reklama
CNN Prima News přiznání

přiznání

Výpis příspěvků ke štítku „přiznání“

Spolupracoval s lichváři. Teď šéf Sněmovny Vondráček dodatečně přiznal přes 800 tisíc Kč

Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) až nyní dodatečně doplnil do veřejných majetkových oznámení, že si za roky 2018 a 2019 přivydělal jako advokát 847 tisíc korun. Uvedl to internetový Deník N, který údaje získal na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Vondráček a jeho advokátní kancelář v minulosti spolupracovali s lichváři.

Langmajer: Pochyboval jsem o sobě a kvůli sexu si objednal i cvičitelku. Co pomohlo?

„Kolem padesátky jsem měl období, kdy jsem začal pochybovat sám o sobě. A projevilo se to i v intimním životě.“ V pořadu 7 pádů Honzy Dědka to řekl herec Jiří Langmajer. Spolu s ním vystoupila jeho manželka Adéla Gondíková, dalšími hosty byli herec Vojtěch Kotek, zpěvák Jindra Polák a oštěpařka Nikola Ogrodníková. Celý rozhovor můžete sledovat v úterý od 21:35 na Primě.

Před volbami s pravdou ven. V 18 letech jsem oplodnil 14letou, oznámil politik

Republikánský senátor státu Wyoming Anthony Bouchard ve čtvrtek 20. května oznámil, že v osmnácti letech oplodnil 14letou dívku. Se „starou“ pravdou přišel senátor před volbami, kandiduje totiž proti americké poslankyni Liz Cheneyové a bude usilovat o její křeslo ve Sněmovně reprezentantů. Svým prohlášením mnohé lidi šokoval, jednalo se však o záměrný tah.

Těžký rok Maroše Kramára. Čelil obvinění ze sexuálního obtěžování a přišel o rodiče

Nejvíce obsazovaný slovenský herec v české televizní produkci Maroš Kramár nyní září na obrazovce televize Prima v roli boháče Linharta v seriálu Slunečná. Rok 2020 pro něj byl ale tím nejhorším. Prodělal covid, přišel o peníze, prošel si vážnou kauzou ohledně sexuálního obtěžování a ještě přišel o milovné rodiče. Jak se s tímto těžkým rokem populární herec vypořádal?

reklama