CNN Prima News přiznání

přiznání

Výpis příspěvků ke štítku „přiznání“

Střelec z kurdského centra v Paříži promluvil o důvodech masakru. Skončil na psychiatrii

24. prosince 2022 10:41

Při protestu kurdské menšiny v Paříži propukly potyčky mezi policií a demonstranty. Byly zapáleny auta i popelnice. Protestující na policisty házeli různé předměty, ti použili slzný plyn. Demonstranti se střetli s policií také v Marseille. Protest se uskutečnil v reakci na páteční střelbu u kurdského komunitního centra, při kterém útočník zabil tři Kurdy. Útočníka v sobotu kvůli špatnému zdravotnímu stavu propustili z vazby, píše AFP.

Ještě loni byla mužem, teď září v šatech. Režisérka Daniela Špinar popsala proměnu v ženu

15. prosince 2022 14:17

Poté, co bývalá šéfka činohry Národního divadla Daniela Špinar učinila loni prohlášení, že je heterosexuální trans žena, začala si naplno užívat svého života. Na sociálních sítích se chlubí fotografiemi v krásných dámských róbách a v pořadu Show Jana Krause přiznala, že je teď konečně šťastná. Proměnu jí přejí také její fanoušci. „Držím palce, krásná Danielo,“ píší lidé.

Obviněný v kauze Dozimetr se přiznal ke korupci. Popsal fungování celé skupiny

28. června 2022 18:57

Obviněný podnikatel Pavel Dovhomilja se podle webu Seznam Zprávy přiznal k účasti na zločinech v kauze Dozimetr kolem bývalého náměstka pražského primátora Petra Hlubučka (dříve STAN). Dovhomilja řekl, že byl členem zločinecké organizace, a popsal dělení peněz získaných od podnikatelů mezi členy skupiny. Podle webu Dovhomilja své svědectví následně zopakoval vyšetřovatelům a spoléhá na to, že by přiznání mohlo vést k nižšímu trestu.

Zvrat v případu smrti studentky: Soud poslal vraha do vazby. Uhraje to na nepříčetnost?

16. června 2022 08:17

Soud poslal do vazby muže, který na bratislavských kolejích zavraždil jednadvacetiletou studentku z Ukrajiny. Vrah si nejdříve vytvořil falešné alibi, aby oklamal policii. Později ho dohnalo svědomí a přiznal se, že Marii uškrtil. Přesto jeho obhájce podal proti umístění do vazby stížnost. Podle něj je možné, že vrah byl v době činu nepříčetný.

Britové, které na Ukrajině zajali Rusové, přiznali u soudu vinu. Hrozí jim vězení i smrt

8. června 2022 23:32

Aiden Aslin a Shaun Pinner. Dva britští občané, kteří bojovali po boku Ukrajinců a padli do ruského zajetí. Ve středu oba před soudem, který se koná v separatistické Doněcké lidové republice, přiznali vinu. Za to jim podle ruských médií hrozí dlouhý pobyt ve vězení, případně i trest smrti. Británie stále doufá, že své občany dostane domů. Mluví se například o výměně vězňů.

Lupiče, který přepadl banku v Boleslavi, po týdnu dopadli. Kradl prý kvůli dluhům

27. ledna 2022 11:02
Aktualizováno

Mladoboleslavští policisté ve středu dopadli a obvinili muže, který minulé pondělí v Mladé Boleslavi přepadl banku a odnesl si z ní větší množství peněz. Pro 43letého muže dojeli do Liberce, kde má přechodné bydliště. Muž se přiznal, loupil prý kvůli dluhům. Policie ho obvinila z loupeže a podala státnímu zástupci podnět na vazbu. Muži hrozí až desetileté vězení. O vazbě by měl soud rozhodnout ve čtvrtek, uvedla policie na webu.