybuchl v Sušilově ulici v pondělí, nikdo nebyl zraněn. Podle informací ČTK byl vůz jen několik dní označen novými firemními polepy, patří majiteli sportovního obchodu.

Za pondělním výbuchem auta v Přerově byl nástražný systém, policisté to už vyšetřují

31. srpna 2021 10:52
Aktualizováno

Za výbuchem zaparkovaného auta v Sušilově ulici v Přerově byl nástražný systém, uvedla v úterý policie. Na voze VW Transporter explodoval v pondělí večer. Výbuch v ulici nedaleko obchodního domu nikoho nezranil. Policie případ vyšetřuje pro obecné ohrožení. Po pachateli kriminalisté pátrají, hrozí mu až osm let vězení, informovala přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Vůz patřil majiteli sportovního obchodu, nově měl na voze polepy.

Už třetí dítě v babyboxu za týden. Vzorně oblečená holčička dostala nezvyklé jméno

27. srpna 2021 15:18

Do babyboxu přerovské nemocnice v pátek odpoledne někdo odložil zhruba šestitýdenní holčičku. Dostala jméno Zoe, sdělil zakladatel sítě babyboxů Ludvík Hess. V Olomouckém kraji jde již o druhé dítě odložené tento týden, v úterý to byla novorozená holčička v Prostějově. Dohromady bylo v ČR touto cestou dosud odloženo 224 dětí.

Udavači, neměl byste zmizet v kanále? Babiš to schytal za kampaň v den výročí invaze

21. srpna 2021 20:29

Předvolební akci premiéra Andreje Babiše (ANO) ve Zlínském kraji překazili na chvíli jeho odpůrci. S transparenty vyrazili ke stánku, kde předseda vlády podepisoval svou předvolební knížku a točil zmrzlinu. Mnohým z nich vadilo, že si Babiš dělá kampaň na 53. výročí invaze vojsk Varšavské smlouvy na území Československa, někteří se ho proto ptali, „zda by raději neměl zmizet v kanále“, píše web iDnes.cz.

Z Prahy do Ostravy po D1? Ještě dlouho ne. Dostavba posledního úseku se opět zpožďuje

31. července 2021 06:15

Nejstarší česká dálnice čeká dlouhé dekády na své dokončení. Přestože zbývá dostavět pouhých 10 kilometrů D1 kolem Přerova, řidiči se z Prahy do Ostravy po celé její délce jen tak nesvezou. Krajský úřad Olomouckého kraje totiž rozhodl, že stavební povolení pro některé malé objekty související s touto stavbou nemůže řešit přerovský magistrát, ale on sám. A to znamená další zdržení.

reklama