CNN Prima News princ George

princ George

Výpis příspěvků ke štítku „princ George“

Drzý princ George má hlášku, kterou dokáže uzemnit spolužáky. Dobře ví, že bude králem

28. září 2022 13:57

Od narození ho sleduje celý svět, a tak není překvapením, že si nejstarší syn prince Williama a Catherine, princezny z Walesu, moc dobře uvědomuje, kým je a zejména, kdo jsou jeho příbuzní. O tom podle Katie Nichollové, autorky nové publikace o královské rodině, vypovídá i fráze, kterou se prince George snaží budit respekt u svých spolužáků.

Vrátily se mi vzpomínky na mámu. William mluvil s fanoušky o pohřbu, málem ho rozplakali

16. září 2022 15:11

Ve čtvrtek se princ z Walesu s manželkou vydal do Sandringhamu, kde pár hovořil s přítomnými fanoušky. William a Cathrine si společně mimo jiné četli zanechané vzkazy a prohlédli si tisíce květin a darů, které k norwichské bráně veřejnost při vzpomínce na královnu Alžbětu II. položila. Pár se přítomným svěřil se svými pocity a myšlenkami, které je v době loučení s nejdéle vládnoucí panovnicí přepadají.

Princ George a Charlotte používají ve škole jiná jména. Stejný osud čeká i Louise

19. srpna 2022 22:42

Ačkoli mají vznešený titul, ve škole ho nepoužívají. Děti prince Williama – princ George a princezna Charlotte – navíc nejsou zapsáni ani pod oficiálním příjmením rodičů, tedy Mountbatten-Windsor. Místo toho používají jako příjmení přídomek Cambridge podle titulu svých rodičů. Podobný osud čeká zřejmě i nejmladšího potomka vévody a vévodkyně z Cambridge Louise. Ten do školy nastoupí v září. Informoval o tom britský deník The Mirror.

Závěrečný den oslav: Louis znovu bavil grimasami, experti ocenili jeho bratra George

5. června 2022 23:56

Ani poslední den oslav k platinovému jubileu královny Alžběty II. se neobešel bez královských dětí. Trojice sourozenců – George, Charlotte a Louis – společně s rodiči sledovala závěrečnou vojenskou přehlídku a průvod. A svými jedinečnými grimasami opět bavilo nejmladší princátko. Experti ve speciálu CNN Prima NEWS následně zhodnotili, jak si děti prince Williama a Kate v královských povinnostech stojí.