reklama
CNN Prima News přiznání

přiznání

Výpis příspěvků ke štítku „přiznání“

Miliardář se omylem přiznal k brutálním vraždám. Zabil tři lidi včetně manželky

26. září 2021 07:35

Miliardář Robert Durst, který byl nedávno odsouzen za vraždu své přítelkyně, žádá o obnovu soudního řízení. Muž, který je podezřelý z usmrcení dalších dvou osob včetně své manželky, tvrdí, že mu během zdlouhavého řízení nebyl dopřán spravedlivý proces. K vraždě své přítelkyně se přitom Durst přiznal omylem při natáčení seriálu z produkce HBO v roce 2015. Doznání zachytil mikrofon během jeho samomluvy v koupelně.

Manažer Schumachera o osudné nehodě: Udělal jsem chybu, po které mě vymazali ze života

24. srpna 2021 15:23

Willi Weber, manažer legendy formule 1 Michaela Schumachera, po sedmi a půl letech od jeho úrazu při lyžování s tragickými následky přiznal, že tehdy udělal zásadní chybu. Tím, že neskočil do soukromého letadla a okamžitě nepřiletěl do francouzského Grenoblu, kde lékaři bojovali o život sedminásobného mistra světa, prý „zničil“ dvacetiletý vztah. A Schumacherova manželka Corinna s ním dodnes nepromluvila.

Spolupracoval s lichváři. Teď šéf Sněmovny Vondráček dodatečně přiznal přes 800 tisíc Kč

8. července 2021 19:55

Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) až nyní dodatečně doplnil do veřejných majetkových oznámení, že si za roky 2018 a 2019 přivydělal jako advokát 847 tisíc korun. Uvedl to internetový Deník N, který údaje získal na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Vondráček a jeho advokátní kancelář v minulosti spolupracovali s lichváři.

Langmajer: Pochyboval jsem o sobě a kvůli sexu si objednal i cvičitelku. Co pomohlo?

15. června 2021 14:49

„Kolem padesátky jsem měl období, kdy jsem začal pochybovat sám o sobě. A projevilo se to i v intimním životě.“ V pořadu 7 pádů Honzy Dědka to řekl herec Jiří Langmajer. Spolu s ním vystoupila jeho manželka Adéla Gondíková, dalšími hosty byli herec Vojtěch Kotek, zpěvák Jindra Polák a oštěpařka Nikola Ogrodníková. Celý rozhovor můžete sledovat v úterý od 21:35 na Primě.

Bývalá modelka pomáhala řídit drogový kartel. Přiznáním se chce „Prckova“ žena vyhnout doživotí

9. června 2021 06:02

Manželka jednoho z nejznámější mexických narkobaronů Joaquína Guzmána se chystá přiznat vinu před soudem. Uvedl to v úterý deník The New York Times. Emma Coronelová Aispurová čelí ve Spojených státech obvinění, že manželovi pomáhala s řízení drogového kartelu a že se podílela na jeho útěku z mexického vězení v roce 2015.

Před volbami s pravdou ven. V 18 letech jsem oplodnil 14letou, oznámil politik

25. května 2021 21:55

Republikánský senátor státu Wyoming Anthony Bouchard ve čtvrtek 20. května oznámil, že v osmnácti letech oplodnil 14letou dívku. Se „starou“ pravdou přišel senátor před volbami, kandiduje totiž proti americké poslankyni Liz Cheneyové a bude usilovat o její křeslo ve Sněmovně reprezentantů. Svým prohlášením mnohé lidi šokoval, jednalo se však o záměrný tah.

Pokud Arenberger nevysvětlí své finance, měl by rezignovat, hlásá poslanec ANO

12. května 2021 23:25

Ministr zdravotnictví Petr Arenberger byl měl vysvětlit rozdíly v přiznávání svého majetku. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl poslanec hnutí ANO Jaroslav Bžoch. Pokud by tak šéf zdravotnického resortu neučinil, měl by podle Bžocha rezignovat. Arenberger totiž najednou přiznal mnohonásobně větší majetek a vyšší příjmy, než udával v předchozích letech.

reklama