CNN Prima News přiznání

přiznání

Výpis příspěvků ke štítku „přiznání“

Průlom v kauze pražských útoků: Muž se přiznal k napadení ženy s kočárkem i vraždě v Kyjích

Třiadvacetiletý muž, kterého pražská policie zadržela v pátek kvůli podezření z napadení lidí v Kunratickém lese a z útoku sekerou na ženu s kočárkem v Hostavicích, se přiznal k oběma činům. Doznal se i k vraždě muže, kterého policie našla v týdnu u Kyjského rybníka. Podle předběžného zkoumání psychiatra muž není v současné době schopen dalších úkonů, proto nebyl zatím obviněn, uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Fiala nepřiznal skoro milion korun, hrozí mu velká pokuta. Moje chyba, mrzí mě to, kaje se

Předseda vlády a občanských demokratů Petr Fiala neuvedl ve svém majetkovém přiznání část svého jmění. Konkrétně opomněl podíl v Podnikatelské družstevní záložně (PDZ), kde měl téměř milion korun, uvedl web Seznam Zprávy. „Moje chyba, mrzí mě to,“ uznal premiér s tím, že si přešlap neuvědomil. Předsedovi vlády nyní hrozí pokuta ve výši několika desítek tisíc korun. Podle zákona o střetu zájmů musí každý rok politici a vysoce postavení úředníci přiznávat svůj majetek.

Vražda v Tunisku: Češka se měla přiznat i u soudu. Plakala, že je jí to líto, popsala neteř

Češka, která v Tunisku čelí obvinění z usmrcení svého manžela, je podle rodiny vinná. „Čas vrátit bohužel nejde. Plakala, že jí je to líto,“ řekla její neteř redakci Krimi zpráv. Šedesátiletý muž byl nalezen mrtvý v hotelovém pokoji. Padesátiletou ženu policie na místě zadržela. Pitva později ukázala, že oběť zemřela na následky škrcení. V pondělí také proběhlo soudní řízení. I podle informací oficiálního mluvčího soudů v Monastiru, které má k dispozici deník Blesk, se žena měla k činu přiznat.