reklama
CNN Prima News princ George

princ George

Výpis příspěvků ke štítku „princ George“

Alžběta se zbraní a rozmazlený Harry. Seriál o královské rodině nešetří břitkým humorem

1. srpna 2021 08:04

Netrpělivě očekávaný seriál z pera Garyho Janettiho hlásí příchod. Od 29. července se svět kinematografie rozrostl o satirický animovaný seriál The Prince, který si bere na paškál celou královskou rodinu. Dvanáctidílným výtvorem provází nejmladší následovník britského trůnu, princ George. Hlas mu propůjčil sám tvůrce seriálu Janetti. Prince Harryho pak dabuje hvězda série Piráti z Karibiku Orlando Bloom.

Vévodkyně Kate si užila sportovní víkend. Na Wimbledonu zářila v šatech za 1600 eur

18. července 2021 21:41

Vévodkyně Kate se druhý červencový víkend zúčastnila dvou tenisových finále ve Wimbledonu a boje o zlato na mistrovství Evropy ve fotbale. A zatímco fotbalové Euro sledovala po boku svého manžela prince Williama a jejich syna prince George, na návštěvu Wimbledonu si přivedla jiného vzácného hosta – svého otce Michaela Middletona.

Chránil jsem Pitta i prince George, chlubil se falešný bodyguard. Po ostudě okradl otce

17. července 2021 13:28

Zajímavé příběhy z ochrany slavných osobností sloužily 53letému Edwardu Stewartovi k tomu, aby získal respekt a zaujal ženy. Na svých profilech na sociálních sítích navíc uváděl, že je bývalý člen speciální jednotky britské armády SAS. Mezi jeho svěřence se měli řadit například princ William nebo herec Brad Pitt. U královské rodiny údajně zůstal, aby chránil prince George před teroristickými útoky. Falešný bodyguard pak po provalení svých lží okradl vlastního otce – válečného veterána z druhé světové války.

Záhadné pohyby Kate na finále Eura. Dokazují, že je znovu těhotná, tvrdí fanoušci

13. července 2021 11:01

Na finále fotbalového mistrovství Evropy mezi Itálií a Anglií v londýnském Wembley se přišel podívat i princ William s manželkou Kate a synem Georgem. Britové však nerozebírají pouze prohru anglického týmu. Na sociálních sítích se šíří fotografie vévodkyně z Cambridge. Ta se na několika snímcích drží za své břicho. Z toho důvodu se objevují spekulace o tom, že 39letá Kate čeká již čtvrtého potomka.

Velké zklamání královské rodiny. William a Kate museli po prohře Anglie utěšovat George

12. července 2021 12:55

Srdcervoucí. Tak ohodnotil princ William prohru anglických fotbalistů ve finále mistrovství Evropy. Itálie v londýnském Wembley porazila domácí 3:2 na penalty. William na stadionu fandil spolu se svou manželkou Kate a 7letým synem, princem Georgem. Fotbalistům vzkázal, že mají držet hlavy vzhůru a že na sebe mají být pyšní.

reklama